Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +

EXTRA výkonNáš TIPOvládání mobilem

Užijete si spoustu vibrační zábavy doma i venku

Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret + posune vaše vibrační hrátky na novou úroveň. Nemusíte s ním zůstávat jenom doma, klidně vyrazte ven. Navíc jej můžete ovládat i mobilem. Vibrátor je ohebný a ergonomicky tvarovaný tak, aby se pohodlně nosil v kalhotkách.  Více
 • pohodlně se nosí v kalhotkách
 • potěší bod G, klitoris i zadeček
 • lze ovládat i chytrým telefonem, hodinkami či tabletem
 • 12 vibračních programů + další zábavné módy v mobilní aplikaci
do 96 dní

Kdy zboží dostanu?
995

ks
Popis a parametry
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +

Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret + posune vaše vibrační hrátky na novou úroveň. Nemusíte s ním zůstávat jenom doma, klidně vyrazte ven. Navíc jej můžete ovládat i mobilem.

Vibrátor je ohebný a ergonomicky tvarovaný tak, aby se pohodlně nosil v kalhotkách. Hlavní část je určená ke stimulaci bodu G, plochá část provibruje klitoris a tenčí výstupek zase potěší váš zadeček.

Vibrace jsou extra silné a hluboké a celkem si můžete vybrat ze 12 vibračních programů. Další zábavné módy najdete v mobilní aplikaci.

Ovládání je jednoduché – podržením tlačítka po dobu 2 sekund kolík zapnete či vypnete (jednou krátce zavibruje). Podržením stejného tlačítka po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete hračku propojit s mobilní aplikací (dvakrát krátce zavibruje). Krátkým stiskem tlačítka přepínáte mezi vibračními programy.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi a čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Vibrátor můžete kromě klasických tlačítek ovládat i přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba registrace).

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google Play i App store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat vibrátor v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibrace – vibrátor můžete propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca hračka reaguje vibracemi na čtené erotické příběhy. Několik jich najdete přímo v aplikaci, zbylé jsou dostupné na Spotify.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.


Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret + vyrobený značkou Satisfyer

Široká nabídka vibračních kalhotek na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od společnosti Satisfyer má doma dohromady 228 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Satisfyer na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme 79 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Satisfyer naleznete zde.



Parametry

 • Rozměry: celková délka 11 cm
  • Základna: délka 9 cm, max. šířka 4,2 cm
  • Vaginální část: zasunutelná délka cca 9,5 cm, max. průměr 3,2 cm
  • Anální část: zasunutelná délka cca 6,5 cm, max. průměr 2 cm
 • Barva: růžová
 • Materiál: silikon, ABS (plast)
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: cca 4,5 hodiny
 • Doba provozu: až 1 hodina
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)

Galerie (6)

Galerie


Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +