Škraboška Bijoux Indiscrets Erika

Výprodej

Budete rafinovaně svůdná a sexy

Okouzlující a neobvyklá škraboška Erika od Bijoux Indiscrets - tak trochu elegantní, tak trochu vzrušující, tak trochu diskrétní. Buďte neodolatelně krásná a tajemná zároveň. Muži totiž milují hravé ženy, které ovšem pod rouškou zdánlivě cudných úsměvů moc dobře vědí, co chtějí.  Více
  • snadné přichycení pomocí samolepek
  • lze použít opakovaně
  • ohebný a odolný materiál perfektně sedí na tváři a lze jej upravit podle potřeby
skladem

Kdy zboží dostanu?
265

115

ks
Popis a parametry
Škraboška Bijoux Indiscrets Erika

Okouzlující a neobvyklá škraboška Erika od Bijoux Indiscrets - tak trochu elegantní, tak trochu vzrušující, tak trochu diskrétní.

Buďte neodolatelně krásná a tajemná zároveň. Muži totiž milují hravé ženy, které ovšem pod rouškou zdánlivě cudných úsměvů moc dobře vědí, co chtějí.

Maska možná vypadá křehce, ale materiál PVC (vinyl) je dostatečně pevný, ale také ohebný, aby bylo nošení masky pohodlné a příjemné i po delší době. Můžete jej také jakkoliv upravit zastřižením do požadovaného tvaru.

Na obličej přichytíte masku velmi snadno a rychle pomocí dvou drobných samolepek. Ty můžete nalepit kdekoliv na škrabošku, dají se použít opakovaně a v balení jich najdete ještě několik náhradních. Lepidlo je šetrné k lidské pokožce.

Masku lze díky samolepkám libovolně umístit na tvář tak, aby vám nebránila ve výhledu, třeba i obráceně (vzhůru nohama). Doporučujeme ji nosit na čistém obličeji bez make-upu.

TIP: Sveďte svého partnera oděná pouze do této škrabošky. Podlehne okamžitě. A jistě bude také úchvatným doplňkem vašeho kostýmu na maškarním plese.


Škraboška Erika od výrobce Bijoux Indiscrets

Vyberte si z široké nabídky škrabošek v našem obchodě. Kvalitní produkt od firmy Bijoux Indiscrets u nás koupilo již 15 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Bijoux Indiscrets na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete 59 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Bijoux Indiscrets naleznete zde.Parametry

  • Velikost: univerzální (cca 20 x 8,5 cm)
  • Barva: černá
  • Materiál: PVC
  • Výrobce: Bijoux Indiscrets (Španělsko)

Galerie (6)

Galerie


Škraboška Erika
Škraboška Erika
Škraboška Erika
Škraboška Erika
Škraboška Erika
Škraboška Erika