vibratory.net

Pánský masturbátor Tenga Deep Throat

Tenga Deep Throat ze série celosvětově úspěšných pánských masturbátorů je těsnější verzí Tenga Deep Throat Ultra Size.

  • vnitřní výčnělky se postarají o vaše blaho
  • snadno můžete regulovat podtlak uvnitř
  • lubrikováno již z výroby
  • výrobce nedoporučuje opakované použití

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
529 389

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05001940000
  • Rozměry: délka 15,5 cm; vnější průměr 6,9 cm, vnitřní průměr 4,5 cm; vysoce roztažný
  • Materiál: ABS – tvrdý plast (obal), silikon (vložka)
  • Barva: červená, bílá
  • Výrobce: Tenga (Japonsko)

Tenga Deep Throat ze série celosvětově úspěšných pánských masturbátorů je těsnější verzí Tenga Deep Throat Ultra Size. Jednoduchý, ale důmyslný design těchto hraček vám zaručí slastné chvilky s pořádnou porcí autentických pocitů.

Pokud chcete během masturbace zažít pocity jako při hlubokém zasouvání penisu do hrdla partnerky, nebo jako žena hledáte náhradu pro vašeho partnera v čase odloučení, oceníte právě Tenga Deep Throat. Skvěle si jej užijete i během milostných hrátek ve dvojici.

Pevný obal vám dobře sedne do ruky a elastická vložka, do které zasunete penis se postará o vaše blaho. Tunýlek pomůcky vás bude hýčkat různými vnitřními výčnělky. Příjemný materiál nezpůsobuje alergické reakce, neobsahuje ftaláty.

Ve vrchní části otvorem můžete regulovat míru podtlaku uvnitř. To vám umožní zvýšit sací efekt kopírující stimulaci během orálního sexu. U vstupu je od výroby naplněný zásobník pro lubrikant. Ten můžete doplňovat.

Údržba vám nezabere mnoho času ani vás nebude stát značné úsilí, po použití vyprázdnete a opláchnete vlažnou vodou. Pomůcka vám poslouží jakmile jí dostanete do ruk, je připravená k okamžitému použití. V nabídce také varianta pro objemnější penisy.

Upozornění: Výrobce nedoporučuje opakované použití, to je však bez problémů možné.

Hodnotilo 10 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

hledač | před 24 měsíci 100%

Naprosto úžasný a opravdu to lze použít víckrát. Ten pocit zásunu hluboko do hrdla je velmi podobný jako ve skutečnosti.

Ta | před 25 měsíci 100%

Nejdřív jsem zkusil prst a bylo to studený, s ptákem to bylo něco jinýho, svatá dobroto, nelze to popsat, opravdu realistická stimulace ajko při orálu se stejným sajícím zvukem. Položíte prst nahoru na tu dírku a dstanete ještě silnější sání. Vyplatí se koupit, s kondomem vydrží i dýl než na jedno použití.

koláček | před 31 měsíci 80%

Moje žena mi to koupila jako útěchu, protože jsem se cítil odstrčený, jelikož ONA má všechny zábavné hračky. Je to první masturbační hračka co mám a musím říct, že díra na penis z bílého silikonu nevypadá natolik přitažlivě abyste do ní chtěli strčit svoje péro............ nicméně jakmile vlezete dovnitř tyhle myšlenky zmizí. Pocit je jako v živé (je-li studenější, moje rada je ohřát buď na slunci nebo nechte posteli s vámi atd.) a vakuum je hodně silné. Můžete ovládat vakuum prstem, a to překrytím málého otvoru v horní části, nebo odstraňte prst pro slabší sání. Měl jsem díky tomu velmi silné výstřiky :D. Použil jsem to teď dvakrát, v obou případech s kondomem, chci z toho dostat víc než jedno použití : D.

Igor | před 32 měsíci 100%

Bez pochyb nejlepší honitba jakou jsem kdy měl, tak dobrá, že jsem si to dělal celou hodinu. Zatraceně úžasná věc 10/10. Nastavte si vaše oblíbené soubory do řady, otevřte si pivo a užijte si to. Přál bych si aby to moje žena taky mohla takhle udělat.

Velky J | před 34 měsíci 100%

tenga je boží věc, použil jsem to užb víckrát než jednou a stále je jako nový. Výborný produkt, taky si jeden pořiďte :).

fénix | před 38 měsíci 100%

Cítím se skvěle od vrchu k základně penisu, speciálně pokkud máte plných cca 17centimetrů jako je hloubka tengy. Jednou jsem změnil úhel trochu jinak než mám rád a bylo to božský. Tak jsem si to užil, že po 10minutách jsem si nemohl pomoct a musel jsem to zkusit znova. Škoda, že to je jen na jedno použití, ale je to úžasný dokud to vydrží.

