Kotvičník – nálevové sáčky, 20 x 2 g

Výprodej
Kotvičník - nálevové sáčky, 20 x 2 g

Čaj, který má blahodárný vliv na vaše zdraví

Chcete udělat něco pro své intimní zdraví? Pak si každý den dopřejte dýchánek s čajem z kotvičníku, který je vyrobený z natě i semen, která mají nejvyšší obsah saponinů z celé rostliny.  Více
  • má vliv na pohlavní systém a hormonální aktivitu
  • podporuje přirozenou obranyschopnost a normální funkci močového a reprodukčního systému

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Kotvičník – nálevové sáčky, 20 x 2 g

Chcete udělat něco pro své intimní zdraví? Pak si každý den dopřejte dýchánek s čajem z kotvičníku, který je vyrobený z natě i semen, která mají nejvyšší obsah saponinů z celé rostliny.

Kotvičník zemní příznivě působí na funkci reprodukčních a močových orgánů, přičemž účinky pocítí zejména muži ve věku nad 40 let. Navíc podporuje přirozenou obranyschopnost organismu – imunitní systém. Přispívá k udržení normálního zdraví nervového, kardiovaskulárního a dýchacího systému.

Působí na srážlivost krve a její pročištění, uvolňuje svalové napětí a má vliv na hormonální aktivitu a energii těla. Také podporuje přirozené zdraví pleti a dutiny ústní, zejména dásní.

INFO: Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám zakazuje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte nějaké léky či doplňky stravy nebo jste přecitlivělí na některou z obsažených látek, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Skladujte při běžné pokojové teplotě.


Kotvičník - nálevové sáčky, 20 x 2 g od výrobce Salvia Paradise

Široká nabídka přírodních afrodiziak na Vibratory.net. Kvalitní zboží od firmy Salvia Paradise si pořídilo již 36 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Salvia Paradise na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete celkem 9 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Salvia Paradise naleznete tady.Parametry

  • Obsah: 40 g - 20 nálevových sáčků (20 x 2 g)
  • Dávkování: Jeden nálevový sáček zalijte 250 ml právě vroucí vody a nechte 15 min. vylouhovat pod pokličkou. Užívejte 1x denně.
  • Složení: 100 % Tribulus terrestris
  • Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.
  • Výrobce: Salvia Paradise (Česká republika)

Zařazeno


Kód produktu

SPS1792