Antibakteriální sprej na erotické pomůcky WET Vibe Wash, 30 ml

Antibakteriální sprej na erotické pomůcky Vibe Wash

Udrží vaše erotické hračky v čistotě

Dopřejte svým mazlíkům prvotřídní péči. Antibakteriální sprej na erotické pomůcky Vibe Wash udrží všechny vaše oblíbence dokonale čisté a svěží. Antibakteriální sprej je vhodný pro všechny materiály - gumu, silikon, latex, plast, kov i sklo.  Více
  • odstraňuje nežádoucí bakterie
  • neobsahuje alkohol
  • je vhodný pro všechny materiály
Dostupnost neznámá

Kdy zboží dostanu?
105

ks
Popis a parametry

Antibakteriální sprej na erotické pomůcky WET Vibe Wash, 30 ml

Dopřejte svým mazlíkům prvotřídní péči. Antibakteriální sprej na erotické pomůcky Vibe Wash udrží všechny vaše oblíbence dokonale čisté a svěží.

Antibakteriální sprej je vhodný pro všechny materiály - gumu, silikon, latex, plast, kov i sklo. Jeho účinné, ale zároveň šetrné složení dokáže zbavit vaše hračky nežádoucích bakterií, čímž prodlouží jejich životnost.

Neobsahuje alkohol.

Použití je rychlé a snadné - nastříkejte sprej na erotickou pomůcku a nechte 10 vteřin působit. Poté setřete sprej vlhkým hadříkem a hračku opláchněte čistou vodou.

UPOZORNĚNÍ: Zamezte kontaktu s očima. V případě vniknutí přípravku do očí, vypláchněte oči čistou vodou a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Parametry

Obsah: 30 ml
Dávkování: Dávkujte dle potřeby a míry znečištění erotické pomůcky. Po aplikaci nechte působit 10 vteřin. Setřete sprej vlhkým hadříkem. Opláchněte povrch hračky teplou vodou.
Skladování: Uchovávejte při běžné pokojové teplotě.
Složení: Water, Lauryldimoniumhydroxypropyl, Decylglucosides Chloride, PEG-8, Polysorbate 20, Stearyldimoniumhydroxypropyl Laurylglucosides Chloride, Phenoxythethanol, Caprylyr Glycol, Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Citric Acid, Fragrance
Výrobce: WET


Zařazeno


Kód produktu

3762