Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks

Pro vášnivé divočení naplno a bez obav

Dokonalý pocit bezpečí díky dokonale padnoucímu kondomu. Že ho neznáte? Tak vyzkoušejte kondomy MISTER SIZE 60 mm, které jsou stvořené pro muže s průměrem penisu cca 4,3 – 4,6 cm.  Více
  • kvalitní výrobek z Německa
  • díky tloušťce pouhých 0,05 mm je téměř neucítíte
skladem

Kdy zboží dostanu?
80

ks
Popis a parametry
Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks

Dokonalý pocit bezpečí díky dokonale padnoucímu kondomu. Že ho neznáte? Tak vyzkoušejte kondomy MISTER SIZE 60 mm, které jsou stvořené pro muže s průměrem penisu cca 4,3 – 4,6 cm.

Kondomy jsou 100% elektronicky testované a díky jejich tloušťce, která je pouhých 0,05 mm, je téměř neucítíte - budou jako vaše druhá kůže a dovolí vám oddat se vášnivému řádění opravdu naplno.

Cena za krabičku 3 ks.

TIP: Vytiskněte si tuto měřicí pásku, pomocí které vyberete správnou velikost kondomu.

UPOZORNĚNÍ: Pouze na jedno použití. Kondomy jsou vyrobeny z přírodního latexu, který může vyvolat alergickou reakci včetně anafylaktického šoku. Osobám trpícím alergiemi na latex doporučujeme používat kondom pouze po konzultaci s lékařem. Používejte pouze vhodné lubrikační gely. Lubrikanty na bázi oleje mohou kondom poškodit (vazelína, dětský olej, atd.).


Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks od značky MISTER SIZE

Vyberte si z široké nabídky klasických kondomů na našem eshopu. Kvalitní výrobek od společnosti MISTER SIZE má doma již 57 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

MISTER SIZE na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete 21 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy MISTER SIZE se nachází tady.Parametry

  • Rozměry: nominální šířka 60 mm, délka 200 mm (doporučený obvod penisu 13,5 - 14,5 cm, doporučený průměr penisu 4,3 - 4,6 cm)
  • Tloušťka stěny: 0,05 mm
  • Tvar: válcovitý, s rezervoárem
  • Barva: transparentní
  • Materiál: přírodní kaučukový latex (nalubrikovaný)
  • Lubrikant: silikonový
  • Výrobce: MISTER SIZE (Německo)

Galerie (6)

Galerie


Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks
Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks
Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks
Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks
Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks
Kondomy MISTER SIZE 60 mm, 3 ks