vibratory.net

Síťovaný catsuit s krajkou a otevřeným rozkrokem PLUS SIZE

Dámy, nestyďte se za své obliny.

  • krásná ozdobná krajka
  • otevřený rozkrok pro všechny nedočkavce
  • plus size/queen size velikost

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 32891070254

Velikost: XL/XXL
Barva: černá
Materiál: 100% polyamid
Výrobce: Leg Avenue (USA)

Dámy, nestyďte se za své obliny. V nádherném síťovaném catsuitu od Leg Avenue budete královnou ložnice.

Tento plus size/queen size catsuit na ramínka je ozdobený krásnou krajkou s florálním motivem. Otvor v rozkroku je připraven pro všechny nedočkavé pány, kteří chtějí mít všechno hned. Záleží však pouze na vás, jestli budete partnera odhaleným klínem jenom dráždit, nebo ho dovnitř i skutečně pustíte. :-)

Jak potěšit muže po ránu

Mersey / 25.01.2015

Jednou ráno, ještě když spal, mu vklouzla pod peřinu. Pomalu ho probouzela jemnými dotyky rty a jazykem. V první chvíli nedokázal rozlišit, jestli je to sen nebo realita. Dělal, že spí, ale to moc dlouho nešlo. Z peřiny vykukoval její nahý zadeček. To fakt nešlo moc dlouho vydržet...

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Podobné produkty