Co je injektománie, injection fetish?

Injektománie, injection fetish

Injektománie (také injekční fetiš, anglicky injection fetish) je sexuální zájem o injekční vstřikování kapalin do svého nebo cizího těla. Nezáleží přitom na tom, jaká kapalina byla vpravena do žil, jde pouze o akt vstříknutí injekce.

Injektománie souvisí s podvědomými touhami (píchání = pohlavní styk, vstříknutí kapaliny=ejakulace, orgasmus). Některým jedincům k sexuálnímu vzrušení stačí i pohled na injekci nebo představy o tom, co by se dalo s injekční stříkačkou dělat.

Relativní výskyt injektománie je u lékařů a zdravotních sester vyšší oproti běžné populaci.

Jedná se o specifický druh medicínského fetiše . Hry s injekcemi mohou být také součástí kliniku (ne vřdy však souvisejí s injektománií).


Související témata

Sexuální deviace

Sexuální deviace

Sexuální deviace označuje takové chování, které vybočuje z hranic stanovené normality, případně sexuálně motivované chování,... Sexuální deviace označuje takové chování, které vybočuje z hranic stanovené normality, případně sexuálně motivované chování, které v příslušné kultuře porušuje sociální normu. Deviace je charakterizována fantaziemi, impulzy či praktikami, které jsou neobvyklé, deviantní či bizarní.... ...

Vybíráme z e-shopu