vibratory.net

Tenga VI-BO Stick Orb - vibrátor

Stylový vibrátor VI-BO Stick Orb od japonského výrobce TENGA ve veselé, fialové barvě.

  • unikátní neokoukaný design
  • dvě vibrační jednotky, které fungují nezávisle na sobě
  • s dodávaným kondomem jej můžete použít vaginálně i análně
  • pružný a ohebný materiál hebký na dotek
  • voděodolný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
629

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E24691

Rozměry: délka 12,5 cm, průměr 3,2 cm
Barva: fialová
Materiál: elastomer, ABS (plast)
Baterie: 6x LR44 (jsou součástí balení)
Doba provozu: cca 30 min.
Výrobce: TENGA (Japonsko)

Stylový vibrátor VI-BO Stick Orb od japonského výrobce TENGA ve veselé, fialové barvě.

Ovládání je snadné - zapínání i vypínání pomocí jediného tlačítka. Jednoduché, středně silné vibrace si vychutnáte vy i váš partner (či partnerka).
Vibrátor má dvě vibrační jednotky, které fungují samostatně, nezávisle na sobě. Můžete tak rozvibrovat jen jednu nebo obě dvě zároveň.

Tělo vibrátoru je pružné a částečně ohebné. Díky svojí velikosti se perfektně hodí pro začátečníky.

Zdravotně nezávadný materiál (elastomer) je úžasně hebký na dotek. Doporučujeme používat výhradně s lubrikačními gely na vodní bázi.

S praktickým poutkem na prst.
Součástí balení je také pevnější "kondom" (obal), aby bylo možné vibrátor používat i vaginálně nebo análně. Obal před použitím jednoduše navléknete na vibrátor.

100% voděodolný

Hodnotili 2 zákazníci: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zuzka | před 5 měsíci 40%

Tenhle mini vibrátor se dodává v jednoduchém balení. Manuál byl trochu matoucí, ale za použití selského rozumu jsem pochopila, že kulaté součástky musíte zatlačit do gumového obalu, aby byla hračka voděodolná. Musím říct, že pokud nemáte opravdu silné prsty, je to opravdu fuška. Já jsem to musela přenechat mému příteli. Pokud jde o samotný Vi-BO Stick - je udělaný z měkkého a ohebného silikonu, aby se snadno používal. Ale je to ten typ materiálu, který se lepí na kůži a bez lubrikantu za ni tahá. Takže určitě se nagelujte, než začnete. Haha. Vibrátor prý není udělaný na vnitřní použití, takže se dá bezpečně použít jenom na vnější stimulaci bradavek, klitorisu a dalších erotogenních zón. Vibrátor má dva motorky, které jsou ovládané zvlášť, má jednu rychlost a dá se použít ve sprše. Na konci je očko, aby se líp držel. Při používání je tichý. Takže jsem ho otestovala samozřejmě na stimulaci klitorisu. Trochu mě znervózňovalo, že hračka má jen jednu rychlost, ale chtěla jsem jí dát šanci. Přišlo mi jednodušší dát malou kapku lubrikantu přímo prstem na klitoris než na samotnou hračku. Dala jsem kotníky k sobě a kolena daleko od sebe a můj klitoris byl připravený, abych ho začala hladit a dráždit. Palcem jsem zároveň zmáčkla obě tlačítka on/off, chytla vibrátor za očko a posunula ho ke klínu. Vibrace byly příjemné... ne silné, ale příjemné ano. Pak jsem obě vibrační kuličky pomalu posouvala po klitorisu... To bylo fajn, ale nijak extra mě to nedostalo. Dál jsem vibrátor různě posouvala do různých směrů, dokonce jeho špičku dala rovnou na můj napuchlý poštěváček. Ale ne. Prostě se nic nedělo. Vibrátor nemá to "něco", co většina vibrátorů na trhu. Mnohem levnější modely už dneska nabízí několik nastavení rychlosti, takže tohle bylo docela zklamání. Podle mě existují mnohem lepší mini vibrátory, které tenhle strčí hravě do kapsy. Radši se porozhlídněte po těch.

Peťa | před 10 měsíci 80%

Dobrý malý stimulátor na ty speciální místečka. Použijte ho s partnerem a užijte si to dohromady. Jen bych byl rád, kdyby se dala nastavit rychlost vibrací.

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Recenze BEZ OBALU – Mini vibrátory

Ester Ledvinková / 10.05.2016

S námi víte, co kupujete. Dnes jsme se zaměřili na mini vibrátory. Pokud hledáte něco nenápadného, silného a vhodného například na cestování, pak prosím vstupte.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření

Bohunka / 08.12.2016

Kouření je dost možná nejdůležitější věc v posteli. Je to jako umění. Všimla sis, že i když je chlap podrážděný, tak jakmile vezmeš jeho penis do pusy, rázem se zklidní? Zlepši své umění orálního sexu a odměnou ti bude spokojený partner. Prozradím ti 10 vychytávek, díky kterým jsem se stala královou felace. Můžeš jí být i ty.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Podobné produkty