vibratory.net

Vakuová pumpa na penis Air Control

Vakuová pumpa jednoduchou a přirozenou cestou posílí erekci, díky vzniklému podtlaku dojde k prokrvení a vy tak můžete přes průhledný válec sledovat, jak vaše mužnost roste a tvrdne.

  • výkonná pumpa pro silnou erekci
  • precizní regulace tlaku
  • stupnice v cm abyste věděli jak se zvětšil

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
679

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05227240000

Rozměry: celková délka 22 cm, hloubka 20 cm, vnitřní průměr 6,5 cm
Barva: červená (transparentní), černá
Materiál: TPE (guma; manžeta), PVC (hadička), ABS (plast; tubus)
Výrobce: You2Toys

Vakuová pumpa jednoduchou a přirozenou cestou posílí erekci, díky vzniklému podtlaku dojde k prokrvení a vy tak můžete přes průhledný válec sledovat, jak vaše mužnost roste a tvrdne. Na stěně válce je vyrytá stupnice v cm, abyste mohli porovnat výsledky v delším časovém horizontu.

Pomocí výkonné pumpičky, která dokáže udělat skutečně silný podtlak, nabudíte opravdu silnou erekci. Nechybí ani ventilek, kterým po použití rychle vyrovnáte tlak.

Užitečná pomůcka pro pány, kteří ocení poctivější erekci bez použití jakýchkoliv přípravků. Jednoduché, ale odolné provedení je zárukou dlouhé životnosti.

Hodnotilo 30 zákazníků: 86 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

SexySimon | před 16 měsíci 60%

Důvodem mé negativní recenze je to, že plastový otvor pro ventil je umístěný příliš hluboko v pumpě, takže vám tlačí na špičku penisu při nasátí. To je velice bolestivé a čím déle máte pumpu nasazenou, tím je to horší. Kdo tedy stojí o bolest žaludu, ať si tohle pořídí. Doporučuji pumpu zevnitř namazat lubrikantem.

Lišák | před 20 měsíci 60%

Válec je nějak větší než bych potřeboval-když se vypouští vzduch tlačí se kolem ehm citlivých míst a děsně to bolí. Tahle pumpa mi vyhovuje víc jak ty gumový koule... ale jo, je to dobrá pumpa a doporučuju.

K.K. | před 20 měsíci 40%

Od této pumpy ruce pryč!

Karel-z-lesa | před 20 měsíci 80%

tenhle výrobke neni vůbec špatný, ale mam ho zkrátka moc velkýho, protože se mi tam nevejde. pro málý ptáky je určitě v pořádku!

Michal HH | před 20 měsíci 100%

Tato pumpa má dobrou kvalitu a obsahuje i náhradní obal na penis. Má velmi dobré těsnění a její měřítko nám ukáže co to opravdu je 20 cm.. haha Dobrá kvalita za nízkou cenu.

Ondra Vach | před 21 měsíci 80%

Doporučuju ji vyzkoušet a používat pravidelně.

Kubík | před 24 měsíci 100%

Od začátku jsem z měl pumpy radost, používám ji už tři měsíce a od té doby jsem docela nabral na velikosti. Používám ji každý den deset minut a brutální tlak snáším lépe. Připadám si jako Hulk:D Moje přítelkyně byla s výsledkem velmi spokojená a říká, že ji teď uspokojuju víc

Nezkušený | před 24 měsíci 100%

Pumpa je parádní. Důležitý je lubrikovat penis a ten gumovej kroužek a když pumpuješ fakt cítíš jak je penis větší, neměl jsem ho potom tak citlivej, bylo to jako bych ho měl z plastu, ale byl rozhodně tlustší....používal sem ho jen 2dny, ale věřím, že bude větší silnější a delší! Jediná věc, na kterou si dávejte bacha je ta spoušť, zranil jsem si prst. Tuhle pumpu doporučuju všem cítím se díky ní líp.

franta | před 25 měsíci 100%

Pořádně zvětšuje penis! dokážete s ním potom divy. bohužel se mi pumpa časem rozbila, ale to se dalo očekávat, jelikož jsem jí téměř půl roku používal několikrát denně. už jsem si objednal novou.

Mistr | před 27 měsíci 100%

Je to skvělý přístroj a pokud věříte své přítelkyni, je zábava jí nechat pumpu ovládat.

Dočekal Matyáš | před 28 měsíci 100%

Spolu s mou ženou tento produkt považuje za dokonalý. Rozhodně nám za ty peníze stojí! Můžeme jen doporučit.

Žádné Jméno | před 28 měsíci 100%

Špičková kvalita za nízkou cenu! - byl jsem opravdu mile překvapený. Má skvělé výsledky. Doporučuji tuto pumpu koupit.

Marťas | před 28 měsíci 80%

Je sranda sledovat jak vám penis nateče a zvětší se. Po vyndání penisu z pumpy je zase všechno v normálu. To je ale přeci jasné.

Jan6 | před 29 měsíci 100%

Co se poměru cenaa/výkon tohoto produktu týče, tak je naprosto úžasný. Pumpa je spolehlivá a dobře funguje. Co víc si přát?

neobvyklý | před 29 měsíci 40%

Pumpa sice penis dobře nasaje a zvětší, ale oba dva těsníci kroužky se po několika použitích přetrhnuly, takže už pumpa netěsní! Myslel jsem si, že to byl ojedinělý defekt, takže jsem si tuto pumpu koupil znovu, což ale byla obrovská chyba. Stalo se to samé. Tuto pumpu tedy nedoporučuji!!!

