Škola nevěry – nejdebilnější způsoby, jak se nechat přistihnout

Nevěrníci všech zemí spojte se, moderní technologie a užvaněné milenky nám vráží nůž do zad. Následující rady jsou vykoupeny nejednou odhalenou nevěrou, při které lítalo vše možné od facek po střepy z hrníčku s nápisem "Nejlepší tatínek na celém světě".

Škola nevěry – nejdebilnější způsoby, jak se nechat přistihnout

Následující způsoby, jak se nechat přistihnout při nevěře, jsem napsal pro všechny ubohé muže, které jejich kvočna terorizuje dnem i nocí ale i pro majitele úplně normálních ženských, které však blbá náhoda může zavést k nepříjemnému odhalení.

Nabádání k nevěře je trestný čin! Nebo ne?


Je-li to vaše manželka, pak si ji v mobilu můžete ponechat
Je-li to vaše manželka, pak si ji v mobilu můžete ponechat

Už několikrát za život jsem od partnerek kamarádů slyšel, že mám na jejich mužské protějšky špatný vliv. Nechápu, ale aby na mě nevlítla vaše stará, raději si předem srovnáme, proč tento text vznikl.

Většinou se muži nemohou jen tak vypařit, protože jsou to tátové od rodin. Jejich jedinou radostí a důvodem, proč už se dávno nestřelili do hlavy, je láskyplná náruč krásné a náruživé milenky. Z pozice Nadsamce je mojí povinností informovat tyto týrané samečky a postarat se o to, aby zůstalo jejich zdraví v bezpečí. Rozumíme si? Tak fajn, jdeme na to!

V dnešním prvním díle se s vámi podělím o pár zkušeností a varování před blbými chybami při používání chytrých telefonů, sociálních sítí nebo nesmyslným promenádováním s milenkou na veřejnosti.

Chytrý telefon není pro blbečky

Pokud se vám na displeji telefonu o půlnoci rozbliká příchozí hovor od milenky, není vám pomoci. Stejně tak jste mimo, pokud nemažete veškeré zprávy, e-maily a další na první pohled viditelné důkazy o tom, že váš fišpulín si čas od času rád vyrazí na výlet.

Telefon si pamatuje víc, než si myslíte


Cizí rozverná kočička v mobilu je smrtící rána do vašeho vztahu
Rozverná kočička v mobilu je smrtící rána do vašeho vztahu

Do mobilu patři jen prdelka vaší partnerky
Do mobilu patři jen prdelka vaší partnerky

Nejhorší způsoby odhalení nejsou spojeny s uloženou komunikací, ale tím, co vše si chytrý telefon pamatuje. Ať už je to poslední poloha na GPS navigaci (shodou náhod totožná s adresou vyhlášeného privátu plného studentek), nebo historie vyhledávání a mnohé další.

Byl jsem svědkem toho, jak můj kamarád v kavárně půjčil manželce mobil, aby se mohla připojit na internet. To byla zásadní chyba! Jeho korejský křáp si pamatoval všechny wifi sítě, na kterých byl kdy připojen. Na manželku vyskočil při hledání sítě v kavárně název „Šárka – doma“ a oheň byl na střeše.

Zamykání mobilu je základ!

Všem nezadaným, kteří si stálou partnerku teprve hledají, doporučuji začít používat zámek telefonu, ať už jde o nějakou číselnou kombinaci, nebo moderní otisk prstu. Jakmile aplikujete toto zabezpečení až během vztahu, automaticky patříte mezi podezřelé.

Další varování u smartphonů se vztahuje na zapamatované názvy zařízení při zasílání souborů přes Bluetooth a další synchronizační aplikace. Hodně začínajících nevěrníků si teď možná řekne, že jim partnerka přeci do telefonu neleze, takže nemusí mít strach. Pche! Dle mého skromného odhadu celkem 99,9 % žen leze partnerovi do mobilu. Mlčí, ale když objeví něco opravdu hustého, pěkně si na tom smlsnou.

Zámek telefonu na otisk prstu je geniální věc, ale musí být nastaven ve správnou chvíli
Zámek telefonu na otisk prstu je geniální věc, ale musí být nastaven ve správnou chvíli

Chcete se rozvést? Užívejte si na Facebooku!

Podle posledních statistik Velké Británie může Facebook za přibližně každý třetí rozvod. Lidé kvůli aktivitě partnera na síti žárlí a odhalují nevěru. U nás zatím nevíme, kolik rozvodů v ČR má na triku Facebook, ale je dost dobře možné, že by se také našel nejeden pár, kterému idylku nabourala právě tato sociální síť.

