vibratory.net

Realistický připínací penis s varlaty
(18 cm)

Připínací penis realistického vzhledu s vymodelovanými varlaty a žilkováním po celé délce ocení lesbické páry, stejně tak jej využijete i během výměny rolí.

  • nastavitelné popruhy padnou i vám
  • pod dildem otevřený přístup k vašim intimním partiím
  • realistické dildo jehož žilkování vás zavede až na vrchol
  • pro muže nevhodný k nošení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
899

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05243870000
  • Rozměry: délka 18 cm; průměr 4 – 4,5 cm
  • Materiál: PVC
  • Barva: tělová, černá
  • Výrobce: You 2 Toys

Připínací penis realistického vzhledu s vymodelovanými varlaty a žilkováním po celé délce ocení lesbické páry, stejně tak jej využijete i během výměny rolí. Nechybí ani výrazný žalud. K postroji je připevněn napevno.

Postroj uchytíte k tělu pomocí nastavitelných popruhů, součástí balení je také prodloužení pro větší konfekční velikosti. V spodní části je otvor pro přístup k intimním partiím své nositelky i během nasazení. Odvažte se poznat nové rozměry rozkoše!

Hodnotilo 14 zákazníků: 87 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

kubrt | před 7 měsíci 100%

do análku krapet větší,ale při troše trpělivosti...slušná jízda Doporučuji

dobrodruh | před 21 měsíci 80%

Bylo to levný tak jsme to vyzkoušeli. Jestli hledáte nějakej, co vypadá jako skutečnej, tak tenhle má správnou velikost i tloušťku. Za tu cenu splnil účel, ale jsou tu i problémy. Pás by měl být pružnější a povrch i hlavice jsou prostě příliš drsný.... budete muset použít spoustu a spoustu lubrikantu. Nakonec jsme si to užili, užijte si taky !!!

Lorna73 | před 23 měsíci 100%

Jsem bi a rád se převlékám za ženu a bylo utrpení než jsem našel strap on, který by moje žena mohla používat. Má perfektní velikost na anál. Trefí pěkně ten správnej bod a nechá mě uspokojenýho a štastnýho. Moje žena je spíš "baculatější" takže ten prodlužovák je hromný plus. Jestli hledáte něco dokonalýho na anál, tenhle je perfektní.

Stíví | před 23 měsíci 100%

Fakt krutopřísná hračka přesně pro nás =). Ze začátku to šlo trochu ztuha, než sem si zvyknul, ale je to fakt sexy....žíly na tom ptáku vypadají opravdově a jsou fantastický.

Brumda | před 23 měsíci 100%

Moje žena to miluje, ale musím říct (jako někdo, kdo to používá poprvý) tenhle strap on je hodně náročnej. Doporučuju to všem, co chtěj strap on pro zábavu....ale varuju všechny, co to chtějí zkusit poprvý a jsou nezkušený, budete muset mít pochopení pro partnera, který chce zpomalit.

klára | před 25 měsíci 100%

Dobrej strap on, je cítit jako kdyby mi tam zajížděl opravdovej, rádi ho používáme.

Zázvorka | před 27 měsíci 100%

Zkusila jsem to s několika holkama a těm se líbila každá minuta!!

Sazza | před 30 měsíci 100%

Úžasný! Velkej, ale ne příliš. Tvrdej, ale ne moc tvrdej. Mýmu příteli se moc líbí a já ho ráda používám! Doufám, že si ho užijete stejně jako my.

bobina | před 32 měsíci 100%

uvnitř skvěle naplní. rozhodně dooručuju. nejni to pro slabý na srdce. jestli jste v tomhle nováčci raddši zpomalte a užijte si to

mm konzult | před 36 měsíci 20%

Když jsem to zkoušela bez prodlužovacího popruhu-bylo to moc malý...když jsem přidala prodlužovák, bylo to zas moc velký...

Jezka | před 38 měsíci 100%

Nepřišlo mi to s klipsama na upravení postroje - na zvětšení- takže pokud jste větší než velikost 42 nedoporučuju vám to. Já mám velikost 36 A SEDÍ MI PERFEKTNĚ. Miluju ošukat s tím chlapa nebo ženskou. Je rozkošně dlouhej :).

rhianwyn | před 39 měsíci 100%

sedí pohodlně, je velkej a těžkej a hdí se na hraní s mojí subinkou

zklamaná | před 41 měsíci 10%

Příliš tvrdej, nerealistickej a drsnej. Rozčiloval mě a je hodně těžký najít něco dobrýho.. není dobrej pro anál, hlavice je prostě špatná. Hroznej i do vagíny, ze stejnýho důvodu jako nahoře. Když si ho navážu je v nepřirozenym úhlu a je v podstatě nepoužitelnej. Postroj je ve skutečnosti fakt dobrej, škoda, že jen to dildo je nepoužitelný.

LizaTom | před 43 měsíci 100%

Můj kluk a já jsme hledali vhodnej strap on pro mě, abych ho na něm mohla vyzkoušet. Chtěli jsme něco novýho. Snadno se oblíkne. A i když je pro nováčky trochu velkej, použili jsme hafo lubrikantu a byli jsme opatrní s začátkem...nezabralo moc času a brzo si zvyknul natolik, že jsem v něm byla až po koule!!

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Rozumíte bisexualitě? 1/2 - sexuální rody a orientace

Jana Šrámčíková / 19.01.2012

Bisexualitou nazíváme nevyhraněnou pohlavní orientaci. Mezi bisexuály jsou však velké rozdíly. Některým se sexuální preference v průběhu života mění, jiní jsou spíš hetero, ale sex se stejným pohlavím jim nevadí. Dnes si povíme, co vše bisexuální chování zahrnuje a odhadneme, kolik takových lidí mezi námi je.

Celý článek

Sex wrestling - když se holky perou

Tomáš Londa / 05.04.2013

Pánové, už vás někdy napadlo, jaký by to byl pohled, vidět dvě ženy, které se nejdřív pořádně poperou a vše nakonec zakončí sexem? A dámy, neměly jste někdy chuť dát pořádně do těla té holce co se motá kolem vašeho miláčka? Zkuste ženské erotické zápasy. Ještě před několika lety bylo toto odvětví erotiky zcela neznámé. Během krátké doby si však získalo statisíce (zejména mužských) příznivců a stovky profesionálních hráček. Ženy, sex a zápasy jsou prostě magnetem pro publikum. Pojďme se podívat blíže.

Celý článek

Rozumíte bisexualitě? 2/2 – sexuální experimenty, předsudky

Jana Šrámčíková / 02.02.2012

Ve druhém článku o bisexualitě se dozvíte, jaký je rozdíl mezi bisexuální orientací a chováním. Zjistíte, zda mají bi partneři větší sklony k promiskuitě a proč si lidé většina lidí myslí, že si užívají vždy a s každým. Skrývají tyto předsudky v sobě alespoň zrnko pravdy? Ukojte svou zvědavost a začtěte se do dalšího pokračování našeho bisexuálního povídání.

Celý článek

Holky s holkama aneb jak přijít na chuť hrátkám se stejným pohlavím

Mersey / 09.09.2015

Povinná četba pro všechny ženy. V každé z nás je kousek bisexuálky a pokud tomu dáš průchod, užiješ si fakt božsky.

Celý článek

Podobné produkty