vibratory.net

Saténová sada pout a masky s krajkou

Jemné hrátky na otrokyni a pána umí dozajista vzrušit, pokud vám tento druh ložnicové zábavy není cizí, tato sada si získá vaší přízeň.

  • jemný decentní vzhled
  • maska netlačí, ale dobře kryje
  • pouta jsou pohodlná
  • spíše symbolické spoutání

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
849 779

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E24903
  • barva: kombinace červené a černé
  • výrobce: Sportsheets

Jemné hrátky na otrokyni a pána umí dozajista vzrušit, pokud vám tento druh ložnicové zábavy není cizí, tato sada si získá vaší přízeň. Spojuje se v ní jemnost krajky a smyslnost symbolického spoutání, které nenechá chladným vás ani partnera!

Maska na oči spolehlivě zakryje výhled, takže nebudete vědět, co si pro vás partner připravil. Díky absenci zraku budou všechny jiné smysly v střehu, díky čemu ucítíte doteky intenzivněji a tak se můžete více soustředit na svou rozkoš.

V sadě nalezněte také pásová textilní pouta, která se spojují elegantní červenou stuhou a uvazují jednoduchými tkaničkami. Jejich červeno-černý design vás jako milovnici hezkých věcí určitě nadchne. Nechte si spoutat ruce před tělem nebo za zády, vždy to bude pro oba velké vzrušení!

Hodnotil 1 zákazník: 50 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Paní X | před 8 měsíci 50%

Sada došla pěkně zabalená a rychle. Balení je jednoduché s dotekem elegance. Na krabici je žena s páskou, ale není to erotická fotka. Sada je pěkně uložená uvnitř krabičky v celofánovém obalu. Totálně mě oslnila kvalita produktu. Ta krajka je krásná a super jemná, kvalitní v porovnání s levnější krajkou, která docela často škrábe. Na druhé straně je super hladká a hedvábně jemná látka! Páska a pouta jsou trochu vycpaná, aby byla pohodlná. Všechno je pevně přišité. Pouta mají dírku, kterou se dá protáhnout stuha a pěkně je tak zavázat. Bonus navíc je kovový kroužek, ke kterému můžete přidělat další věci jako třeba řetěz. Vázání se zdá dost dlouhé. Musím ale říct, že můj prvotní dobrý dojem odezněl, když jsme sadu vyzkoušeli. Použila jsem ji s manželem a když došlo na věc, šlo to docela ztěžka! Abyste pouta mohli zavázat, musíte šňůrku protáhnout malinkou dírkou. Můj problém je: pouta jsou prostě moc velká. Neřekla bych, že mám nějak zvlášť malá zápěstí a nikdy jsem neměla problém, že by mi na ně něco nesedělo, ale jakmile je utáhnete co nejvíc to jde, už nejdou dál a na konci přes sebe látka divně přesahuje. Můžete ji pod sebe zastrčit, ale pak nejde použít ten kovoý kroužek. Při používání pouta nepadají, ale měla jsem pocit, že brzo sklouznou a ženám s malým zápěstím to rozhodně způsobí nemalé problémy. Otrava je, že v popisku je, že pouta jsou nastavitelná, ale doopravdy to funguje jen pokud máte nadprůměrně velké zápěstí. S páskou na oči nemám žádný problém, zavázaná sedí pevně a díky vycpávce všechno odcloní. Když na sobě sadu máte, cítíte se opravdu luxusně, zvlášť když si k tomu vezmete pěkný outfit. Satén je příjemný na těle a taky je vzrušující! Manžel říkal, že to vypadá moc pěkně a dodá to bondage hrátkám luxusní atmosféru spíš než když máte typická kožená pouta. Podle mě bude tenhle produkt sedět komukoliv, kdo má rád bondage. Bude perfektní pro začátečníky, protože je to nenásilný úvod do podobných hrátek, ale taky je perfektní pro pokročilejší, protože je to příjemná a smyslná změna. Doporučuju nasadit si pouta sama a pak můžete partnera třeba nechat svázat zbytek stužky nebo něco. Nejsem si úplně jistá, jestli se tahle sada vyplatí. Pouta a páska jsou vysoce kvalitní, ale to, jak se pouta zavazují, mě opravdu odpuzuje. Je to otrava a ten zbytek látky, co zůstane viset na konci, mě opravdu nebaví. Radši bych oba konce zavázala k sobě rovnou, ne je provlékala skrz. Je to trochu zklamání, protože na trhu je mezera na tenhle typ produktů a hrozně jsem se těšila, že jsem něco podobného našla. Snad to v budoucnosti začnou vyrábět trochu víc na pevno.

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Mersey / 15.02.2015

Muži milují orální sex (zejména když jim žena kouří). Muži zbožňují dívat se na svlékající se ženu. Muži rádi koukají na porno. Souhlasíte? Dejte mu toto vše vy sama a váš sameček bude vrnět blahem. Jasně, zní to ohraně – striptýz, orál, sledování porna... Ale přiznejte si, kdy naposledy jste mu takovou radost udělala. Překonejte klišé a předsudky a vrhněte se na to.

Celý článek

Proč při líbání zavíráme oči

Mersey / 21.11.2016

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Podobné produkty