vibratory.net

Šikovné prstíky - návleky na prsty

Vychutnejte si přítelovo laskání prstem.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
199

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05033550000
  • Materiál: silikon
  • Délka: 6 cm
  • Šířka: od 2 cm

Vychutnejte si přítelovo laskání prstem. Proměňte jeho šikovné prsty v kouzelné. Každý prstík uvnitř sebe můžete nyní cítit jinak a prožívat tak lepší pocit při předehře.

Tři silikonové návleky na prsty s různými vzory jsou šikovnou pomůckou pro každého, kdo rád dává perfektní orgasmus. Materiál je kvalitní, elastický, přizpůsobí se na jakoukoli tloušťku prstů.

Silikonový návlek můžete s přehledem natáhnout na menší vibrátorky typu Lelo Mia 2.

Pro snadnější používání doporučujeme gely na vodní bázi.

Hodnotilo 19 zákazníků: 79 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Kika | před 10 měsíci 100%

Super provedení, bez zápachu. Také střih i potěšení je bomba! S partnerem si užijete spoustu zábavy. Doporučuji

Marek a Lenka | před 13 měsíci 80%

Přítelkyni se moc líbí. Jediné co se jí moc nelíbí je, že jsou trochu tvrdší než normální. Neobvyklá vzory byly však plus. Zpracování je jinak prima, dodání a balení taky ok.

Marie Curie | před 15 měsíci 100%

Tyto malé gumové návleky dělají opravdu hodně! Různé vzory krásně ucítíte a je to šíleně jednoduché a pohotové. Výrobek nemá žádný nepříjemný zápach a byl rychle doručen. Takže to rozhodně stojí za to!

Michal | před 16 měsíci 40%

Tohoto nákupu bych se vyvaroval. U trochu silnějších prstů jdou návleky velmi špatně nasadit a ještě těžší je dostat je dolů. Vzorování je celkem působivé, ale má žena nadšením nejásá, není to skoro žádný rozdíl oproti "opravdovému" prstu.

Zákazník | před 16 měsíci 100%

Jsou příjemně měkké 100% si přijdete na své. Můžu jenom doporučit. Cena byla také výhodná, takže super.

Petr | před 18 měsíci 80%

Návleky odpovídají popisku, vyplatí se. Jsou trochu užší, ale jinak jsou dobré.

Rufus | před 19 měsíci 60%

Návleky jsou skvělé. Jednoduchá hračka pro nenáročnou zábavu pro dva. Nejsou drahé, nic složitého. Jen sranda, jak má být.

Evka | před 21 měsíci 80%

Návleky souhlasí s popisem, vyplatí se pořídit. Barva je věc vkusu. Rozhodně nijak výrazně nesmrdí po silikonu, gumě nebo tak. Pro mě, jako ženu jsou trochu širší, ale i přesto jsou velmi pohodlné a sedí dobře na "normální" mužské prsty.

Vašek | před 21 měsíci 80%

Nesedí na všechny prsty, jen na ukazováček. Ale jinak jsou celkem dobré, při sexu přivedou ženu až k vyvrcholení.

Pája | před 22 měsíci 60%

Cena, provedení, atd., vše ok. Jen ten kýžený efekt se uplně nedostavuje. Je to spíš dost umělý pocit, nedá se srovnat s se skutečným prstíkem

Lenka | před 22 měsíci 80%

Padne spíše na jemné ženské prsty. Skvělé potěšení, i muž si lehkou masáží může přijít na své.

MartaSAn | před 23 měsíci 100%

Hezky přilnou k prstům a nesklouzávají ani když je prst dost mokrej :D. Přítelkyně i já je milujeme, nejvíc ten fialovej a pak růžovej :D.

Stěpka | před 24 měsíci 40%

Po nějakém čase jsem je začala používat jako ochranu, aby se mi nepoškodil lak na rukách při odlakovávání nohou, takže si můžete udělat obrázek o tom, jaké asi byly.

Radka | před 24 měsíci 100%

Roztomilá vychytávka, skvělá zábava. Příjemný materiál, který rychle převezme teplo, klouže dobře. Každopádně sedí lépe na ženské prsty.

Jiří | před 25 měsíci 80%

Materiál je příjemně měkký, bez zápachu a snadno se čistí. Bohužel jsou návleky trochu menší. Jsou dobře ohebné ale příliš úzké. Na milování to ale nemá žádný vliv, žena si díky jemnému vzorování a výstupkům užívá každý dotek.

Bifftek1962 | před 28 měsíci 40%

Ženě se nelíbil ten materiál, tak jsme je vrátili zpátky.

Martina | před 29 měsíci 100%

Tyto návleky můžu doporučit jen pro běžně anatomicky stavěné jedince. Já osobně je používat nemůžu. Návleky mi padají z prstů - mají příliš velký průměr. Jinak svůj účel plní

Maruška | před 31 měsíci 100%

Výrobek se mi zamlouval hlavně vzhledově a i ve skutečnosti jsou opravdu skvělé, proto doporučuji.

Nákupčí | před 33 měsíci 80%

Příjemný materiál. Padnou i na běžné prsty. Nákupem nic nezkazíte, at už je potřebujete nebo ne, to už je na vás. Každopádně jsou aspon vtipné

Staňte se sexuálním kyborgem 1/2

Michaela Kurtaničová / 22.08.2013

Kyborg – napůl člověk, napůl stroj. Dokonalá bytost zbavená všech lidských nedostatků. Nepotřebuje jíst, pít ani dýchat. Nepodléhá biologickým potřebám, nestárne, nikdy se neunaví. A to ani v posteli. Možná je existence takového kyborga vize z daleké budoucnosti. Už dnes jsou ale k mání nejrůznější technologické vychytávky, které dokáží udělat sexuálního kyborga i z úplně obyčejného smrtelníka. Pojďte se s námi v dvoudílném seriálu podívat těmto sexuálním vylepšovákům na zoubek.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Historie vibrátorů a dalších erotických pomůcek

Plazboz / 15.10.2009

Zajímavosti z historie erotických pomůcek a vibrátorů. Od historických dild a olivového lubrikačního oleje, přes vynález venušiných kuliček, až po první vibrátory na parní pohon, které se používaly pro léčbu ženské hysterie. Nahlédneme i do současnosti souhrnem nejnovějších pokroků v cybersexu.

Celý článek

Jak ji partnerce důkladně umýt

Mersey / 18.01.2015

Bublinková koupel ve dvou, mydlinky, svíčky a příjemná hudba – jo, to je určitě pěkné, ale není už trochu nuda číst pořád dokola takovou romantiku? Co takhle do koupele zapojit i nevšední erotické pomůcky a vaši dívku u mytí i hezky udělat?

Celý článek

Podobné produkty