Objektivy jsou všude

Opět upozorňuji, že selfie s milenkou na její Instagram si může udělat buď úplný tupec, nebo nefalšovaný milovník adrenalinu. Já bych však rád varoval před objektivy, které nemáte pod kontrolou.

Na jakékoliv party nikdy nevíte, kdo tam poletuje s foťákem

Modelová situace – jste s milenkou někde v klubu. Na co si dát pozor? Na uhrovitého fotografa, který za noc udělá pět tisíc fotek. Všechny se do rána objeví na Facebooku a vy se budete modlit, aby pár lajků neposlalo nějakou hodně pikantní fotku přímo do manželčina feedu.


Určitě se nechcete nechat vyfotit a nechat tak vzniknout kompromitujícímu matroši
Určitě se nechcete nechat vyfotit a nechat tak vzniknout kompromitujícímu matroši

Bacha, budeš v televizi!

Na skladě mám jednu hodně nepříjemnou zkušenost, která sice může s odstupem času působit směšně, ale mně ten den do smíchu vůbec nebylo. Měl jsem skomírající vztah s jednou bláznivkou. Sedím si na lavičce v centru s novým objevem, tlacháme a najednou vidím, jak mi kameramen TV Nova míří přímo do ksichtu! Kameraman televize, kterou moje bláznivka sledovala každý večer. Z lavičky jsem vystřelil rychlostí blesku a od propoceného týpka s kamerou jsem se dozvěděl, že se jedná o nějaké doprovodné záběry do večerní reportáže a moje svolení nepotřebuje, protože se jedná o zpravodajství.


Paparazzi číhají na každém kroku nejen pro celebrity
Paparazzi číhají na každém kroku nejen pro celebrity

Cože? To jako fakt? Abych vás nenudil, stálo mě to litr, aby týpek roztočil filmový pás a záběry natočil znovu, tentokrát pochopitelně už bez mojí maličkosti. Pozor na objektivy a šmejdy z televize Nova!

Nepředvídatelné jak šrapnel

Je fajn, když se člověk může poučit občas z chyb ostatních. Toto bolestivé ponaučení mi rozklíčoval kolega z práce.

„Hele, proč bych si nevyrazil s milenkou na jídlo do tohohle obchoďáku, když ta moje stejnak chodí nakupovat jen na Čerňák? “ tvrdil mi s pohledem tajného agenta britských služeb, kterému se zrovna podařilo zničit ruský plán na ovládnutí světa. Nedokázal jsem mu vysvětlit, že ukazovat se v obchoďáku s milenkou je prostě o hubu.

Žádný muž na světě nemá šanci odhadnout kudy povedou ženiny kroky


Dostat se pod ruku ženě, která zrovna odhalila nevěru, rozhodně nechcete!
Dostat se pod ruku ženě, která zrovna odhalila nevěru, rozhodně nechcete!

Vysvětlila mu to ale jeho křehotinka, která vyrazila za slevami mimo oblíbený Čerňák a odpolení kávičku mu zpříjemnila fackou ve stylu Bud Spencer.

Nechat se načapat někde, kde hrozí vysoké riziko odhalení, je prostě debilní! Vyhledávejte méně frekventovaná místa a nikdy nespoléhejte na to, že ta vaše doma sedí od 8 do 18 hodin a čeká, až se její milovaný vrátí z práce.

Škola nevěry

První část výuky máme za sebou pánové (a dost možná i dámy, co si budeme namlouvat). Co jsme se tedy dnes naučili? Pojďme si to zrekapitulovat:

  • vypínejte snímání polohy v mobilu,
  • mažte uložené wifi sítě,
  • mažte uložená zařízení, se kterými si přes bluetooth vyměňujete data,
  • mažte fotky a videa uložená v mobilu, v počítači i v e-mailu,
  • dávejte pozor na to, jaké máte přátele na sociálních sítích,
  • mažte messengery, chaty, sms, komunikační prográmky a jejich historie,
  • nenavštěvujte s milenkou veřejná prostranství, kde vás může kdokoliv vidět nebo vyfotit,
  • nespoléhejte na obvyklý denní režim partnera a jeho zvyklosti.

A na další debilní způsoby ještě dojde...

Další díl nás zavede do divokých vod drbů, zašantročených suvenýrů, soukromých oček a dalších ptákovin, které vám napumpují podezření z nevěry do obličeje tak, že se nestačíte divit.

Vybíráme z e-shopu