vibratory.net

Tenga VI-BO Stick Orb - vibrátor

Stylový vibrátor VI-BO Stick Orb od japonského výrobce TENGA ve veselé, fialové barvě.

  • unikátní neokoukaný design
  • dvě vibrační jednotky, které fungují nezávisle na sobě
  • s dodávaným kondomem jej můžete použít vaginálně i análně
  • pružný a ohebný materiál hebký na dotek
  • voděodolný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
629

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E24691

Rozměry: délka 12,5 cm, průměr 3,2 cm
Barva: fialová
Materiál: elastomer, ABS (plast)
Baterie: 6x LR44 (jsou součástí balení)
Doba provozu: cca 30 min.
Výrobce: TENGA (Japonsko)

Stylový vibrátor VI-BO Stick Orb od japonského výrobce TENGA ve veselé, fialové barvě.

Ovládání je snadné - zapínání i vypínání pomocí jediného tlačítka. Jednoduché, středně silné vibrace si vychutnáte vy i váš partner (či partnerka).
Vibrátor má dvě vibrační jednotky, které fungují samostatně, nezávisle na sobě. Můžete tak rozvibrovat jen jednu nebo obě dvě zároveň.

Tělo vibrátoru je pružné a částečně ohebné. Díky svojí velikosti se perfektně hodí pro začátečníky.

Zdravotně nezávadný materiál (elastomer) je úžasně hebký na dotek. Doporučujeme používat výhradně s lubrikačními gely na vodní bázi.

S praktickým poutkem na prst.
Součástí balení je také pevnější "kondom" (obal), aby bylo možné vibrátor používat i vaginálně nebo análně. Obal před použitím jednoduše navléknete na vibrátor.

100% voděodolný

Hodnotili 2 zákazníci: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zuzka | před 7 měsíci 40%

Tenhle mini vibrátor se dodává v jednoduchém balení. Manuál byl trochu matoucí, ale za použití selského rozumu jsem pochopila, že kulaté součástky musíte zatlačit do gumového obalu, aby byla hračka voděodolná. Musím říct, že pokud nemáte opravdu silné prsty, je to opravdu fuška. Já jsem to musela přenechat mému příteli. Pokud jde o samotný Vi-BO Stick - je udělaný z měkkého a ohebného silikonu, aby se snadno používal. Ale je to ten typ materiálu, který se lepí na kůži a bez lubrikantu za ni tahá. Takže určitě se nagelujte, než začnete. Haha. Vibrátor prý není udělaný na vnitřní použití, takže se dá bezpečně použít jenom na vnější stimulaci bradavek, klitorisu a dalších erotogenních zón. Vibrátor má dva motorky, které jsou ovládané zvlášť, má jednu rychlost a dá se použít ve sprše. Na konci je očko, aby se líp držel. Při používání je tichý. Takže jsem ho otestovala samozřejmě na stimulaci klitorisu. Trochu mě znervózňovalo, že hračka má jen jednu rychlost, ale chtěla jsem jí dát šanci. Přišlo mi jednodušší dát malou kapku lubrikantu přímo prstem na klitoris než na samotnou hračku. Dala jsem kotníky k sobě a kolena daleko od sebe a můj klitoris byl připravený, abych ho začala hladit a dráždit. Palcem jsem zároveň zmáčkla obě tlačítka on/off, chytla vibrátor za očko a posunula ho ke klínu. Vibrace byly příjemné... ne silné, ale příjemné ano. Pak jsem obě vibrační kuličky pomalu posouvala po klitorisu... To bylo fajn, ale nijak extra mě to nedostalo. Dál jsem vibrátor různě posouvala do různých směrů, dokonce jeho špičku dala rovnou na můj napuchlý poštěváček. Ale ne. Prostě se nic nedělo. Vibrátor nemá to "něco", co většina vibrátorů na trhu. Mnohem levnější modely už dneska nabízí několik nastavení rychlosti, takže tohle bylo docela zklamání. Podle mě existují mnohem lepší mini vibrátory, které tenhle strčí hravě do kapsy. Radši se porozhlídněte po těch.

Peťa | před 12 měsíci 80%

Dobrý malý stimulátor na ty speciální místečka. Použijte ho s partnerem a užijte si to dohromady. Jen bych byl rád, kdyby se dala nastavit rychlost vibrací.

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Příručka Nadsamce – Jak dobře vyprstit holku?

Nadsamec / 02.08.2017

Pár rad z praxe, aby se ženská udělala. Prstění musíš mít v malíku... a palci, ukazováčku a všech dalších prstech. Rozehraj symfonii v jejím rozkroku.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

22.10.2017

Celý článek

Podobné produkty