Slíbatelný tělový pudr KamaSutra Honey Dust Sweet Honeysuckle, 170 g

Slíbatelný tělový pudr Honey Dust Sweet Honeysuckle

Se sladce opojnou vůní zimolezu

Slíbatelný tělový pudr KamaSutra Honey Dust Sweet Honeysuckle se sladce opojnou vůní zimolezu. Včetně peříčkového aplikátoru. S partnerem - pomocí peříčkového aplikátoru naneste pudr na místa, která bude váš partner či partnerka následně dychtivě líbat.  Více
  • využijete jej při orálním sexu, pro pocit celodenní svěžesti i jako suchý šampon
skladem

Kdy zboží dostanu?
615

ks
Popis a parametry
Slíbatelný tělový pudr KamaSutra Honey Dust Sweet Honeysuckle, 170 g

Slíbatelný tělový pudr KamaSutra Honey Dust Sweet Honeysuckle se sladce opojnou vůní zimolezu. Včetně peříčkového aplikátoru.

Jak pudr používat:

S partnerem - pomocí peříčkového aplikátoru naneste pudr na místa, která bude váš partner či partnerka následně dychtivě líbat.

Jako součást každodenní hygieny - pro dlouhotrvající pocit svěžesti a sucha naneste pudr kamkoliv na tělo (předtím, než se obléknete).

Pro krásné vlasy - použijte pudr jako suchý šampon. Vmasírujte jej do suchých vlasů těsně ke kořínkům. Vaše hříva zůstane po celý dlouhý den příjemně čistá, bohatá a úžasně voňavá.

Pokud si chcete pudr zatím jen vyzkoušet, máme jej pro vás i v menším balení.


Slíbatelný tělový pudr Honey Dust Sweet Honeysuckle vyrobený firmou Kama Sutra

Vyberte si z široké nabídky tělových pudrů na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti Kama Sutra u nás zakoupilo 3 zákazníci. Přečtěte si jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Kama Sutra na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme {{pocet-produktu-znacky}} produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Kama Sutra naleznete zde.Parametry

  • Balení: plastová dóza s víčkem; včetně labutěnky s peříčkem
  • Obsah: 170 g
  • Složení: Corn starch modified, Glucose, Zea mays (corn) starch, Honey (mel/miel), Silica, Honey (mel) extract/extrait de miel, Sodium saccharin, Fragrance (parfum), Sodium benzoate, Amyl cinnamal, Benzyl alcohol, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxy citronellol, Linalool
  • Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě v originálním obalu.
  • Výrobce: Kama Sutra (USA)