vibratory.net

Nafukovací panna Natalie

Blonďatá Natalie je dokonalá milenka, která bude vždy vypadat skvěle, vždy vám sexuálně vyhoví a nikdy po vás nebude chtít žádné dárečky.

  • vymodelovaný 3D obličej a dlouhé vlasy
  • vždy vypadá skvěle
  • pohyblivá ramena
  • velká prsíčka s vystouplými bradavkami
  • 2 lačné otvůrky z materiálu podobného lidské kůži - mušlička a análek
  • vibrační patrona pro extra stimulaci

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
3 999

dodání do 12 dní

Ks

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 05178520000

Barva: tělová
Počet otvorů
: 2 (vagina, anální otvor)
Materiál
(neobsahuje ftaláty): PVC, TPR, ABS
Baterie: 2xAA (nejsou součástí balení)
Výrobce: You2Toys

Blonďatá Natalie je dokonalá milenka, která bude vždy vypadat skvěle, vždy vám sexuálně vyhoví a nikdy po vás nebude chtít žádné dárečky. Vystačí si jen s trochou vzduchu. :)

Nafukovací panna Nataliedlouhé blonďaté vlásky, vytvarovaný 3D obličej, velká prsíčka s vystouplými bradavkami, pohyblivá ramena, realisticky vymodelované ruce i nohy s nalakovanými nehtíky a dva otvůrky lásky - vaginu a análek. Oba otvory jsou vyrobené z materiálu podobného lidské kůži, takže při pronikání budete mít pocit, jako by byla panna živá.

Natalie na vás vždy bude čekat v sexy černém prádýlku včetně podvazku, ve kterém skrývá vibrační patronu s kabelovým ovladačem. Patronu můžete vsunout do jejího otvůrku a užít si extra stimulaci.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi a po hraní pannu očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky. Pro delší životnost ošetřujte její vaginu a análek pudrem.

V balení naleznete kromě nafukovací panny a vibrační patrony i pumpu pro její rychlé nafouknutí, tašku a vzorek pudru.

Hodnotilo 7 zákazníků: 83 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

petr h. | před 26 dny 60%

Není špatná, ale moc úzká. Nevím jestli je to mnou, ale nejde to. Za tu cenu jsem očekával víc.

krasavec | před 2 měsíci 60%

Vzhledově je dobře, ale bohužel je moc úzká. Pokud máte normální velikost, tak je fakt dost těžký se do ní dostat.

Lukáš | před 3 měsíci 80%

Takže nejprve musím souhlasit se svými předchůdci. Je úzká, ale když už jste uvnitř, je to opravdu boží pocit. V obou otvorech má výstupky. Vnější stydké pysky jsou pevné a v těch menších vnitřních je něco příjemně měkkého. Takže proniknutí je opravdový zážitek. Opravdu jsme si s ní užili. Sváry jsou sice větší, ale ničemu to nevadí. Prsa mi přijdou v pohodě, jasně že s pravými se nedají srovnávat. Bradavky jsou ale pěkně jemné a z teplého materiálu, možná trochu menší. Ženě se moc líbí, když se na mě může dívat a když máme chuť, dáme ji stranou. Musím říct, že bych měl pár nápadu na vylepšení, ale je lepší než ta, co jsme měli předtím.

Martin7 | před 3 měsíci 80%

Pokud máte nějaké peníze bokem, kupte si jí. Poměr cen/kvalita je super. Nikdy moji ženu nenahradila, ale rozhodně je to lepší něž když jsem sám. Jen jedno malé mínus - má dost velké sváry.

Saša L. | před 3 měsíci 100%

Doporučuji, skvělá nafukovací panna s moc pěkným obličejem. Jen, jak už bývá problémem u většiny pan - prsa jsou na dotek totálně umělá, s tím by se mělo něco dělat. Jinak ale doporučuju !!!

Malibu | před 3 měsíci 100%

Mám dost vysoké nároky, ale byly naplněny. Je velmi realistická s pěkným obličejem a dlouhými blond vlasy. Nohy i ruce jsou ok. Zpracování je v pořádku.

Silák | před 4 měsíci 100%

Chtěl jsem jen říct, že je prostě geniální. Vypadá super, zpracování je taky skoro dokonalý, jen na rukách by mohlo být méně ostrých hran. Je jemná a velmi podobná reálu, hlavně ruce a nohy jsou moc pěkně provedené. Hlava je trochu těžší, ale to tak prostě je. Otvory jsou skoro jak skutečné a s lubrikantem je to skvělý. Co by se ještě dalo udělat je spodní prádlo, aby nepůsobila tak plastově. Oblíkala by se vyfouknutá, aby nic neprasklo. Ale za tu cenu je fakt skvělá, doporučuji každému, za ty peníze rozhodně stojí.

Podobné produkty