vibratory.net

Vibrační masturbátor pro páry Monkey Spanker Duo Black

Duo Black od Monkey Spanker je dokonalá masturbační pomůcka, kterou si užijí oba v páru.

  • pro hrátky o samotě i v páru (pro muže i ženy)
  • měkká a elastická výstelka krásně obepne penis
  • vyjímatelná vibrační patrona
  • tři intenzity vibrací
  • 100% voděodolné

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 189

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E22988

Rozměry: celková délka 17,5 cm, šířka 7 cm, vnitřní průměr max. 4,5 cm, šířka zasunovatelné části 4 cm
Barva: bílo-černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): ABS (plast), silikon
Baterie: 3x LR44 (jsou součástí balení)
Obsah balení: masturbátor, 3 baterie LR44
Výrobce: Monkey Spanker

Duo Black od Monkey Spanker je dokonalá masturbační pomůcka, kterou si užijí oba v páru. Muže dovede k nejednomu výstřiku, ženy zase k řadě orgasmů. To vše bez okolků a zbytečných řečí (jen s lehkým ševelivým zvukem vibrací). A protože vám nabízí spoustu možností použití, můžete si s ní hrát tak dlouho, dokud vám budou stačit síly.

Jeden konec je určen pro pány a tvoří ho plastový kruh s měkkou výstelkou, která má uprostřed dírku. Ta je pěkně úzká (skoro jako análek), při honění se hezky natáhne a vytvoří kolem penisu "tunel rozkoše". Když už vás třeba začne bolet ruka, můžete zapnout vibrační patronu a nechat část práce na ní (nebo nechat práci na partnerce).

Dámy si zase užijí s druhou stranou masturbátoru, která je tvarovaná jako klasický vibrátor, jen je trochu zploštělá. Patrona má tři vibrační programy, takže je jen na vás, jakou intenzitu rozkoše si dopřejete. Navíc je 100% vodotěsná, takže si můžete užívat i v koupelně nebo na bazéně. Vibrační patronu můžete kdykoliv vyjmout a použít třeba k dráždění klitorisu, bradavek nebo žaludu.

Pokud se s partnerem či partnerkou nedohodnete, kdo bude masturbátor zrovna mít, můžete si s ním užít společně. Zkuste ho nasadit na penis při orálu nebo klasickém sexu, kdy poslouží podobně jako vibrační erekční kroužek. Penis bude tvrdší a muž vydrží déle. Partnerka si to užije více i díky výstupku, který bude lehce dráždit její klitoris.

Bez mazání to nepůjde. Masturbátor namažte lubrikačním gelem na vodní bázi. Po dostatečném množství orgasmů a výstřiků pomůcku očistěte vlažnou vodou a speciálním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Měkkou výstelkou můžete podráždit i bradavky.

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Podobné produkty