vibratory.net

Realistický připínací penis s varlaty
(18 cm)

Připínací penis realistického vzhledu s vymodelovanými varlaty a žilkováním po celé délce ocení lesbické páry, stejně tak jej využijete i během výměny rolí.

  • nastavitelné popruhy padnou i vám
  • pod dildem otevřený přístup k vašim intimním partiím
  • realistické dildo jehož žilkování vás zavede až na vrchol
  • pro muže nevhodný k nošení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
899

dodání do 12 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05243870000
  • Rozměry: délka 18 cm; průměr 4 – 4,5 cm
  • Materiál: PVC
  • Barva: tělová, černá
  • Výrobce: You 2 Toys

Připínací penis realistického vzhledu s vymodelovanými varlaty a žilkováním po celé délce ocení lesbické páry, stejně tak jej využijete i během výměny rolí. Nechybí ani výrazný žalud. K postroji je připevněn napevno.

Postroj uchytíte k tělu pomocí nastavitelných popruhů, součástí balení je také prodloužení pro větší konfekční velikosti. V spodní části je otvor pro přístup k intimním partiím své nositelky i během nasazení. Odvažte se poznat nové rozměry rozkoše!

Hodnotilo 13 zákazníků: 86 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

dobrodruh | před 14 měsíci 80%

Bylo to levný tak jsme to vyzkoušeli. Jestli hledáte nějakej, co vypadá jako skutečnej, tak tenhle má správnou velikost i tloušťku. Za tu cenu splnil účel, ale jsou tu i problémy. Pás by měl být pružnější a povrch i hlavice jsou prostě příliš drsný.... budete muset použít spoustu a spoustu lubrikantu. Nakonec jsme si to užili, užijte si taky !!!

Lorna73 | před 15 měsíci 100%

Jsem bi a rád se převlékám za ženu a bylo utrpení než jsem našel strap on, který by moje žena mohla používat. Má perfektní velikost na anál. Trefí pěkně ten správnej bod a nechá mě uspokojenýho a štastnýho. Moje žena je spíš "baculatější" takže ten prodlužovák je hromný plus. Jestli hledáte něco dokonalýho na anál, tenhle je perfektní.

Stíví | před 16 měsíci 100%

Fakt krutopřísná hračka přesně pro nás =). Ze začátku to šlo trochu ztuha, než sem si zvyknul, ale je to fakt sexy....žíly na tom ptáku vypadají opravdově a jsou fantastický.

Brumda | před 16 měsíci 100%

Moje žena to miluje, ale musím říct (jako někdo, kdo to používá poprvý) tenhle strap on je hodně náročnej. Doporučuju to všem, co chtěj strap on pro zábavu....ale varuju všechny, co to chtějí zkusit poprvý a jsou nezkušený, budete muset mít pochopení pro partnera, který chce zpomalit.

klára | před 18 měsíci 100%

Dobrej strap on, je cítit jako kdyby mi tam zajížděl opravdovej, rádi ho používáme.

Zázvorka | před 20 měsíci 100%

Zkusila jsem to s několika holkama a těm se líbila každá minuta!!

Sazza | před 23 měsíci 100%

Úžasný! Velkej, ale ne příliš. Tvrdej, ale ne moc tvrdej. Mýmu příteli se moc líbí a já ho ráda používám! Doufám, že si ho užijete stejně jako my.

bobina | před 25 měsíci 100%

uvnitř skvěle naplní. rozhodně dooručuju. nejni to pro slabý na srdce. jestli jste v tomhle nováčci raddši zpomalte a užijte si to

mm konzult | před 29 měsíci 20%

Když jsem to zkoušela bez prodlužovacího popruhu-bylo to moc malý...když jsem přidala prodlužovák, bylo to zas moc velký...

Jezka | před 31 měsíci 100%

Nepřišlo mi to s klipsama na upravení postroje - na zvětšení- takže pokud jste větší než velikost 42 nedoporučuju vám to. Já mám velikost 36 A SEDÍ MI PERFEKTNĚ. Miluju ošukat s tím chlapa nebo ženskou. Je rozkošně dlouhej :).

rhianwyn | před 32 měsíci 100%

sedí pohodlně, je velkej a těžkej a hdí se na hraní s mojí subinkou

zklamaná | před 34 měsíci 10%

Příliš tvrdej, nerealistickej a drsnej. Rozčiloval mě a je hodně těžký najít něco dobrýho.. není dobrej pro anál, hlavice je prostě špatná. Hroznej i do vagíny, ze stejnýho důvodu jako nahoře. Když si ho navážu je v nepřirozenym úhlu a je v podstatě nepoužitelnej. Postroj je ve skutečnosti fakt dobrej, škoda, že jen to dildo je nepoužitelný.

LizaTom | před 36 měsíci 100%

Můj kluk a já jsme hledali vhodnej strap on pro mě, abych ho na něm mohla vyzkoušet. Chtěli jsme něco novýho. Snadno se oblíkne. A i když je pro nováčky trochu velkej, použili jsme hafo lubrikantu a byli jsme opatrní s začátkem...nezabralo moc času a brzo si zvyknul natolik, že jsem v něm byla až po koule!!

Sex po infarktu, vliv nemocí srdce na sex

Oranžová Mandarinka / 23.11.2011

Jste po operaci srdce nebo po infarktu? Nezanevřete na sex, dokáže být srdci prospěšný. Ukážeme vám, jaké erotické pomůcky jsou pro kardiaky bezpečné a kterým se vyvarovat. Zjistíte, jaký vliv mají nemoci srdce na erekci a jaké jsou možnosti zlepšení výdrže při sexu. Při dodržování pravidel bezpečného sexu pro kardiaky si sex užijete opět naplno.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 1/2

Michaela Kurtaničová / 22.08.2013

Kyborg – napůl člověk, napůl stroj. Dokonalá bytost zbavená všech lidských nedostatků. Nepotřebuje jíst, pít ani dýchat. Nepodléhá biologickým potřebám, nestárne, nikdy se neunaví. A to ani v posteli. Možná je existence takového kyborga vize z daleké budoucnosti. Už dnes jsou ale k mání nejrůznější technologické vychytávky, které dokáží udělat sexuálního kyborga i z úplně obyčejného smrtelníka. Pojďte se s námi v dvoudílném seriálu podívat těmto sexuálním vylepšovákům na zoubek.

Celý článek

Swingers 3/3 – časté otázky o swinger párty

Lucie Čermáková / 20.09.2011

V minulém článku jste zjistitli, jaká jsou pravidla pro vstup do swingers klubů. Pokud o návštěvě uvažujete, možná byste se rádi dozvěděli víc – jak to v klubu vypadá a jak obvykle erotická párty probíhá. Je lepší zvolit běžnou akci, nebo speciální swingers pro nezkušené páry? A nebudou tam čumilové? Náš článek vás zbaví nervozity, takže si budete moci vše klidu užít.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Rozumíte bisexualitě? 1/2 - sexuální rody a orientace

Jana Šrámčíková / 19.01.2012

Bisexualitou nazíváme nevyhraněnou pohlavní orientaci. Mezi bisexuály jsou však velké rozdíly. Některým se sexuální preference v průběhu života mění, jiní jsou spíš hetero, ale sex se stejným pohlavím jim nevadí. Dnes si povíme, co vše bisexuální chování zahrnuje a odhadneme, kolik takových lidí mezi námi je.

Celý článek

Podobné produkty