vibratory.net

Punčochy Bizarre se skřipci na stydké pysky

Klasické punčochy nad kolena se čtyřmi nastavitelnými pásky, které jsou vybaveny skřipci na stydké pysky.

  • vzrušující rozevření stydkých pysků
  • 4 nastavitelné pásky + 1 pár punčoch
  • lze přichytit k jakýmkoliv punčochám

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
329

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24901881101

Velikost: univerzální
Barva: černá
Materiál: polyamid

Klasické punčochy nad kolena se čtyřmi nastavitelnými pásky, které jsou vybaveny skřipci na stydké pysky.

Hodnotilo 11 zákazníků: 66 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Saly21 | před 4 měsíci 100%

S vasim obchodem i zbozim jsem nadmiru dpokojena .

Mimoňka | před 7 měsíci 40%

Produkt slibuje něco, co (bohužel) neplní. Vzhledem k tomu, že skřipce (z plastu) velmi rychle sklouzávají, především, když je oblast, kam upevňujete sponky trochu vlhká (což při této akci není úplně vzácný jev). To znamená, že skřipce kloužou a padají a proto kýžený efekt nenastane. Musíte to pořád dokola připevňovat, aby vám nepadali i punčochy. Celé je to (trochu) o nervy. A tak to po prvním pokusu taky vypadalo: Vůbec to nedrželo, jak slibovali. Jestli pomůžou kovové skřipce? Možná, ještě jsem to nezkoušela, ale protože by byly těžší (myslím, že by mohly i držet). To ale zase nemusí každému (pardon:každé) vyhovovat. Proto nedoporučuju.

Břicháček | před 7 měsíci 40%

Lákavý popis fotky výrobku nás přesvědčil k nákupu. Rychle doručeno v odpovídajícím obalu, ale hned při pokusu byla všechna radost pryč. Skřipce neudrží ani vlastní váhu a pásky, natož pak natáhnuté punčochy a proto nemají žádný efekt, který produkt slibuje. Samotné punčochy byly úplně v pohodě! Nedoporučuju! Vyhněte se skřipcům!

Anonym | před 7 měsíci 80%

Do předehry přinesou zajímavou perspektivu. Dámy musí být ovšem odolné vůči bolesti, protože skřipce přece jenom trochu bolí.

Radek Banát | před 8 měsíci 40%

Skřipce padají, takže používání je zcela nemožné.

Jana Vacková | před 9 měsíci 60%

Drží dobře, ale ty ostré zoubky opravdu bolí, i po krátké době. Škoda, protože muže tento pohled opravdu nažhaví ;)

Matouš | před 9 měsíci 40%

Na skřipce jsem se těšil - do té doby ne přišly. Pružiny jsou příliš slabé a skřipce dost široké. Když se odřízne špička skřipce a ostré hrany se zahladí, pak už drží. Takže poměr cena/kvalita je téměř oprávněný.

Pavel Lošík | před 9 měsíci 40%

Spony nesedí správně a neudrží ani padající punčocháče.

Ondra Kupčík | před 11 měsíci 100%

Když se skřipce na pysky správně připevní, je to naprosté šílenství! Podle upevnění můžou být pysky rozevřené jemně nebo velmi daleko od sebe. Jak už jsem řek: HOTOVÉ ŠÍLENSTVÍ!

Tamča | před 11 měsíci 80%

Jsou velmi pěkné, ale není tak jednoduché najít místo, kam je upevnit, když máte piercing. Punčochy odpovídají ceně.

Olivia | před 11 měsíci 100%

S výrobkem jsme velmi spokojeni a koupili bysme si ho znovu. Upevnění skřipců je velmi jednoduché a dobře drží. Neměly by způsobovat bolest, dobře se nosí.

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 2/2

20.04.2014

V druhém dílu článku o bizarnostech ze světa erotických pomůcek vám představíme například sofistikovaný trenažer pro lepší výdrž při orálním sexu, periskop rozkoše, díky kterému můžete nahlédnout do nitra své vyvolené, nebo masturbační zástěrku, která umí zařídit, abyste po ruční rychlovce už nikdy nemuseli uklízet. Zajímá vás více o těchto a dalších podivných erotických pomůckách? Tak se s námi na ně pojďte podívat z blízka.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Podobné produkty