šííleneeec | před 40 měsíci 80%

Nepoužíval jsem moc pánských hraček, protože jsem myslel že to nepotřebuju, ale pak jsem si řekl, proč by měly mít holky všechnu srnadu??:) Před pár měsíci jsem vyzkoušel Soft verzi. Tyhlety produkty jsou neuvěřitelný. Měl jsem s nima nejsilnější sólo-orgasmus a nutí Vás vracet se pro další. Tahle přilne prefektně a při orgasmu jsem měl pocit jakoby se ze mě pokoušel vytlačit každou kapku! haha Je škoda, že je nejde znovu používat delší čas (kondomy pomůžou aby vydrželi, ale bez kondomů je to o dost lepší!). pokud by vydržely déle dal bych 5 hvězdiček.

pepík-as | před 42 měsíci 20%

Za tu sumu, kterou zaplatíte a vzhledem k faktu, že je to jen na jedno použití, můžu bezpečně říct, že to nestojí za to. Nemá ani ty nejlepší vnitřky a doporučuju abyste radši utratili trochu víc za něco pořádnýho.

zvědavec | před 44 měsíci 80%

Nikdy jsem nic takového nekoupil, ale chtěl jsem to vyzkoušet jen tak pro srandu. Výsledky jsou užasné. Cítil jsem se skvěle a byl to naprosto nový zážitek. Jedinou chybu to má a to, že to nejde používat stále znovu a znovu...i tak doporučuju, vhodně utracené peníze.

a.kalim | před 45 měsíci 80%

Výrobek na jedno použití! Nejvíc mi vydržel 5 zásunů...není to držák, byl to zážitek, odvedl svou práci, ale spíše se mu vyhněte, 4hvězdičky dávám za rychlou dopravu.

Masturbátor Tenga 3D – těžítko na 50 použití

Michaela Kurtaničová / 22.09.2013

Tenga je japonský výrobce honítek pro muže, který stále přichází s něčím novým. Povedla se i jejich novinka Tenga 3D. Kromě neotřelých prožitků, které přináší při používání, se tento masturbátor stává uměním v momentě, kdy jej odložíte na polici. Pojďte s námi prozkoumat, jak v Tenga navrhují erotické pomůcky s jejich předním designérem Koichi Matsumotem.

Celý článek

Infografika: Zajímavá fakta o penisu

Michaela Kurtaničová / 17.07.2014

Je pravda, že na velikosti penisu nezáleží? Jaké zvíře má nejdelší penis na světě a kolik takový pyj měří? Který národ se může pyšnit největšími penisy na světě, a občané kterého státu mají naopak statisticky nejmenší přirození? Mrkněte na vtipnou inforgrafiku a rozšiřte si s námi okruh znalostí o mužském penisu.

Celý článek

Zážitky se silikonovou pannou: "Je to spíš pro sexuálně zkušenější."

Šedá eminence / 17.11.2014

Znáte film Trosečník s Tomem Hanksem? To je ten, kde si na pustém ostrově Hanks vytvoří společníka z kopacího míče. Dokonce mu dá i jméno. Kdyby měl k dispozici společnici, o které bude dnes řeč, možná by z ostrova vůbec nikam nespěchal. Budeme se totiž bavit o realistické silikonové panně Sex Doll, a to rovnou s jedním jejím vlastníkem, pro kterého je jeho panna už několik let jedinou přítelkyní.

Celý článek

Sex ve virtuální realitě zprostředkuje zařízení VR Tenga

Michaela Kurtaničová / 09.01.2014

Znáte tu radu, že když chcete zažít nové pocity z masturbace, máte si sednout na ruku, nechat ji odkrvit, a následně s ní provést vše potřebné? Prý je to pak "jak od cizího"... O něco příjemnější pocity (alespoň co se té odkrvené ruky týká) můžete zažít díky sexuálními přístroji nazvanému VR Tenga.

Celý článek

Video: Jak vyrobit honítko za 39 korun?

Michaela Kurtaničová / 15.07.2014

Vyrobit si vlastní masturbátor není nic složitého. Materiálů, ze kterých se dá taková pěkná a funkční erotická hračka pro pány vyrobit, je všude kolem nás víc než dost. Stačí mít nápad, šikovné ruce a pár drobných v peněžence. V tomto případě Vás návlek na penis nebude stát víc než 39 korun. Pánové, mrkněte na video a věnujte nějaký čas jenom sami sobě.

Celý článek

Podobné produkty