vibratory.net

Vibrátor zlatá střela
(19 cm)

Láká vás představa kovového vibrátoru, máte ale strach z jeho příliš chladného doteku?

  • luxusní kovový vzhled vás nadchne
  • plastové tělo přenáší intenzivní vibrace
  • vysoká výdrž i na nejvyšší stupeň

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
599

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05517830000
  • Rozměry: délka 19 cm; průměr 3 cm
  • Barva: zlatá
  • Baterie: 2 x C
  • Materiál: plast (ABS)
  • Výrobce: You 2 Toys

Láká vás představa kovového vibrátoru, máte ale strach z jeho příliš chladného doteku? Tento hladký vibrátor vám poskytne mrazivě kovový design kombinovaný s výhodami plastového těla vibrace se dobře přenáší, takže vám kdykoliv poskytne intenzivní zážitek! Hladký povrch oceníte i během análních hrátek, díky menšímu průměru je vibrátor přímo předurčen ke smyslnému dráždění vašeho análku. Pronikavou intenzitu vibrací určitě ocení i váš poštěváček!

Zrcadlově hladký kovový povrch si získá všechny milovníky luxusnějšího vzhledu pomůcek. Můžete jej také směle darovat jako intimní dárek.

Používání vibrátoru je snadné, intenzitu vibrací ovládáte jednoduše otáčením kolečka v spodní části. Zaoblená špička vám usnadní zavádění, nemusíte mít obavy ani jako méně zkušený uživatel. Během vašich intimních her se Zlatou střelou můžete použít jakýkoliv lubrikační gel včetně silikonových.

Hodnotili 4 zákazníci: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Adam E. | před 33 měsíci 60%

Koupil jsem si tento virátor za doěmnu, a občas si s ním užívám. Vibrace jsou výrazně cítit a jeho povrch je příjemný a hladký. Jeho baterie bohužel nevydrží moc dlouho, už při druhém použití se můžou vybít. U mého vibrátoru navíc upadlo víčko od baterií, ale trochou lepidla jsem to spravil. Vcelku jsem s touto koupí velmi spokojený, s vibrátorem si užiji spoustu zábavy a za tu cenu to opravdu stálo. Kdo už někdy měl větší vibrátor, mohl by s tímto být zklamaný. Všem ostatním ho ale doporučuji!

Vilém | před 34 měsíci 100%

Řekl bych, že více potěšení za méně peněz rozhodně neseženete...

Hynek Cejpek | před 37 měsíci 100%

Je až neuvěřitelné, co tenhle prcek dokáže. Baterie bohužel vydží jenom na 2-3 použití. Stejnak 2-3 orgasmy za cenu baterií, to je skvělé!

Petra | před 38 měsíci 100%

Za tu cenu je to super, ženskou naprosto uspokojí, vypadá dobře a skvěle padne do ruky, kdykoliv bych ho koupila znovu :)

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Podobné produkty