vibratory.net

Síťovaný catsuit s hlubokým výstřihem, odhalenými zády a velkými otvory

Síťovaný catsuit s hlubokým výstřihem a odhalenými zády od Leg Avenue.

  • sexy hluboký výstřih a odhalená záda
  • velké otvory odhalující boky a rozkrok
  • příjemný elastický materiál

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
429

dodání do 7 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 32890310299

Velikost: univerzální S/L
Barva: černá
Materiál: 100% nylon
Výrobce: Leg Avenue (USA)

Síťovaný catsuit s hlubokým výstřihem a odhalenými zády od Leg Avenue. Velké otvory po stranách odkryjí vaše boky, zatímco díky otvoru v rozkroku bude mít váš partner rychlý přístup k vaší mušličce i zadečku.

Příjemný elastický materiál pro pohodlné nošení.

Hodnotil 1 zákazník: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

M.M | před 1 měsícem 60%

Měřím 173 cm, většinou mi velikost catsuitů padne, ale tady ten byl bohužel extrémně těsněj, takže ho musím neustále povytahovat než se smyčka za krk dostatečně natáhne a já se do něj nasoukám. Časem se trochu vytahá, ale i tak o moc líp nesedí. I přesto jsem ale s materiálem velmi spokojená, i po několikátém praní (v pytlíkách na praní pro lepší ochranu) se vůbec nepáře, nežmolkovatí a nic se nevytahuje. Očka jsou z jemného materiálu, ale zároveň pevného a celkově je catsuit kvalitně zpracovaný. Pro osoby pod 170 bych ho rozhodně doporučila! Ještě líp sedí, když si přes něho korzet.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Jak potěšit muže po ránu

Mersey / 25.01.2015

Jednou ráno, ještě když spal, mu vklouzla pod peřinu. Pomalu ho probouzela jemnými dotyky rty a jazykem. V první chvíli nedokázal rozlišit, jestli je to sen nebo realita. Dělal, že spí, ale to moc dlouho nešlo. Z peřiny vykukoval její nahý zadeček. To fakt nešlo moc dlouho vydržet...

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Podobné produkty