vibratory.net

Punčochy Bizarre se skřipci na stydké pysky

Klasické punčochy nad kolena se čtyřmi nastavitelnými pásky, které jsou vybaveny skřipci na stydké pysky.

  • vzrušující rozevření stydkých pysků
  • 4 nastavitelné pásky + 1 pár punčoch
  • lze přichytit k jakýmkoliv punčochám

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
329

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24901881101

Velikost: univerzální
Barva: černá
Materiál: polyamid

Klasické punčochy nad kolena se čtyřmi nastavitelnými pásky, které jsou vybaveny skřipci na stydké pysky.

Hodnotilo 11 zákazníků: 66 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Saly21 | před 7 měsíci 100%

S vasim obchodem i zbozim jsem nadmiru dpokojena .

Mimoňka | před 9 měsíci 40%

Produkt slibuje něco, co (bohužel) neplní. Vzhledem k tomu, že skřipce (z plastu) velmi rychle sklouzávají, především, když je oblast, kam upevňujete sponky trochu vlhká (což při této akci není úplně vzácný jev). To znamená, že skřipce kloužou a padají a proto kýžený efekt nenastane. Musíte to pořád dokola připevňovat, aby vám nepadali i punčochy. Celé je to (trochu) o nervy. A tak to po prvním pokusu taky vypadalo: Vůbec to nedrželo, jak slibovali. Jestli pomůžou kovové skřipce? Možná, ještě jsem to nezkoušela, ale protože by byly těžší (myslím, že by mohly i držet). To ale zase nemusí každému (pardon:každé) vyhovovat. Proto nedoporučuju.

Břicháček | před 9 měsíci 40%

Lákavý popis fotky výrobku nás přesvědčil k nákupu. Rychle doručeno v odpovídajícím obalu, ale hned při pokusu byla všechna radost pryč. Skřipce neudrží ani vlastní váhu a pásky, natož pak natáhnuté punčochy a proto nemají žádný efekt, který produkt slibuje. Samotné punčochy byly úplně v pohodě! Nedoporučuju! Vyhněte se skřipcům!

Anonym | před 10 měsíci 80%

Do předehry přinesou zajímavou perspektivu. Dámy musí být ovšem odolné vůči bolesti, protože skřipce přece jenom trochu bolí.

Radek Banát | před 10 měsíci 40%

Skřipce padají, takže používání je zcela nemožné.

Jana Vacková | před 11 měsíci 60%

Drží dobře, ale ty ostré zoubky opravdu bolí, i po krátké době. Škoda, protože muže tento pohled opravdu nažhaví ;)

Matouš | před 11 měsíci 40%

Na skřipce jsem se těšil - do té doby ne přišly. Pružiny jsou příliš slabé a skřipce dost široké. Když se odřízne špička skřipce a ostré hrany se zahladí, pak už drží. Takže poměr cena/kvalita je téměř oprávněný.

Pavel Lošík | před 11 měsíci 40%

Spony nesedí správně a neudrží ani padající punčocháče.

Ondra Kupčík | před 13 měsíci 100%

Když se skřipce na pysky správně připevní, je to naprosté šílenství! Podle upevnění můžou být pysky rozevřené jemně nebo velmi daleko od sebe. Jak už jsem řek: HOTOVÉ ŠÍLENSTVÍ!

Tamča | před 13 měsíci 80%

Jsou velmi pěkné, ale není tak jednoduché najít místo, kam je upevnit, když máte piercing. Punčochy odpovídají ceně.

Olivia | před 13 měsíci 100%

S výrobkem jsme velmi spokojeni a koupili bysme si ho znovu. Upevnění skřipců je velmi jednoduché a dobře drží. Neměly by způsobovat bolest, dobře se nosí.

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 3/4 – jak dosáhnout maximální rozkoše

xOV / 17.11.2013

V dnešním díle se podíváme na elektrosex trochu více prakticky. Vysvětlíme si, jak zacházet s jednotlivými typy elektrod. Povíme si něco o elektrodildech, kolíčcích na bradavky, nebo o vodivých rukavicích pro elektrizující masáže. Nevynecháme ani klasické nalepovací elektrody různých tvarů. Pojďte s námi zjistit, jak dosáhnout maximální rozkoše.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Podobné produkty