Přirážecí masturbátor PDX Elite Moto Bator X

Doprava zdarma

Zařídí vám orgasmus téměř bez práce

Užijte si slastný orgasmus skoro bez práce. Přirážecí masturbátor Moto Bator X se o vše postará a pěkně vám ho vyhoní, vy ho jen podržíte v ruce, strčíte dovnitř penis a zmáčknete tlačítko. Masturbátor má silný motor, který se stará o přírazy - celkem si můžete vybrat z 5 přirážecích programů.  Více
  • 5 přirážecích programů
  • měkké stimulační výstupky pro intenzivnější rozkoš
  • nemá přísavku
skladem

Kdy zboží dostanu?
1 815

ks
Popis a parametry
Přirážecí masturbátor PDX Elite Moto Bator X

Užijte si slastný orgasmus skoro bez práce. Přirážecí masturbátor Moto Bator X se o vše postará a pěkně vám ho vyhoní, vy ho jen podržíte v ruce, strčíte dovnitř penis a zmáčknete tlačítko.

Masturbátor má silný motor, který se stará o přírazy - celkem si můžete vybrat z 5 přirážecích programů. O intenzivnější rozkoš se pak postarají měkké stimulační výstupky uvnitř tunýlku.

Vložka je vyjímatelná pro snadné čištění a vyrobená z měkkého materiálu, který se snadno zahřeje na teplotu lidského těla.

Ovládání je jednoduché. Podržením tlačítka "power" na 3 sekundy masturbátor zapnete nebo vypnete, tlačítkem "T" přepínáte přirážecí programy.

Používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Po použití stačí vyjmout vložku, opláchnout ji teplou vodou a očistit speciálním dezinfekčním prostředkem.


Přirážecí masturbátor Moto Bator X vyrobený značkou Pipedream

Vyberte si z široké nabídky honítek v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Pipedream u nás dohromady zakoupilo 62 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Pipedream na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 285 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Pipedream se nachází tady.Parametry

  • Rozměry: celková délka 25 cm, hloubka cca 8,5 cm, max. vnitřní průměr cca 5 cm
  • Barva: černá, transparentní
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): TPR, ABS
  • Baterie: 4x AA (nejsou součástí balení)
  • Výrobce: Pipedream (USA)

Galerie (6)

Galerie


Přirážecí masturbátor Moto Bator X
Přirážecí masturbátor Moto Bator X
Přirážecí masturbátor Moto Bator X
Přirážecí masturbátor Moto Bator X
Přirážecí masturbátor Moto Bator X
Přirážecí masturbátor Moto Bator X