vibratory.net

Saténová sada pout a masky s krajkou

Jemné hrátky na otrokyni a pána umí dozajista vzrušit, pokud vám tento druh ložnicové zábavy není cizí, tato sada si získá vaší přízeň.

  • jemný decentní vzhled
  • maska netlačí, ale dobře kryje
  • pouta jsou pohodlná
  • spíše symbolické spoutání

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
849 779

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E24903
  • barva: kombinace červené a černé
  • výrobce: Sportsheets

Jemné hrátky na otrokyni a pána umí dozajista vzrušit, pokud vám tento druh ložnicové zábavy není cizí, tato sada si získá vaší přízeň. Spojuje se v ní jemnost krajky a smyslnost symbolického spoutání, které nenechá chladným vás ani partnera!

Maska na oči spolehlivě zakryje výhled, takže nebudete vědět, co si pro vás partner připravil. Díky absenci zraku budou všechny jiné smysly v střehu, díky čemu ucítíte doteky intenzivněji a tak se můžete více soustředit na svou rozkoš.

V sadě nalezněte také pásová textilní pouta, která se spojují elegantní červenou stuhou a uvazují jednoduchými tkaničkami. Jejich červeno-černý design vás jako milovnici hezkých věcí určitě nadchne. Nechte si spoutat ruce před tělem nebo za zády, vždy to bude pro oba velké vzrušení!

Hodnotil 1 zákazník: 50 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Paní X | před 6 měsíci 50%

Sada došla pěkně zabalená a rychle. Balení je jednoduché s dotekem elegance. Na krabici je žena s páskou, ale není to erotická fotka. Sada je pěkně uložená uvnitř krabičky v celofánovém obalu. Totálně mě oslnila kvalita produktu. Ta krajka je krásná a super jemná, kvalitní v porovnání s levnější krajkou, která docela často škrábe. Na druhé straně je super hladká a hedvábně jemná látka! Páska a pouta jsou trochu vycpaná, aby byla pohodlná. Všechno je pevně přišité. Pouta mají dírku, kterou se dá protáhnout stuha a pěkně je tak zavázat. Bonus navíc je kovový kroužek, ke kterému můžete přidělat další věci jako třeba řetěz. Vázání se zdá dost dlouhé. Musím ale říct, že můj prvotní dobrý dojem odezněl, když jsme sadu vyzkoušeli. Použila jsem ji s manželem a když došlo na věc, šlo to docela ztěžka! Abyste pouta mohli zavázat, musíte šňůrku protáhnout malinkou dírkou. Můj problém je: pouta jsou prostě moc velká. Neřekla bych, že mám nějak zvlášť malá zápěstí a nikdy jsem neměla problém, že by mi na ně něco nesedělo, ale jakmile je utáhnete co nejvíc to jde, už nejdou dál a na konci přes sebe látka divně přesahuje. Můžete ji pod sebe zastrčit, ale pak nejde použít ten kovoý kroužek. Při používání pouta nepadají, ale měla jsem pocit, že brzo sklouznou a ženám s malým zápěstím to rozhodně způsobí nemalé problémy. Otrava je, že v popisku je, že pouta jsou nastavitelná, ale doopravdy to funguje jen pokud máte nadprůměrně velké zápěstí. S páskou na oči nemám žádný problém, zavázaná sedí pevně a díky vycpávce všechno odcloní. Když na sobě sadu máte, cítíte se opravdu luxusně, zvlášť když si k tomu vezmete pěkný outfit. Satén je příjemný na těle a taky je vzrušující! Manžel říkal, že to vypadá moc pěkně a dodá to bondage hrátkám luxusní atmosféru spíš než když máte typická kožená pouta. Podle mě bude tenhle produkt sedět komukoliv, kdo má rád bondage. Bude perfektní pro začátečníky, protože je to nenásilný úvod do podobných hrátek, ale taky je perfektní pro pokročilejší, protože je to příjemná a smyslná změna. Doporučuju nasadit si pouta sama a pak můžete partnera třeba nechat svázat zbytek stužky nebo něco. Nejsem si úplně jistá, jestli se tahle sada vyplatí. Pouta a páska jsou vysoce kvalitní, ale to, jak se pouta zavazují, mě opravdu odpuzuje. Je to otrava a ten zbytek látky, co zůstane viset na konci, mě opravdu nebaví. Radši bych oba konce zavázala k sobě rovnou, ne je provlékala skrz. Je to trochu zklamání, protože na trhu je mezera na tenhle typ produktů a hrozně jsem se těšila, že jsem něco podobného našla. Snad to v budoucnosti začnou vyrábět trochu víc na pevno.

Jaké existují typy roubíků? 1/3

Michaela Kurtaničová / 30.05.2014

Pokud jste se rozhodli poohlédnout po nějakém tom roubíku, patrně vám šla hlava kolem z toho, kolik různých typů se dá sehnat. Abyste se v té záplavě roubíků neutopili, házíme vám záchranný kruh v podobě série článků, ve kterých si představíme více i méně známé typy roubíků. Dozvíte se nejenom, jak roubíky vypadají, ale i jak je správně a bezpečně používat. Uvedeme i praktické rady, k jakým praktikám se který typ roubíku hodí.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 2/3

Michaela Kurtaničová / 07.06.2014

Toužíte zařadit roubík do svého portfolia erotických pomůcek? Pak je důležité, abyste si zvolili typ, který bude vyhovovat vám i vašemu partnerovi či partnerce. Ve druhém díle našeho seriálu budeme pokračovat ve výčtu těch známějších typů roubíků a povíme si také několik slov o tom, jak fungují.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 3/3

Michaela Kurtaničová / 12.06.2014

Roubík nemusí být pomůcka výhradně pro příznivce BDSM praktik, pokračujte s námi v exkurzi do světa, kde vám mnohdy nezbývá nic jiného než mlčet. Přinášíme vám třetí a poslední díl seriálu o roubících.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

Podobné produkty