Kondicionéry na barevné vlasy

Dopřejte svým vlasům náležitou péči. Kondicionéry ochrání vaše vlasy před mechanickým poškozením a vysušením, zajistí jim vyšší lesk a usnadní rozčesávání.

Aktivní filtry
Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Kondicionéry

Dopřejte svým vlasům náležitou péči. Kondicionéry pomáhají uzavřít vlasové vlákno po použití šamponu. Díky tomu ochrání vaše vlasy před mechanickým poškozením a vysušením, zajistí jim vyšší lesk a usnadní rozčesávání.

Jak vybrat kondicionér na vlasy?

Kondicionér vždy vybírejte podle typu vlasů nebo podle jeho účinku. Kondicionér na mastné vlasy dodá vlasům výživu bez zatížení, na vysušené vlasy bez lesku se zase hodí hydratační kondicionér na suché vlasy.

Pokud chcete ušetřit čas, vyberte si bezoplachový kondicionér na vlasy, který si poradí i s nedostatkem lesku a zacuchanými vlasy. Pokud upřednostňujete ekologické přípravky nebo máte citlivou pokožku hlavy, volte přírodní kondicionér, který neobsahuje dráždivé chemické látky.

TIP: Kondicionér na vlasy je vhodné používat pravidelně (po každém šamponování). Pro intenzivnější ošetření doporučujeme jednou za čas použít masku na vlasy.