8 rad pro paroháče, díky kterým se nezblázníš

Kdo oře pole tvé, šetří pluh tvůj pro pole jiné...  mám pro tebe 8 rad, jak se z nevěry partnerky nepodělat. Samozřejmě článek i pro ty chlapy, kteří si zatím myslí, že je jim žena věrná.

8 rad pro paroháče, díky kterým se nezblázníš

Nevěš hlavu! Minimálně proto, že tě z tíhy paroží bude pěkně bolet za krkem. S nevěrou partnerky se alespoň jednou v životě musí popasovat každý chlap. Nebo si snad myslíš, že princezny jsou věrné? Kdyby to tak bylo, nepsal bych 8 rad pro paroháče a budoucí paroháče.

První nevěra partnerky je nejhorší

Nevěrnost žen se ve společnosti prakticky neřeší. Stačí se podívat na všelijaké návody a knížky, které popisují, jak se s nevěrou vyrovnat. Skoro každá je napsaná z pohledu ženy… jak kdybychom zahejbali jenom my. Dovolte mi zasmát se. Možná se nás o tom snaží přesvědčit, ale moje praxe je taková, že ve vztazích a manželstvích si čas od času každý rád odcvrnkne jinam. Někdy kvůli nedostatku sexu, jindy prostě jen z nudy.

Když jsem já přišel poprvé na nevěru buchtě, měl jsem chuť rdousit, řvát a pokud by to náhodou nepomohlo, byl jsem připraven skočit z Nuseláku. Kamarádi kolem mě měli při odhalení podobné reakce, a proto jsem se rozhodl dát dohromady 8 ultimátních rad pro paroháče a vlastně i pro muže, kteří jsou zatím v pohodě. Jednou je to totiž taky čeká!

1. Moment odhalení vyžaduje chladnou hlavu

Život má smysl pro humor, a proto se ti doopravdy může stát, že partnerku nachytáš přímo v posteli při akci s jiným borcem. Většině z nás se v ten moment zatemní. Někdo si dovolil sáhnout mi na moje zboží! Automaticky začínáme řvát a chceme toho týpka umlátit. Ale proč? V první řadě je to chyba ženy, ona je nevěrná! Nejlepší je zachovat chladnou hlavu, sednout si třeba do kuchyně a počkat pár minut, než si dotyčný pobalí věci a zmizí. Bez násilí a rozbitých střepů.

TIP: Vražda na místě nikomu nepomůže.


Někdy radši nevědět, tak po ničem moc nepátrej.
Někdy radši nevědět, tak po ničem moc nepátrej.

2. Chlape, nebuď hysterka!

Odhalení nevěry je obrovská rána pro ego. První rozhovor s partnerkou je ideální mlčet. Doporučuji rozhodně nebulet a nevyhrožovat. Žena se sama rozpovídá a já osobně raději nechám nevěrnici dusit ve vlastní šťávě, zatímco mám čas vše rozdýchat. Hrocení situace nikam nevede.

TIP: Nech naplno pracovat její svědomí a nic neříkej. Mlč i když se to v tobě bude vařit!

Pozor na znuděné manželky

Různé průzkumy se shodují na tom, že mezi nejčastější nevěrnice se řadí vdané ženy ve věku 35 až 40 let. Péče o domácnost a nedostatek zájmu ze strany manžela v nich vyvolá touhu po tajném obdivovateli. Někom, kdo v nich opět odhalí sexy dračici.

3. Proč?

S největší pravděpodobností tě čeká několik dlouhých hodin trapných rozhovorů a řešení. Uslyšíš výčitky, chvilku se tě bude snažit přesvědčit o tom, že za to vlastně můžeš ty sám a tvůj nezájem. Jedním uchem dovnitř a druhým ven. Tebe musí zajímat pouze to, proč to udělala. Chceš jasnou a stručnou odpověď. Až pak lze řešit něco dalšího a rozhodnout se, zda-li má cenu ve vztahu pokračovat a snažit se odpustit, nebo si zamáváte a bude šlus.

TIP: Ženské často pindají bez obsahu, tak to tak ber. Zaměř se na jednoznačný důvod.

4. Nevyptávej se na detaily

TIP: I když tě velice zajímá, jaký konkurent byl, zkus se udržet a neptat se. Odpovědi z hlavy jen tak nedostaneš. A cizího ptáka v hlavě nechceš.

