Škola nevěry – buďte chytřejší a nenechte se nachytat

Škola nevěry je tady s další lekcí a jako profesor vás musím připravit na to, že se začne pořádně prášit za kočárem. Úplné základy máme za sebou a je čas nachystat se na pořádnou morální kocovinu. Nevěra je totiž vzrušující jen do té doby, než kvůli ní musíte spát na gauči.

Škola nevěry – buďte chytřejší a nenechte se nachytat

V úvodu minulé lekce jsem se krátce rozepsal o tom, že škola nevěry je určena jak pro týrané partnery, tak pro majitele úplně normálních ženských, kteří nechtějí nic nechat náhodě.

Teď bych k nim s radostí přidal i vyčůrané nevěrnice a samce, kteří se nebojí během jednoho dne obšťastnit manželku, milenku a šestnáctiletou dceru milenky. Dnes to nebude až tolik o přistižení, jako o opatrnosti.

Nevěra je vážná, ale pořádně vzrušující

Hodněkrát v životě jsem kvůli nevěře zažil extrémy, při kterých šlo bez nadsázky o koule. Žárlivost má totiž schopnost zmagořit všechny zúčastněné, takže pokud si nepotrpíte na vyhrocené situace, měli byste si dávat sakra pozor na to, aby vaše avantýry nebyly odhaleny.

Následující nejdebilnější způsoby, jak se nechat přistihnout, opět vychází z praxe. Když je budete pozorně číst a šířit dál, dost možná se zasloužíte o snížení rozvodovosti v České republice.


Nebudu podvádět. Fakt ne. Tak možná jen s touhle!
Nebudu podvádět. Fakt ne.
Tak možná jen s touhle!

O milence se nevykecáváme v hospodě

Je mi až trapné poučovat muže a ženy o tom, že nevěrou by se neměli za žádnou cenu chlubit. I tak cítím jako povinnost to znovu zopakovat, protože alespoň v mojí práci potkávám hromady lidí, kteří neváhají vyslepičit o jejich soukromém životě úplně všechno.

Úplně nejhorší je svěřovat se kamarádům a kamarádkám. Taky jsem udělal jednou tu chybu a u piva jsem začal vyprávět o tom, o kolik lepší je v posteli moje druhá holka, o které ta první nic nevěděla. Z kámoše se vyklubal závistivý potkan, začal si pouštět hubu na špacír a netrvalo dlouho, než vše prasklo.

Škola nevěry radí k zamyšlení

Kolik máte doopravdy těch nejvíc nejlepších důvěryhodných přátel na život a na smrt, kterým byste svěřili něco tak osobního, jako jsou vaše zálety?


A jakou máte motivaci k nevěře vy? Tohle už je skoro polehčující okolnost (Bohunka z filmu Líbáš jako ďábel)
A jakou máte motivaci k nevěře vy? Tohle už je skoro polehčující okolnost
(Bohunka z filmu Líbáš jako ďábel)

Když už se musíte se svými zážitky a výkony nutně svěřovat, pak jedině těm nejlepším a ověřeným přátelům!!! Musíte je mít prověřené a doopravdy jim důvěřovat. Ideálně kdybyste i vy na ně něco podobného věděli, pak bude vzájemná motivace držet ústa. Ani tam to není stoprocentní záruka bezpečí, ale pořád lepší, než to pouštět na plné kolo v hospodě.

Tenhle způsob odhalení je o to debilnější, že si za něj v plné míře můžete jen vy! Drbárna funguje spolehlivě a vy si tak všechny pikantnosti raději nechávejte pro sebe.

Nechte si raději vše pro sebe, uděláte rozhodně líp
Nechte si raději vše pro sebe,
uděláte rozhodně líp

Proč je tak těžké udržet tajemství?

V minulosti proběhlo mnoho studií, které měly za cíl zjistit, jak dlouho dokáže člověk vůbec udržet tajemství a proč je to tak složité. Vědci se shodují na tom, že udržet věci v tajnosti umí mnohem lépe muži. Rozchází se však v tom, jak dlouho vydrží tajemství v bezpečí u žen.

Některé studie tvrdí, že 80 % žen nevydrží mlčet déle než 32 minut. Pak řeknou prakticky i to, co neví. Jiná studie dává ženám až 47 hodin. 

Dárečky od milenek házejte do koše


Podobná ptákovina vám může pořádně zavařit!
Podobná ptákovina vám může pořádně zavařit!

