vibratory.net

Realistické dildo s varlaty Pipedream King Cock 7", 20 cm

Jestliže vám ke spokojenosti stačí lehce nadprůměrná šířka penisu, seznamte se s realistickým dildem King Cock 7".

  • realisticky zpracované detaily
  • extra silná přísavka skvěle drží
  • krásně měkké a ohebné
  • 100% voděodolné
  • lze použít s harnesem

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E28304

Rozměry: celková délka 20 cm, zasunutelná délka 13,5 cm, max. průměr 4,5 cm
Barva: tělová
Materiál (neobsahuje latex ani ftaláty): PVC
Originální název: King Cock 7" Cock with Balls
Výrobce: Pipedream (USA)

Jestliže vám ke spokojenosti stačí lehce nadprůměrná šířka penisu, seznamte se s realistickým dildem King Cock 7". Potěší vás věrohodným zpracováním, příjemným materiálem a hlavně trvalou a pevnou erekcí. :)

Dildo má realisticky zpracované detaily - můžete se těšit na výrazný žalud, jemné žilkování a velká varlata. Je 100% voděodolné, krásně měkké, ohebné a dostatečně pevné, aby se snadno zasouvalo. Navíc má extra silnou přísavku, která se "přicucne" k téměř jakémukoliv hladkému povrchu a skvěle drží. Díky tomu si s ním můžete pohrát v mnoha různých polohách a nemusíte ho při hraní držet.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Dildo lze použít s harnesem (postrojem) PLAY HARD od Pipedream.

Hodnotilo 5 zákazníků: 88 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

TanaT | před 15 dny 100%

Vypada hodne realisticky a na dotek je taky jak zive. Je trochu vetsi nez jsem cekala ale je moc fajn. Jen si na nej musite chvilku zvykat :)

Eliška | před 22 dny 80%

Dildo vypadá jako na obrázku a je velice kvalitní. Jediný problém jsem měla s tím, že trochu smrdí. Jinak je ale bezva. Nedoporučila bych ho jako první erotickou hračku, na mě bylo ze začátku trochu moc velké

Jana | před 29 dny 100%

OK tak tohle je první dildo, co jsem si kdy koupila a koupila jsem ho pro partnera. Nedošlo mi, že bude tak velký. Takže jo, bylo na něj moc velký, ale rozhodli jsme si to i tak v ložnici trochu okořenit a použili ho na mě a to se nám moc líbilo. Občas to nezvládám, takže ho vytáhneme vždycky jenom párkrát za měsíc, ale byl to dobrej nákup.

Maru | před 1 měsícem 80%

Na dotek je dildo fakt příjemný. Má solidní velikost. Jediná věc, co mě neuspokojila je, že má z výroby divnej čmuch. Po několika umytích to trochu vyčpělo, ale pořád to jde docela cítit. Jinak je to ale skvělá hračka!

Jitka J. | před 1 měsícem 80%

Koupil mi ho manžel. Je o hodně větší, než jsem čekala! Skvělá hračka, nelíbí se mi akorát, že má tak silnou vůni! Dokonce mi po něm smrdí i ruce! I když ho pak pořádně vydrhnu, tak se zápachu nemůžu zbavit. Ani na rukách :/

Podobné produkty