Extra dlouhé dildo Mister B Depth Trainer (pro trénink hloubky), 80 mm

VýprodejDoprava zdarma
Extra dlouhé dildo Depth Trainer (pro trénink hloubky), 80 mm

Stvořeno pro trénink hlubokého zásunu

Máte rádi anální sex a hrátky a chcete si užít pořádně hluboký průnik? Přesně pro vás bylo stvořeno extra dlouhé dildo Depth Trainer 80 mm se zasunutelnou délkou 60 cm - poslouží vám pro natrénování hlubokého průniku a přípravu na větší hračky či anální fisting se zásunem celé ruky.  Více
  • zasunutelná délka 60 cm
  • z měkkého a krásně ohebného materiálu
  • tvarovaná rukojeť - dobře se drží v ruce
  • díky tvarované rukojeti se nedá používat oboustranně

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Extra dlouhé dildo Mister B Depth Trainer (pro trénink hloubky), 80 mm

Máte rádi anální sex a hrátky a chcete si užít pořádně hluboký průnik? Přesně pro vás bylo stvořeno extra dlouhé dildo Depth Trainer 80 mm se zasunutelnou délkou 60 cm - poslouží vám pro natrénování hlubokého průniku a přípravu na větší hračky či anální fisting se zásunem celé ruky.

Dildo je 100% voděodolné, vyrobené z měkkého a úžasně ohebného PVC, má zakulacenou špičku a hladké tělo, takže po nalubrikování krásně vklouzne dovnitř a přizpůsobí se vašim vnitřním křivkám. Na konci má tvarovanou rukojeť, aby se lépe drželo.

Lubrikujte jakýmkoliv lubrikačním gelem, ideálně análním. Čistěte teplou vodou s jemným mýdlem, případně speciálním desinfekčním prostředkem.

TIP: Nesnažte se hned zasunout celou délku dilda, jděte na to postupně a s rozvahou. Během pár měsíců se jistě dopracujete až na jeho konec.


Extra dlouhé dildo Depth Trainer (pro trénink hloubky), 80 mm od firmy Mister B

Vyberte si z široké nabídky análních dild v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Mister B si pořídilo dohromady 14 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Mister B na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete 0 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Mister B se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 70 cm, zasunutelná délka 60 cm, průměr 8 cm
  • Barva: modrá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): PVC
  • Výrobce: Mister B (Nizozemí)

Zařazeno


Kód produktu

41191_BLUE