Lidi mají tendenci schovávat si malé artefakty a dárky, díky kterým si snadněji vzpomenou na situace a osoby z jejich života. Kamarád od milenky dostal maličkou dřevěnou sošku sloníka s vyrytým srdíčkem a nějakým sladkým nápisem. Sošku schoval do auta, na milenku se vykašlal a další dva roky žil spokojeně s manželkou za Prahou. Proč jen dva roky? Jednoho osudného dne se totiž manželka rozhodla překvapit ho tím, že mu opravdu důkladně vyluxuje a odbordelí interiér auta. Našla sloníka a bylo vymalováno.

Asi se shodneme na tom, že připitomělej sloník doopravdy nestojí za to, aby si člověk komplikoval život zaprášenou nevěrou z minulosti.

Dárečky házejte do koše a raději si každé ráno zapijte prášek ginkgo biloby pro lepší paměť. Na bokovky nezapomenete a nebudete riskovat, že vaše nevěra kvůli nějakému suvenýru praskne.

Škola nevěry radí k připravenosti

Když už si nutně musíte nějakou kravinku od tajné kočičky ponechat, buďte ready a vymyslete si nějakou důvěryhodnou příhodu, jak jste k onomu artefaktu přišli.

Když je vám detektiv v patách


Ah, je tu ještě jedna věc…
Ah, je tu ještě jedna věc…

Některé ženy nic nezastaví. Když nedokážou odhalit nevěru ony, dokáže to za ně někdo jiný. Neváhají šít intriky a v krajním případě vytočit číslo soukromého detektiva. Nevěřil jsem tomu, dokud se mi na paty nepověsila parodie na poručíka Columba. Byl to amatér a sledoval mě dost nápadně v autě.

V podzemních garážích obchoďáku se mi podařilo zaskočit ho a vytáhnout z něj všechny informace. Nepředstavujte si nějakou akční scénu, probíhalo to všechno v poklidu a velmi seriózně. Dozvěděl jsem se, že jen v Praze existuje minimálně 10 soukromých oček, které se specializují na odhalování nevěry a tvorbu alibi. Pak jsou tady také firmy, které dělají na objednávku žárlivých partnerek různé testy věrnosti, nechávají nasazovat volavky a lákají vás k nevěře.

Škola nevěry radí: Jak se zbavit detektivů jednou pro vždy

Když máte podezření, že vás pravidelně někdo sleduje, zkuste naopak vyšplouchnout vy jej. Detektiv ví houby o vaší širší rodině. Vemte třeba svoji sestru nebo sestřenici a před detektivem sehrajte milostnou scénu a nechte se vyfotografovat. Inteligentní manželce to dojde hned, případně si s ní o tom můžete doma promluvit. Není nic lepšího, než přesunout pozornost na manželčinu podezřívavost a zatímco se ona zastydí, si pokračovat ve svých záletech. Garantuji vám, že žádného detektiva už si nikdy nenajme.

To se pak člověku pořádně sevře zadek, když si uvědomí, co všechno na něj může partner či partnerka nachystat. Soukromý detektiv je už docela síla a rozhodně nepatří jen do seriálů. Na to nespoléhejte!

Škola nevěry

Další část výuky máme za sebou pánové a chlípné dámy. Co jsme se tentokrát naučili? Opakování je matkou moudrosti:

  • nevěru si nechte pouze pro sebe,
  • nevěřte v oblasti vztahů ani nejlepším kamarádům,
  • dávejte si pozor na drby týkající se vaší osoby,
  • neschovávejte si dárky od milenky,
  • nepodceňujte staré nevěry a zbytečně hloupé důkazy,
  • vzpomínky na úlety noste pouze v hlavě,
  • dávejte si pozor, jestli vás někdo nesleduje,
  • buďte obezřetní, když vás někdo začne svádět,
  • věřte, že vaše partnerka udělá vše, aby vás odhalila.

>Kdepak, ještě existuje dost věcí, které vás mohou zaskočit. Škola nevěry nekončí!
Kdepak, ještě existuje dost věcí, které vás mohou zaskočit. Škola nevěry nekončí!

A stále existují další způsoby…

Myslíte si, že už patříte mezi profíky? Kdepak, stále ještě existuje další várka debilních způsobů, jak se nechat přistihnout při nevěře.

Těšte se na příště, čeká nás zametání stop a úhybné manévry, za které by se nemusel stydět ani Neo z Matrixu.

Vybíráme z e-shopu