vibratory.net

Bipolarní skřipce Barry Bite Mystim

Doplňující pomůcka k Mystim sadě Tension Lover.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 299 1 119

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05290100000
  • Rozevření svorek: max. 1 cm

Doplňující pomůcka k Mystim sadě Tension Lover. 2 skřipce na bradavky, stydké pysky a všechny citlivé části těla zanechají na vašem těle pocit příjemného brnění přecházejícího až do velice intenzivní stimulace. Stačí je zapojit do sady na elektrosex a spustit proud. Skřipce jsou dvoupólové, takže jsou stimulovány pouze části, které jsou skřípnuté do zlatých paciček. Nic vám nebrání stimulovat obě bradavky zároveň nebo si hrát pouze s jednou bradavkou a druhou svorku nasměrovat na zajímavější místa.

Malý šroubek na každé svorce nechává sílu utažení pouze na vašem rozhodnutí. Bary Bite může dostát svému jménu a pořádně se zakousnout do tkáně anebo zlehýnka utáhnout své rty okolo citlivé kůže. Svorky spojíte se zdrojem dlouhými kabely.

INFO: Pro elektrostimulaci musíte svorky zapojit ke generátoru elektrického proudu.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s ošetřujícím lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku. Stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Elektrické stimulátory nesmějí být používány v blízkosti výbušných nebo hořlavých materiálů. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství a doplňky značky Mystim. Nikdy se nepokoušejte otevřít či rozmontovat jakýkoliv produkt značky Mystim, protože by došlo k poškození vnitřní konstrukce produktu, čímž by byly porušeny záruční podmínky.

Hodnotilo 13 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Sladěnka | před 4 měsíci 20%

Skřipce mají příliš pevné pružiny, bolí to a není to vůbec příjemné. Žádný vzrůšo jsem v tom nenašla, materiál je dobrý, ale moc drahý. Na fotce to vypadá dobře ale už bych si je nekoupila

Natálka | před 11 měsíci 20%

Skřipce jsou výborné a kýžený efekt je zcela naplněn. Ale zpracování je neúnosné. Kabel, který vede ke skřipcům se i po krátkém používání utrhne a není možnost, jak to opravit. K tomu můžu říct jen jedno: Ruce pryč...dokud mystim tento problém nevyřeší, nemůžu doporučit

Naděžda | před 12 měsíci 100%

Příjemné brnění. Perfektní na navození té správné sexy atmosféry. Rychlé dodání!

Lucie | před 14 měsíci 100%

:o!!! Nemám slov! Přišel s tím můj přítel a upřímně, měla jsem z toho celkem trochu strach..hrát si s elektrickými šoky. Ale je to boží...jestli na bradavkách nebo o něco níž v intimní oblasti...je to prostě skvělý!

Draci pan | před 18 měsíci 100%

Tyhle skripce nejsou nic pro zacatecniky. Jsou hodne silne a opravdu delaji to, co slibuji. Jsou perfektni na bradavky, protoze jsou bipolarni, ale daji se pouzit i na jina mista na tele. Zapojte je, nasadte a sledujte, jak se partnerovi protaci belma

Martin | před 18 měsíci 40%

Jak už bylo zmíněno v jiné recenzi, největší problém jsou kabely. Už po druhém běžném použití se utrhly, takže jsem to vrátil. Je mi líto, ale technické zpracování by mělo být mnohem lepší.

Jan | před 18 měsíci 100%

Tyto skřipce mohu jen doporučit, nejlepší věc,co jsem kdy na elektrosex koupil. Vzhledem k tomu, že mám velmi citlivé bradavky, začínám pomalu a pak zvyšuju intenzitu až do lehké bolesti. Je to úplně boží. Skvělá erekce a úžasné orgasmy jsou pravidlem...především, když stimulujete obě bradavky zaráz

Štěpán | před 18 měsíci 100%

Prosím neházejte hned flintu do žita. Chce to praxi a hodně zkoušet, ze startu jsem si myslel jen aaaa fuj nepříjemný. Ale se správným vybavením a jemné manipulaci je to na bradavkách úžasné potěšení. Respektive dovedete partnerku k šílenství :))

Olda | před 19 měsíci 80%

Líbí se mi! Pokud jsou skřipce pro někoho moc pevné, dají se trochu ohnout nahoru a zvětšit. Dobré zpracování, bez ozdůbek. TOP!

Danek | před 19 měsíci 80%

Pro všechny, co mají zkušenosti je to určitě zajímavé. Začátečníci by měli získat zkušenosti s méně ostrými kousky. Jediná nevýhoda - nehodí se na velké bradavky, protože skřipce nejdou od sebe moc roztáhnout.

Ela | před 20 měsíci 100%

Pokud tyto skřipce umístíte na bradavky nebo pysky správně, plní účel skvěle. Ze začátku budete mít pocit, že je to příliš těsné a skoro až bolestivé. Když už se s tím naučíte, cítit to bude, ale rozhodně ne bolet. Každé ženě, která by něco takového chtěla zažít, můžu jen doporučit. Odvažte se, připněte je na bradavky nebo stydké pysky - bude se vám to moc líbit.

Vašek | před 21 měsíci 20%

Skřipce jsou příliš utažené a nedá se to moc měnit, takže to bolí. A za tu cenu - drzost

MILOVNICE KOCEK | před 24 měsíci 100%

Velice prijemne, libi se mi, jak drazdi bradavky. doporucuju komukoliv, kdo to ma rad...

Začínáme s elektrosexem 2/4 – kam umístit elektrody

xOV / 11.11.2013

Dosáhnout orgasmů elektrostimulací nemusíte pouze přikládáním elektrod na intimní místa. V tomto ohledu nabízí elektrosex přehršel možností pro vaši invenci a fantazii. Postupným zkoumáním a experimentováním různě po těle jistě najdete ty nejcitlivější místa i vy. V dnešním článku se dozvíte, jaké elektrody existují a jakou rozkoš od nich můžete očekávat.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Výpovědi lidí závislých na cybersexu

Michaela Kurtaničová / 25.09.2014

Cybersex, počítačový sex nebo sex po síti. Pojem, který vznikl relativně nedávno, až s příchodem internetu a mobilních telefonů, se stal novým fenoménem současné doby. Jaké to je, když online sexuálním zážitkům dávají lidé přednost před těmi reálnými? Pojďte s námi vyslechnout výpovědi lidí, kteří se stali závislými na cybersexu.

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty