vibratory.net

XXL nafukovací panna Fatima Fong

Pokud patříte k milovníkům kyprých krásek, Fatima Fong je ta pravá nafukovací panna pro vás.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
689

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05227320000
  • Rozměry: výška 147 cm
  • Barva: tělová
  • Materiál: PVC
  • Výrobce: Joyce Jones

Pokud patříte k milovníkům kyprých krásek, Fatima Fong je ta pravá nafukovací panna pro vás. Její obří prsa nadchnou nejednoho horňáka. Čekají na vás také její pevné bradavky. Díky její velikosti si s ní užijete spoustu pohodlných a příjemných intimních momentů. Obličej je fotorealistický, táto nafukovací panna je Asiatka. Vlasy jsou namalované, černé.

Fatima není žádná křehotinka – můžete s ní zkoušet jakoukoliv polohu, vydrží i větší zátěž. O vaši rozkoš se postar trojice otvorů. Vhodná i jako recese na party, nebo skutečný intimní dárek pro muže, kteří se nechtějí vázat.

Hodnotilo 20 zákazníků: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Tobiáš | před 6 měsíci 100%

Dostal jsem ji jako dárek. Měla ohlas a i doteď ji často používám. Můžu jenom doporučit.

Matěj | před 6 měsíci 100%

Strašně jsem se těšil až dorazí, prvně to měl být jen vtip, ale pak jsme si s Fatimou pěkně užili. Vlastně je docela hubená, ale za tu cenu je to absolutně ok.

Simona | před 7 měsíci 100%

Skvělej fór na párty, přišla vhod. Kvalita není až tak super (hned po prvním obskočení hned praskla). Ale tady jde hlavně o ten moment překvapení, víc není potřeba

Kuchař | před 8 měsíci 80%

Koupil jsem ji kamarádovi, protože slavil osmnáctiny. Představoval jsem si jí teda víc tlustší, proto jen 4 hvězdy. Ale zpracování a zábava to všechno vynahradili :)

Ondra | před 10 měsíci 80%

Tuto nafukovací pannu jsme darovali kamarádovi k 19 narozeninám (já s přítelkyní). Nasadili jsme jí plavky a co vám budu říkat, přišla vhod :D Perfektní dárek k narozeninám nebo k rozlučce se svobodou.

Kristián | před 10 měsíci 80%

Panna posloužila jako dárek k narozeninám a taky byla hitem večera :) Musím ale dodat, že ve skutečnosti není tak tlustá jak na fotce. To mi přijde docela škoda. Ale jinak mně panna přijde jako dobrý nápad na pobavení :D

Pepa | před 11 měsíci 60%

Potřeboval jsem nějakej dobrej kousek na pobavení. Na to však byla takhle dáma málo lidská. Jestli vůbec splňuje svůj zamýšlený účel? Nemám tušení, asi mi chybí představivost. Materiál je v pohodě, jde cítit klasicky po plastu, no když to někomu nevadí... Možná jsem očekával příliš.

Mirek | před 12 měsíci 100%

Panna je kvalitní a bez zápachu, což je dost důležité, protože spoustu jiných nafukovacích panen v podobné cenové relaci strašně uměle smrdí. Jediná její nevýhoda je, že nemá žádný POŘÁDNÝ otvor... Musíte si ho vystřihnout sami a budete mít skvělou pannu a ještě lepší noc plnou lásky. Můj tip: Naplňte ji celou bramborovou kaší a ten nejlepší pocit je zaručen.

Shake it | před 14 měsíci 100%

Byl to dárek pro kamaráda. Co se týče funkce, tak nemůžu nic říct, ale samotný vzhled Fatimy zabodoval... (v negativním slova smyslu)

Muzikant | před 15 měsíci 100%

super sexy! Toto musí být moje panna! Dobře se umývá. Takže ideální pro osamělé večery při svíčkách s dobrým jídlem. PS: i dezert byl pěkně sladký a tučný ;)

Martin | před 16 měsíci 100%

Tuto pannu jsem dával jako dárek k osmnáctým narozeninám a bylo to fakt vtipný. K panně: Úplně se v této oblasti neorientuju, ale líbí se mi, že jsou otvory zadělané a vy jste ten, kdo je musí propíchnout. Je to hygienické. Jako dárek fakt stojí za to!

Veronika | před 16 měsíci 80%

Všem se moc líbila, ale bohužel není tak baculatá jak na obrázku. Docela škoda. Jinak to byl ale super dárek :)

Katka | před 16 měsíci 60%

Byl to dárek k narozeninám ,který se taky moc líbil :). Za tu cenu se nedá nic dodat. Přijde vhod :)

Jan | před 16 měsíci 100%

Fatima mě totálně dostala! Když jsem do ní proniknul, bylo to jako skutečná měkká, baculatá dívka. Je úžasné se jí dotýkat, má krásná zaoblení. Můžete se vystříkat buď do ní nebo přímo na její obličej, obojí je moc příjemné a realistické. Nepopsatelný, boží pocit. Zdraví Honza z Brna!

Pavlík | před 17 měsíci 80%

Posloužila jako dárek k narozeninám a výborně se hodila. Dvě lahve alkoholu a cigarety do otvorů a máte boží dárek... Bohužel není tak tlustá, jak jsme čekali.

