vibratory.net

Realistické vibrátory a penisy

Realistický vibrátor

Realistické vibrátory nejsou rovné a hladké, ale mají anatomický tvar. Často jsou mírně ohnuté nahoru jako pravý penis. Realistické vibrátory mají věrně namodelované žíly, žalud, některé i varlata. Vyrábí se většinou v tělové barvě, ale existují i penisy ve tmavých odstínech. Jsou to zejména ty velké, jak jinak.

Realistický vibrátor Pan Kulička
Realistický vibrátor Pan Kulička

Levnější vibrátory se vyrábí z měkkého gelového materiálu. Dražší jsou z latexu, který je odolnější ale tvrdší, takže nemusí vyhovovat každému. Nejdražší realistické vibrátory se vyrábí ze silikonu a hi-tech materiálů podobných lidské kůži. Takový klacek pak je k nerozeznání od pravého.

Na trhu jsou k dostání i věrné odlitky penisů pornoherců, např. Dave Angelo Cock, nebo Adam Dexter Cock. Jsou sice bez vibrací, ale dostanou vás kvalitním zpracovaním a velkými rozměry (délka až 25cm, průměr 5cm). Mají přísavku, která umožňuje pevné přichycení penisu k podkladu v jakékoli poloze.

Mezi realistické vibrátory lze také zařadit pomůcky pro fisting – vibrátory ve tvaru dlaně něbo pěsti. Existují ve vibračním i nevibračním provedení. Tyto pomůcky jsou opravdu velké a při jejich použití je nutný kvalitní lubrikační gel.

Výhody a nevýhody realistických vibrátorů

  • realistický zážitek jako u pravého penisu
  • měkké a poddajné (kromě latexových)
  • můžete mít realistický penis svého oblíbence
  • levné penisy z gelu mohou uvolňovat ftaláty

Ukázky realistických vibrátorů