Snaž se prosím zachovat chladnou hlavu a nehnat se okamžitě za milenkou, abys jí ty parohy oplatil.
Snaž se prosím zachovat chladnou hlavu a nehnat se okamžitě za milenkou, abys jí ty parohy oplatil.

S předchozím bodem souvisí i to, že někdy je lepší vědět méně. To nejhorší, co můžeš udělat, je začít se vyptávat.

Jak ho měl velkýho? A stříkal ti to do pusy? A kolikrát ti ho šoupl do zadku?

To fakt nechceš vědět a stejnak se dočkáš nějaké lži. A tu odpověď pak z hlavy nedostaneš a tvoje fantazie a rozlícenost si to ještě dobarví.

5. Rychlá odplata je hloupost

Kamarád vybouchl a když na manželku řval, přiznal se jí k tomu, že měl tři milenky a občas chodí do bordelu. Výsledek? Její nevěra byla ihned zapomenuta a špatně z toho celého vylezl vlastně on.

Stejně tak je ptákovina si ihned odskočit vrznout jinam. Drž se a buď lepší než ona. Zní to jako z nějakého motivačního blábolu, ale funguje to.

TIP: Nebuď debil, nech mluvit jen ji a nesnaž se ji v záchvatu předehnat tím, že na sebe práskneš vlastní prohřešky.

Vzorem pro děcka

Nedávná studie mezi 300 studenty na Texas Tech univerzitě odhalila zajímavé zjištění. U studenta, který kdy měl nevěrného jednoho z rodičů, je dvakrát větší pravděpodobnost toho, že sám bude nevěrný. Jinými slovy pokud vám někdy ve vztahu byla vyčtena nevěra, můžou za to vaše rodiče.

6. Nastav pravidla

Nevěra je dobrá v tom, že umožňuje nám chlapům být alespoň na moment v převaze. Ty teď nastavuješ pravidla. Chodila partnerka každé úterý večer na víno s kámoškama? Tahle sranda končí! Jedním ze základních pravidel je také odříznutí veškeré komunikace mezi nevěrnicí a jejím odhaleným nabíječem. Můžeš si dupnout.

TIP: Teď jsi king, ale bacha. Přehnaná pravidla vedou k jejich porušování. Buď vládce, ale ne despota.

7. Zpět k důvěře

Během krize žena naslibuje hory doly. Chce zpět důvěru, kterou ztratila. Opětovné vybudování důvěry žádá činy, ale jen úplný slaboch se nechá ukonejšit pusinkami na tvář a příslibem sexu! Nech partnerce dveře otevřené a neignoruj její snahu, ale nedaruj nic zdarma. Pokud se ti chce dostat zpět do kalhot (a srdíčka pochopitelně), musí si to zasloužit.

TIP: Pokud ji máš rád, dej jí šanci. Má-li ráda i ona tebe, bude ti snášet modré z nebe.


Bude se snažit tě dostat a zhypnotizovat sexem. Nedej se!<br />Což ale neznamená, že by sis to nemohl bohovsky užít a vychutnat. Ovšem s kamennou tváří, aby si o sobě nezačala příliš myslet.
Bude se snažit tě dostat a zhypnotizovat sexem. Nedej se!
Což ale neznamená, že by sis to nemohl bohovsky užít a vychutnat. Ovšem s kamennou tváří, aby si o sobě nezačala příliš myslet.

8. Neoživuj mrtvolu

Taky nevyrazíš na hřbitov a nezačneš dávat srdeční masáž nebožtíkovi. Je fajn zamyslet se nad tím, jestli vztah směřující nějakou dobu do kytek má po nevěře cenu zachraňovat. Naopak odhalené zahýbání je často neprůstřelnou záminkou k rozchodu, na který člověk dřív neměl sílu.

TIP: Co ti ta nevěra vlastně přinesla? Máš ji rád nebo je to poslední kapka?

Chce to koule!

Nevěra sama o sobě je přirozenou součástí vztahů a byl bych velký pokrytec, kdybych začal hlásat opak. To, co je nepřirozené, jsou naše reakce na její odhalení. Ať už jde o hysterické scény, násilí či chuť už nikdy v životě ženám nevěřit. Takže jako shrnutí bych ti poradil nevyšiluj, pátrej po pravé příčině a hlavně komunikuj! Nejdůležitější je mít koule na to vše ustát bez ztráty důstojnosti. Jako pravý nadsamec!

Vybíráme z e-shopu