Honza I. | před 29 měsíci 20%

Ze začátku je pumpa naprosto v pořádku, ale časem začne blbnout. Přestane pořádně těsnit, napumpování je slabé atd.

Karel Popelka | před 29 měsíci 100%

Skvělá pumpa. Po prvním použití se mi penis zvětšil tak, že jsem ho z pumpy skoro nedostal ven. Stojí to za to.

DE | před 30 měsíci 100%

Jsem mile překvapený z příjemného pocitu, který vám tato pumpa dokáže přivodit. Zdali vám pumpa penis zvětší trvale, to nemohu potvrdit. Je po použití značně tlustější a delší, ale za pár hodin je zase jako dřív. Po vytažení penisu z pumpy v něm ale nemám zrovna nepříjemnější pocit. Zato pocit v pumpě je skvělý. Je vhodné použít trochu lubrikantu ,nebo kondom. Barva je hezká, ventil s hadičkou jsou snadno odejmutelné, takže není problém se pohybovat s nasazenou pumou. Vcelku je to velmi dobrý produkt, který rád používám.

borec | před 31 měsíci 100%

v balení je dokonce náhradní válec na penis, který ale není vůbec potřeba pokud s pumpou správně zacházíte. měla by ale spíše být průhledná, jelikož je to jen trénovací zařízení a tudíž nepotřebuje mít hezkou barvu. pumpu naprosto doporučuju!

ufon77 | před 31 měsíci 70%

Dobrej kus co fakt funguje. Výtváří slušný nasátí a taky okamžitý výsledky, fakt se to vyplatí, jestli o tom uvažujete.

Michal | před 33 měsíci 100%

jsem s tímto produkten naprosto spokojený, je zkrátka dobrý

knihomol | před 33 měsíci 100%

ANi moc velká, ani moc malá, dobře zpracovaná a překvapilo nás, že k ní byl přiložen náhradní "prostor na penis". Pumpa splňuje svůj účel, je dobře zpracovaná, akorát by bylo vhodnější, kdyby měla pumpovací míček. S pozdravem, Dana a Petr.

karlík | před 34 měsíci 100%

velmi dobrý produkt a skvělá cena za tuto cenu neseženete nic lepšího jsem velmi spokojený mnohokrát děkuji!!

skřet | před 35 měsíci 100%

Nejlepčejší nástroj, po dvou až třech pumpování jsem fakt pyšnej na to co mám v gatích.

norbert | před 35 měsíci 80%

Doručení proběhlo v pořádku. Při vybalování mi ale došlo, že jsem si měl zjistit rozměry této pumoy, jelikož je na můj penis moc malá. Zkrátka jsem ho tam nemohl dostat. Budu si muset objednat nějakou větší.

Lukáš F. | před 36 měsíci 100%

Koupil jsem si tento produkt spíše pro srandu, ale jeho zpracování je velmi dobré a cena velmi nízká. Doporučuji.

Pořádnej Macek | před 36 měsíci 60%

Zpracování nic moc, ale efekt má dobrý, stejně je ale taková odfláknutá. Je to celkem fajnová hračka :P

Páreček | před 37 měsíci 100%

Za tuto cenu se to rozhodně vyplatí. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl pocítit něco tak příjemného. Koupil bych určitě znovu, akorát ta červená barva se mi nelíbí. Je top špičkový výrobek.

jirka.navrátil | před 37 měsíci 100%

Opravdu geniální produkt! Použití je velice příjemné a hezké. Výsledek je ohromující. Cítil jsem se potom opravdu dobře a s přítelem jsme si to moc užili!

Rendy | před 38 měsíci 100%

vše v naprostém pořádku, jsem velmi spokojený, je ntak dál, mnohokrát děkuji!

25.03.2017

Celý článek

Genitální plastické operace pro lepší sexuální život

Plazboz / 09.05.2011

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Celý článek

Jak zjistite, co muže doopravdy vzrušuje

T. / 20.05.2015

Chceš si vědecky změřit, "jak moc" tvůj penis stojí? Pro zlepšení domácího sexu, k odhalení skrytých tužeb, k potvrzení orientace a pro jakékoliv prasárničky, ze kterých tvrdne péro... k tomu všemu je super vyzkoušet falometrii.

Celý článek

Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle

Mersey / 29.01.2015

"Nemusí stát. Stačí, když pevně visí." Jo, takhle se možná můžou uchlácholit chlapi v hospodě, ale ženskou na tohle neutáhnete. Máte ho vycucaný jak citron a ona stále kouká lačně. Téměř je zaděláno na problém. Ještě, že pro vás máme tyto spásné rady :)

Celý článek

Jak na problémy s erekcí 3/3 - další tipy

Plazboz / 10.12.2009

V posledním dílu seriálu o erekci vám prozradíme tipy a triky pro zlepšení erekce. Dozvíte se jak oddált ejakulaci a zlepšit svoji sexuální výdrž pomocí Kegelových cviků. Intenzivnější orgasmy zažijete při masáži prostaty. A když se nechce postavit dost rychle, pomůžou prokrvující erekční gely.

Celý článek

Podobné produkty