vibratory.net

Punčochy Bizarre se skřipci na stydké pysky

Klasické punčochy nad kolena se čtyřmi nastavitelnými pásky, které jsou vybaveny skřipci na stydké pysky.

  • vzrušující rozevření stydkých pysků
  • 4 nastavitelné pásky + 1 pár punčoch
  • lze přichytit k jakýmkoliv punčochám

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
329

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24901881101

Velikost: univerzální
Barva: černá
Materiál: polyamid

Klasické punčochy nad kolena se čtyřmi nastavitelnými pásky, které jsou vybaveny skřipci na stydké pysky.

Hodnotilo 10 zákazníků: 62 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Mimoňka | před 1 měsícem 40%

Produkt slibuje něco, co (bohužel) neplní. Vzhledem k tomu, že skřipce (z plastu) velmi rychle sklouzávají, především, když je oblast, kam upevňujete sponky trochu vlhká (což při této akci není úplně vzácný jev). To znamená, že skřipce kloužou a padají a proto kýžený efekt nenastane. Musíte to pořád dokola připevňovat, aby vám nepadali i punčochy. Celé je to (trochu) o nervy. A tak to po prvním pokusu taky vypadalo: Vůbec to nedrželo, jak slibovali. Jestli pomůžou kovové skřipce? Možná, ještě jsem to nezkoušela, ale protože by byly těžší (myslím, že by mohly i držet). To ale zase nemusí každému (pardon:každé) vyhovovat. Proto nedoporučuju.

Břicháček | před 2 měsíci 40%

Lákavý popis fotky výrobku nás přesvědčil k nákupu. Rychle doručeno v odpovídajícím obalu, ale hned při pokusu byla všechna radost pryč. Skřipce neudrží ani vlastní váhu a pásky, natož pak natáhnuté punčochy a proto nemají žádný efekt, který produkt slibuje. Samotné punčochy byly úplně v pohodě! Nedoporučuju! Vyhněte se skřipcům!

Anonym | před 2 měsíci 80%

Do předehry přinesou zajímavou perspektivu. Dámy musí být ovšem odolné vůči bolesti, protože skřipce přece jenom trochu bolí.

Radek Banát | před 2 měsíci 40%

Skřipce padají, takže používání je zcela nemožné.

Jana Vacková | před 3 měsíci 60%

Drží dobře, ale ty ostré zoubky opravdu bolí, i po krátké době. Škoda, protože muže tento pohled opravdu nažhaví ;)

Matouš | před 3 měsíci 40%

Na skřipce jsem se těšil - do té doby ne přišly. Pružiny jsou příliš slabé a skřipce dost široké. Když se odřízne špička skřipce a ostré hrany se zahladí, pak už drží. Takže poměr cena/kvalita je téměř oprávněný.

Pavel Lošík | před 3 měsíci 40%

Spony nesedí správně a neudrží ani padající punčocháče.

Ondra Kupčík | před 5 měsíci 100%

Když se skřipce na pysky správně připevní, je to naprosté šílenství! Podle upevnění můžou být pysky rozevřené jemně nebo velmi daleko od sebe. Jak už jsem řek: HOTOVÉ ŠÍLENSTVÍ!

Tamča | před 6 měsíci 80%

Jsou velmi pěkné, ale není tak jednoduché najít místo, kam je upevnit, když máte piercing. Punčochy odpovídají ceně.

Olivia | před 6 měsíci 100%

S výrobkem jsme velmi spokojeni a koupili bysme si ho znovu. Upevnění skřipců je velmi jednoduché a dobře drží. Neměly by způsobovat bolest, dobře se nosí.

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Podobné produkty