vibratory.net

Romantické okvětní lístky rudých růží

To důležité se skrývá v detailech.

  • vytvoří romantickou atmosféru během chvilky
  • jemně parfémované
  • nikdy neuvadnou :)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
159 149

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21775

Obsah balení: 100 ks parfémovaných (umělých) okvětních lístků růží
Barva: červeno-bílá
Materiál: polyester
Výrobce: Bijoux Indiscrets (Španělsko)

To důležité se skrývá v detailech. Pokud možno velmi delikátních... Věděli jste, že již po celá staletí je růže symbolem krásy a přitažlivosti? A že je také univerzálním symbolem lásky? V mnoha zemích světa je zvykem zasypávat novomanžele okvětními lístky růží a milenci či manželé si taktéž často darují kytice červených nebo růžových růží.

Vytvořte pro svého miláčka romantickou atmosféru během chvilky kdekoliv se vám zachce. Jemně parfémované plátky (okvětní lístky) růží Rose Petals Explosion příjemně překvapí a naladí vaši drahou polovičku na večer plný něžných slůvek šeptaných do ouška, smyslných doteků a nakonec možná i nemravných návrhů :)

TIP: Okvětní lístky lze použít k ozdobení stolu prostřenému k romantické večeři při svíčkách. Rozházejte je po posteli nebo s nimi vysypte cestičku např. z koupelny do vašeho pelíšku. I lehce se pohupující na vodní hladině ve vaně budou vypadat kouzelně...

Hodnotilo 9 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Cukrová | před 10 měsíci 60%

Pokud chcete nabudit náladu na romantický večer, tyhle lístky poslouží skvěle. Popusťte uzdu fantazii!

Úžasná maminka | před 10 měsíci 80%

Super hračka pro všechny romantické páry nebo pro ty, co v sobě potřebují probudit romantického ducha! Dájí se použít na suchu i na vodě ve vaně. Tyhle krásné okvětní lístky ukážou vašim milovaným, že jste si dali záležet, aby se cítili extra výjimečně!

Jul!e | před 11 měsíci 80%

růžové lístky můžou přidat příjemný dotek k jakémukoliv romantickému gestu, ale obstarávat pořád ty čerstvé může být občas otrava. za tyhle utratíte zhruba stejnou částku jako když kupujete pugét čerstvých růží, jenom nemusíte lístky jeden po druhém trhat a kupovat je víc jak jednou!

Pražák | před 11 měsíci 100%

Všechno super, dobrý produkt :). Moc se líbily a osladily večer. Doporučuji.

Ondřej A. | před 12 měsíci 100%

Nedávno jsem nám je pořídil s přítelkyní - je to pěkný dotek elegance v naší posteli

mama2007 | před 12 měsíci 80%

Tenhle produkt se rozhodně vyplatí, protože s ním můžete být romantičtí bez toho, abyste utratili milion peněz. Okvětní lístky jsou opravdu smyslné a jsem si jistá, že na naše výročí se budou hodit naprosto skvěle

Hračkářka | před 13 měsíci 100%

Skvělá koupě. Cena se může zdát moc vysoká, ale když si uvědomíte, že se dají použít víckrát a je jich tam tolik, dojde vám, že se vyplatí. Plus, pro ty, co mají citlivé močové cesty, je tohle super alternativa k různým zábavným mýdlům a pěnám do vany.

Patrik | před 13 měsíci 90%

Měl jsem hrozný problém najít v obchodech růžové lístky, takže jsem byl moc rád, že jsem na ně narazil tady. Když jsem krabičku otevřel, byl jsem spokojený - vypadají asi tak, jak čekáte. Jsou docela kvalitní - působí trochu uměle, ale pěkně voní. Partnerka miluje růže a opravdu na ni zapůsobilo, že jsem vynaložil tu námahu.

Sarka Nemcova | před 14 měsíci 60%

Pokud jste kreativni, romanticti, smyslni a radi si vyzdobite pokoj, kdyz planujete vase sexualni aktivity, tak tyhle realisticky vypdajici listky budete primo milovat

Proč při líbání zavíráme oči

Mersey / 21.11.2016

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Celý článek

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Mersey / 05.12.2016

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Mersey / 31.03.2016

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

Celý článek

Podobné produkty