Vaginální pilulky Jamu Pills

Doprava zdarma
Vaginální pilulky Jamu Pills

Pro přírodní vyčištění a zúžení vaginy

Dopřejte svému klínu péči, kterou si zaslouží. Vaginální pilulky Jamu Pills jsou určeny pro vyčištění a zúžení vaginy přírodní cestou.  Více
  • 100% přírodní produkt pro celkové vaginální zdraví
  • jednoduché použití
skladem

Kdy zboží dostanu?
1 185

ks
Popis a parametry
Vaginální pilulky Jamu Pills

Dopřejte svému klínu péči, kterou si zaslouží. Vaginální pilulky Jamu Pills jsou určeny pro vyčištění a zúžení vaginy přírodní cestou.

Pilulky vám pomohou k přírodní detoxikaci a vyčištění vaginy, její regeneraci, obnově přirozené vaginální mikroflóry, zpevnění vaginálních svalů, zvýšení libida a zlepšení prožitku ze sexu.

Jedná se o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné příchutě, konzervanty ani jiné chemické látky.

Použití je jednoduché – v případě problému použijte 2 pilulky 3x denně (vložte je do vaginy a nechte rozpustit). Pro zúžení vaginy nechte rozpustit ve vagině jednu pilulku 30 – 60 minut před pohlavním stykem.


Vaginální pilulky Jamu Pills od společnosti Jamu Stick

Vyberte si z široké nabídky vaginálních tyčinek na našem eshopu. Kvalitní produkt od společnosti Jamu Stick u nás dohromady zakoupilo 21 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Jamu Stick na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme celkem 8 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Jamu Stick se nachází zde.Parametry

  • Hmotnost: 30 g (100 pilulek)
  • Použití: V případě problému použijte 2 pilulky 3x denně (vložte je do vaginy a nechte rozpustit). Pro zúžení vaginy nechte rozpustit ve vagině jednu pilulku 30 – 60 minut před pohlavním stykem. Hrudkovitý výtok po použití pilulek je součástí detoxikačního procesu.
  • Složení: Quercus Infectoria (Oak Galls), Guazuma Ulmifolia (Bastard Cedar), Parameria Laevigata (Cebu Balsam), Piper Betle (Betel Leaf), Punica Granatum (Pomegranate), Curcuma Zanthorrhiza (Javanese Ginger), properietary blend of botanicals
  • Výrobce: Jamu Original (Bali, Indonésie)