Venušina kulička MYSTIM Unplain Jane (elektrosex)

Výprodej
Venušina kulička Unplain Jane (elektrosex)
Venušina kulička Unplain Jane (elektrosex)
Venušina kulička Unplain Jane (elektrosex)
Venušina kulička Unplain Jane (elektrosex)
Venušina kulička Unplain Jane (elektrosex)

Elektrické impulsy promění běžný trénink ve vzrušující zážitek

Zkombinujte potěšení s tréninkem svalů pánevního dna. Venušina kulička Unplain Jane od MYSTIM naplní vaši vaginu novou sexuální energií a pomůže vám dosáhnout intenzivnějších orgasmů.  Více
  • ze zdravotně nezávadného silikonu
  • praktické poutko pro snadnou manipulaci
  • lze použít i bez elektrických impulsů
  • pro elektrostimulaci je potřeba dokoupit generátor elektrického proudu
skladem

Kdy zboží dostanu?
1 245

995

ks
Popis a parametry
Venušina kulička MYSTIM Unplain Jane (elektrosex)

Zkombinujte potěšení s tréninkem svalů pánevního dna. Venušina kulička Unplain Jane od MYSTIM naplní vaši vaginu novou sexuální energií a pomůže vám dosáhnout intenzivnějších orgasmů.

Pravidelné posilování pánevního svalstva se projeví na zúžení vaginy, takže si vy i partner užijete mnohem kvalitnější sex. Lékaři kuličky doporučují i ženám po porodu a těm, které trpí potížemi s inkontinencí.

Venušina kulička je vyrobena z prémiového a na dotek hebkého silikonu lékařské kvality. Uvnitř skrývá menší pohyblivou kuličku, která vás při sebemenším pohybu bude smyslně dráždit. Snadnou manipulaci zajistí praktické poutko.

Můžete ji použít i bez stimulačních elektrických impulzů, ale efektivnějšího tréninku dosáhnete po připojení ke generátoru elektrického proudu. Ucítíte příjemné chvění, jehož intenzitu i tempo si můžete pomocí různých programů přizpůsobit podle vlastní libosti.

Všechny produkty MYSTIM jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Čistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky.

INFO: Pro elektrostimulaci je potřeba venušiny kuličky připojit ke generátoru elektrického proudu.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.


Venušina kulička Unplain Jane (elektrosex) od značky Mystim

Vyberte si z široké nabídky venušiných kuliček pro elektrosex v našem obchodě. Kvalitní produkt od firmy Mystim si od nás pořídilo již 1 zákazník. Přečtěte si jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Mystim na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme celkem 51 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Mystim se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 14,3 cm (včetně poutka), průměr kuličky 3,7 cm
  • Hmotnost: 45 g
  • Barva: černá
  • Materiál (bez obsahu ftalátů): lékařský silikon
  • Póly: 2 (bipolární)
  • Výrobce: Mystim (Německo)

Galerie (3)

Galerie


Venušina kulička Unplain Jane (elektrosex)
Venušina kulička Unplain Jane (elektrosex)
Venušina kulička Unplain Jane (elektrosex)