vibratory.net

Lesklý korzet s krajkovou vsadkou a podvazky Allure + kalhotky (tanga) PLUS SIZE

Máte pocit, že vám partner nevěnuje dostatek pozornosti?

  • plus size/queen size velikost pro opravdové dámy
  • vzrušující průsvitná krajková vsadka
  • včetně univerzálních odnímatelných podvazkových pásků

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 249

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 32096020299

Velikost: XL/XXL
Barva: černá
Materiál: 92% polyester, 8% elastan
Výrobce: Allure (Kanada)

Máte pocit, že vám partner nevěnuje dostatek pozornosti? Oblečte si nádherný lesklý korzet od Allure v plus size/queen size velikosti a máte zaručeno, že vás bude obletovat jako kolibřík květ plný sladkého nektaru. :)

Korzet je ušitý z černé elastické látky, která se natahuje do všech čtyř stran, díky čemuž se snadno stane vaší druhou kůží, a přesto bude pohodlný i při delším nošení. Má tenká nastavitelná ramínka, vepředu vzrušující průsvitnou krajkovou vsadku ve florálním motivu a odnímatelné nastavitelné podvazkové pásky, které na nožkách udrží prakticky jakékoliv punčochy.

Ke korzetu dostanete i sexy minimalistická tanga. Když v nich před partnerem zavrtíte svým zadečkem, bude slintat blahem (nahoře i dole). :)

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Podobné produkty