Roztahovací tyč s pouty Fetish Fantasy Spreader Bar

Roztahovací tyč s pouty
Roztahovací tyč s pouty
Roztahovací tyč s pouty
Roztahovací tyč s pouty
Roztahovací tyč s pouty

Tyč i pouta můžete používat dohromady nebo zvlášť

„Tahle roztahovací tyč je za ty prachy docela dobrá, vydržela o něco dýl než ostatní, co jsem měla. Pouta jsou hrozně pohodlný a neublížíte svým zápěstím, protože jsou pěkně měkký.”  Sluníčko  Další zkušenosti
  • včetně pout
  • tyč není teleskopická

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Roztahovací tyč s pouty Fetish Fantasy Spreader Bar

Okořeňte svůj sexuální život novým zážitkem. Kovová tyč opatřená měkkými polstrovanými pouty vám může posloužit jak v posteli, tak i v kanceláři.

Obvažte partnerovi nohy pouty a tyčí je roztáhněte. Partner zažije jaké to je, když má nad ním někdo neohroženou kontrolu a vy si užijete pohled na to, jak se poddává vašim dotekům.

Pouta lze z tyče jednoduše odepnout a připnout třeba k židli. Tyč naopak můžete připnout k jiným typům pout.


Roztahovací tyč s pouty od firmy Pipedream

Vyberte si z široké nabídky roztahovacích tyčí v našem obchodě. Kvalitní produkt od firmy Pipedream má doma dohromady 170 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Pipedream na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 261 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Pipedream se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: délka roztahovací tyče 25 cm
  • Barva: černo-stříbrná
  • Materiál: kov, neopren, plast
  • Výrobce: Pipedream (USA)

Zařazeno


Kód produktu

22229_SILVER

Galerie (3)

Galerie


Roztahovací tyč s pouty
Roztahovací tyč s pouty
Roztahovací tyč s pouty
Recenze (3)

Recenze

67%
Hodnotili 3 zákazníci
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 9 roky

Tyhle pouta jsou super. Chtěl jsem takovejhle set už nějakou chvilku, nejlíp ještě s poutama na ruce, ale ten stál víc, než jsem chtěl zaplatit, protože už doma nějaký hračky mám. Jsou vevnitř příjemný a měkký, takže nedřou, ale nejsou dost... přesvědčivý? V klidu můžu dát nohy k sobě, což je docela na nic, protože to trochu popírá účel. K posteli musím mít přivázaný i kotníky , což je sexy, ale neměla by to být nutnost..

před 8 roky

Tahle roztahovací tyč je za ty prachy docela dobrá, vydržela o něco dýl než ostatní, co jsem měla. Pouta jsou hrozně pohodlný a neublížíte svým zápěstím, protože jsou pěkně měkký.

před 9 roky

Pouta s roztahovací tyčí by mohla mít lepší konstrukci. Zkrátka se nedají použít na roztahování, tyčka má jenom 25 cm. Nohy/stehna můžete jednoduše otevřít/zavřít. Ale můžete to vzít jinou cestou! Nahraďte pouta na suchý zip vlastními - na ruce/nohy a zkuste se zavěsit! Vždycky si ale dávejte pozor a používejte správné vybavení ze specializovaného obchodu.Prohlížíte

Roztahovací tyč s pouty

Výprodej
–21 %
Roztahovací tyč s pouty – Roztahovací tyče
Tyč i pouta můžete používat dohromady nebo zvlášť
565
445
Vyprodáno