vibratory.net

Zdobený kožený obojek ZADO Submisiv

Kožený obojek zdobený kovovými čtverečky a hvězdičkami od známého producenta kožených doplňků – společnosti ZADO.

  • jednoduché zapínání
  • díky polstrování vhodný i pro delší nošení
  • postraní očka pro připnutí vodítka či pout

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
639

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 02542070000
  • Rozměry: délka 37 cm; šířka 4 cm
  • Velikost: univerzální
  • Barva: černá
  • Materiál: kůže štípenka, kovové zdobení a přezka
  • Výrobce: ZADO

Kožený obojek zdobený kovovými čtverečky a hvězdičkami od známého producenta kožených doplňků – společnosti ZADO. Očka na bocích využijete pro uchycení vodítka či jiných doplňků, spoutaných rukou, nebo k celkovému připoutání vám podřízené osoby.

Univerzální velikost díky zapínání na přezku v zadní části. Luxusní obojek pro nezapomenutelné žhavé BDSM chvilky. Pohodlný i během delšího nošení – z vnitřní strany polstrovaný.

Hodnotilo 10 zákazníků: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

madam Z | před 21 měsíci 60%

Určila bych to spíš na lehký bdsm hrátky než něco vážnějšího, nejsem si jistá jestli by něco vážnějšího vydržel. Spíš to vidím pro začátečníky. Je to střední kvalita kůže a za rozumnou cenu pro někoho kdo zjišťuje co má vlastně rád. Pro mě byl ten design trochu nezkousnutelnej(hvězdičky ůůů), ale zas je pohodlnej. Sice je pro mě trochu širší, ale zapnu ho-což mě překvapilo-obyčejně mi jednovelikostní nejsou. Bohužel na delší nošení mi už pohodlný nebyl.

láskaSexAmanželství | před 22 měsíci 100%

Koženej obojek je skvělej pro začátečníky, stejně jako pro zkušenější. Díky nastavitelný velikosti a klasickýmu vzhledu je pro muže i ženy. Je dost velkej pro většinu lidí, ale pokud je váš otrok moc drobnej, může mu být příliš volnej. Kůže je pevná a lesklá, není moc tuhá (což se hodí, když chcete mít otroka pod palcem delší dobu). Je dost širokej abyste na něj nezapomněli, ale není širokej moc, aby už vadil. Boční kroužky vypadají trvanlivě a vydržely i tah mýho oblíbenýho otroka.

MilýS218 | před 24 měsíci 80%

Hezký obojek s Déčkem na provlečení a přivázání vašeho zvířátka kdekoli budete chtít. Opepří všechny vaše oblečky. Kůže není těžká a ani nedusí (pokud to tak nechcete). Ty hvězdičky a čtverečky září takže to není jen obyčejnej černej obojek. Když jsem ho měl na krku užíval jsem si to a přítelkyně měla radost z toho, že mě ovládá. Výbornej obojek, kterej by měl každej subík vyzkoušet.

mmíša | před 26 měsíci 100%

Mohu jen souhlasit s jinýma recenzentama: obojek dělá opravdu špičkový dojem, a také vypadá velmi elegantní a šik. Dva kroužky levý a pravý by měly stačit (ale přiznám,že třetí kroužek by někdy nebyl špatný). Je to pohodlnej na nošení (mám dva další, ale tenhle je můj oblíbenej). Na druhou stranu: Pokud chcete obojek dát na otroky asi vám nepůjde o pohodlí :-). Závěr: doporučuju koupit!

vojta měsíc | před 28 měsíci 100%

Velmi dobře udělanej obojek vyrobenej z pohodlný kůže, která vypadá mnohem dražší, než co jsem zaplatil. Měl by opravdu sedět všem s "normálním" krkem (mužům a ženám). Při obvodu krku menším než 38 cm se překrývají oba konce. Šířka 4,2 cm, se může pohodlně nosit. Ale to, co mi chybí, je třetí upevňovací kroužek vepředu. Ale věděl jsem to předem (z obrázku), a proto nic nestrhávám.

Pivvák | před 35 měsíci 60%

Na znehybnění u SM her je akorát, předpokládm, že vydrží. Ale jako součást oděvu pro subíka na 24/7 by měl být vyměněnej za obojek z nerezu apodobně...

Loni | před 36 měsíci 100%

Speciílní vychytávka jí drží ruce, aby nemohla na jistá místa, a nemůže se bránit. Vhodný taky na upevnění pozice třeba na "pejska".

obojek | před 41 měsíci 100%

pro fajnšmekry

Andrej Wimmer | před 42 měsíci 100%

Za tu cenu je to pěkně zpracovaný. Ty aplikace se mi líbí a je velmi příjemný provlíct kroužky řetězy nebo vodítko.

jassu1979 | před 42 měsíci 100%

dávám 5 hvězdiček je super.

Jaké existují typy roubíků? 3/3

Michaela Kurtaničová / 12.06.2014

Roubík nemusí být pomůcka výhradně pro příznivce BDSM praktik, pokračujte s námi v exkurzi do světa, kde vám mnohdy nezbývá nic jiného než mlčet. Přinášíme vám třetí a poslední díl seriálu o roubících.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Podobné produkty