Robert | před 17 měsíci 100%

Tuto pannu jsme dohromady s kamarádem darovali kolegovi z práce, který je v oblasti ne úplně kovaný. Aby jsme dali jeho hormony do pořádku, darovali jsme Tomovi tuto pannu. Chtěli jsme mít trochu uvolněnější atmosféru v kanclu. Náš plán vyšel: Od té doby přichází kolega do kanceláře s úsměvem. Co víc si přát? :)

Herold | před 17 měsíci 80%

Normálně moc recenze nepíšu, ale pro jednou vystoupím ze svého stínu. Balíček byl lehčí než jsem očekával, proto jsem tu svoji krásku hned vybalil. Po 15ti minutovém úmorném nafukování stála Fatima přede mnou v plné velikosti. Padl jsem jí k nohám, protože jsem měl málo kyslíku (výrobce by k ní měl přibalit i pumpu). Po tomto výkonu jsem neměl sílu tuto horu zdolat. Celkově však paní Fong slíbila vše. V létě vám udělá stín a s teplou vodou nebo jak jsem četl v jiné recenzi, s bramborovou kaší vám zůstane i přes zimu teplá. V tomto smyslu, rozhodně doporučuji.

Tomek | před 20 měsíci 100%

Tuto "ženu" jsem daroval kamarádovi k osmnáctinám. Je to absolutní pecka na párty (všichni z toho nemohli). Za ty peníze je to super dárek, neuděláte chybu. Rychlé dodání a vše dobře zabaleno. Doporučuju a dávám pět hvězd.

Tonda | před 24 měsíci 100%

Když můj asijský balíček přišel, byl jsem trochu skeptický. Příjemně mě ale překvapilo, že moje pumpa, co vozím na stanování, na pannu seděla a mohl jsem šetřit dech na pozděj. 5 minut poté tadáá! Explodoval jsem do jejího buclatýho zadku. Bradavky top kvality byly už jenom třešnička na dortu!

Ruda | před 29 měsíci 100%

Zboží dorazilo diskrétně zabalené. Velmi jsem se obával toho, jak bude balík vypadat, protože ještě bydlím s matkou a opravdu nechci, aby věděla o mých sexuálních choutkách...takže děkuji. Pronikaní je velice autentické, Fatima je velmi příjemná a skoro jak skutečná. Sem tam mám problémy vymýt jí ústa od zbytku spermatu. Ale s matčiným hadrem a hodně teplé vody se to dá. Celkově se jedná o investici, která se vyplatí, pokud neplánujete denně navštěvovat nightkluby nebo v místních hospodách nabalovat u stolu "vybrané" dámy. Z tohoto výrobku jsem prostě nadšený.

Jazykové okénko – Pohlavní styk stokrát jinak

Michaela Kurtaničová / 29.10.2014

Milujete se, prcáte, mrdáte, děláte bejby nebo prostě jenom máte sex? Možná byste nevěřili, kolik různých výrazů pro pohlavní styk v naší rodné mluvě lidé běžně používají. Pojďte si s námi rozšířit své jazykové obzory.

Celý článek

10 nejpodivnějších sexuálních příruček

Michaela Kurtaničová / 23.02.2014

Po dlouhá staletí se lidé museli spokojit buďto s knihou lásky Kámasútrou, nebo alespoň s radami starších a zkušenějších. Dnes stačí zajít do knihkupectví, kde vás stovkami příruček a sexuálních průvodců doslova zasypou. Vybrali jsme 10 nepodivněji vyhlížejících knížních titulů, které si daly za úkol vzdělat méně sexuálně zkušené jedince. Pojďte se s námi podívat, jaké sexuální praktiky a návody v nich najdeme.

Celý článek

Silikonové realistické panny 3/4 – komunita uživatelů

xOV / 11.07.2013

V dalším pokračování seriálu o realistických pannách zabrousíme mezi komunitu jejich uživatelů. Dozvíte se například, na jakých diskusních fórech si můžete vyměňovat zkušenosti nebo kde se dá koupit panna z druhé ruky. Dále zjistíte například jaké to je mít silikonovou pannu za manželku nebo jak se žije člověku, který se živí jejich opravováním.

Celý článek

5 nejpodivnějších věcí, které lidé dělají s umělými pannami

Michaela Kurtaničová / 03.10.2013

Jistě si dovedete představit, co všechno se dá s umělými pannami dělat. Hlavně v posteli. Někteří lidé s nimi však dělají i poměrně nezvyklé věci, na ještě nezvyklejších místech. No posuďte sami.

Celý článek

Silikonové realistické panny 1/4 - téměř dokonalá náhrada ženského těla

xOV / 22.06.2013

Možná jste ještě nestihli zaregistrovat, že sexuální pomůcky zažívají novou éru. Seznámíme vás s čerstvými informacemi z oblasti realistických panen, které jsou k nerozeznání od opravdových žen. Naučíme vás zásady jejich údržby a používání. Navíc se dozvíte jaké to je, provozovat sex s umělou pannou.

Celý článek

Podobné produkty