Anální vodní lubrikační gel S8 Anal, 125 ml

Anální vodní lubrikační gel S8 Anal

Vychutnáte si pěkně kluzký anální zážitek

Anální vodní lubrikační gel S8 Anal je bezpečný pro lidské tělo a poskytne vám dlouhotrvající kluznost při análních hrách. Lubrikant má hustší konzistenci, takže tolik nestéká, nedráždí pokožku ani sliznice a snadno se umývá bez zanechání zbytků.  Více
  • nedráždí pokožku ani sliznice
  • lze bezpečně používat s kondomy i erotickými pomůckami
na cestě

Kdy zboží dostanu?
235

ks
Popis a parametry
Anální vodní lubrikační gel S8 Anal, 125 ml

Anální vodní lubrikační gel S8 Anal je bezpečný pro lidské tělo a poskytne vám dlouhotrvající kluznost při análních hrách.

Lubrikant má hustší konzistenci, takže tolik nestéká, nedráždí pokožku ani sliznice a snadno se umývá bez zanechání zbytků. Je dermatologicky testovaný a neobsahuje oleje, tuky, parabeny, ftaláty, lepek, sulfáty ani barviva.

Je založený na vodní bázi, takže jej můžete bezpečně používat s kondomy i erotickými pomůckami z jakéhokoliv materiálu.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Anální vodní lubrikační gel S8 Anal od výrobce STIMUL8

Vyberte si z široké nabídky análních lubrikantů na Vibratory.net. Kvalitní produkt od firmy STIMUL8 u nás již zakoupilo 33 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

STIMUL8 na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete 23 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy STIMUL8 se nachází tady.Parametry

  • Obsah: 125 ml
  • Báze: vodní
  • Složení: Water, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
  • Výrobce: STIMUL8 (Nizozemsko)