Škornice šípolistá – AF tinktura, 30 ml

Výprodej
Škornice šípolistá - AF tinktura, 30 ml

Pomůže probudit vaše libido

Chybí vám chuť do milostných hrátek? Vyzkoušejte AF tinkturu ze škornice šípolisté, která je známá jako bylina prostopášného kozla. Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce.  Více
  • 0% obsah alkoholu
  • zachování maxima účinných látek, chuti a vůně byliny

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Škornice šípolistá – AF tinktura, 30 ml

Chybí vám chuť do milostných hrátek? Vyzkoušejte AF tinkturu ze škornice šípolisté, která je známá jako bylina prostopášného kozla.

Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.

Škornice šípolistá je vytrvalá bylina dorůstající výšky až 50 cm. Jedná se o stálezelenou subtilní rostlinu pocházející z Číny a Japonska. Pro škornici jsou charakteristické podlouhlé srdčité listy a velmi drobná květenství bílé a žluté barvy. Kvete v období dubna a května, roste ve velkých trsech. Rostlině vyhovuje vlhká půda bohatá na humus a stinné stanoviště.

K tradičnímu názvu „bylina prostopášného kozla“ se váže legenda o pastýřích koz, kteří si všimli, jak kozli spásající trsy škornice oplývají zvýšenou sexuální aktivitou.

INFO: Listy škornice jsou zpracovávány v potravinářském standardu, avšak dle nařízení EU 2015/2283 nesmí být škornice použita jako potravina či doplněk stravy. Škornici dodáváme pouze jako surovinu k vnějšímu použití a k dalšímu zpracování (např. v kosmetice)

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám zakazuje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.


Škornice šípolistá - AF tinktura, 30 ml vyrobený značkou Salvia Paradise

Vyberte si z široké nabídky přírodních afrodiziak v našem obchodě. Kvalitní zboží od firmy Salvia Paradise u nás koupilo již 39 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Salvia Paradise na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 1 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Salvia Paradise naleznete tady.Parametry

  • Obsah: 30 ml
  • Složení: glycerol, voda, Epimedium sagittatum
  • Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu.
  • Výrobce: Salvia Paradise (Česká republika)

Zařazeno


Kód produktu

SPS1603