vibratory.net

Tanga Kinga s mašličkami - bílá

Romantická tanga Kinga osloví každou ženu, která chce zapůsobit ženskými zbraněmi.

  • jemná a svůdná ženská krása na první pohled
  • čistota bílé barvy rozněžní i největšího tvrďáka
  • mašličky, které budete chtít rozvázat

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
299 259
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 0312

Velikost: S/M, L/XL, XXL/XXXL
Barva: bílá s růžovými mašličkami
Materiál: 99% polyamid, 1% elastan

Romantická tanga Kinga osloví každou ženu, která chce zapůsobit ženskými zbraněmi. Díky bílé barvě budete něžná a jemná a díky průhledné krajce, která bude jen lehce zakrývat váš klín, budete zároveň i svůdná a dáte jasně najevo, co chcete! Váš partner nebude moct spustit oči z růžových mašliček, které v řadě pod sebou naznačují cestu k vašemu pokladu… A mezery mezi mašličkami možná dovolí jeho prstíkům prozkoumat ten poklad ještě předtím, než z vás tyhle tanga náruživě strhne.

Zezadu může obdivovat celý váš dokonalý zadeček, protože tanga mají mezi půlkami jen tenký proužek látky, na kterém nahoře na bedrech sedí další mašličky jako motýlci.

Materiál je lehce lesklý a příjemný na těle.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

farmáři | před 29 měsíci 100%

Paní se moc líbí a děsně jí sluší na tělíčku. Moc hezké provedení.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Sex duel! Udělá vám to líp baculka, nebo vychrtlina?

Nadsamec / 26.05.2015

Jedno české rčení tvrdí, že jízda na skútru je jako sex s baculkou – je to super zážitek, dokud tě při tom nevidí kámoši. Co myslíte, jsou ofalděné samičky v posteli lepší než padesátikilové manekýny?

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

Podobné produkty