Kovový anální kolík MYSTIM Hector Helix S (elektrosex)

Doprava zdarma
Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)
Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)
Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)

Ideální pomůcka pro intenzivní anální potěšení

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem a rádi byste zkusili něco nového? Pokud si libujete v análním dráždění a elektrosex vám není cizí, bude pro vás tento unikátní anální kolík Hector Helix S pravým potěšením!  Více
 • intenzivní brnění ve vašich útrobách
 • výrazně drážkované tělo pro extra stimulaci
 • lékařský hliník zvyšuje vodivost
 • lze použít i bez elektrických impulzů

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Kovový anální kolík MYSTIM Hector Helix S (elektrosex)

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem a rádi byste zkusili něco nového? Pokud si libujete v análním dráždění a elektrosex vám není cizí, bude pro vás tento unikátní anální kolík Hector Helix S pravým potěšením!

Pro využití veškerého potenciálu této designově vytříbené pomůcky stačí, když ji konektorem připojíte ke generátoru elektrického proudu a anální dráždění získá zcela novou podobu. Tělo kolíku se rázem promění ve dvě elektrody, na kterých ucítíte stimulační efekt. Navolte váš oblíbený program nebo experimentujte s kombinacemi jednotlivých parametrů a zkoušejte, co vám navodí největší rozkoš.

Anální kolík můžete využít i jako pomůcku pro mučení vaší spoutané polovičky neutuchajícími vlnami slasti a intenzivního brnění a samozřejmě jej můžete použít i bez stimulačních elektrických impulzů - díky klasickému kuželovému tvaru vás určitě nezklame.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost.

INFO: Abyste si všechny kvality kolíku Hector Helix S užili naplno, potřebujete ještě generátor elektrického proudu.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.


Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex) vyrobený firmou Mystim

Široká nabídka análních kolíků pro elektrosex na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od firmy Mystim u nás koupilo dohromady 9 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Mystim na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 55 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Mystim naleznete zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka 10 cm, max. průměr 4 cm
 • Velikost: S
 • Barva: stříbrná
 • Materiál: ručně leštěný lékařský hliník
 • Póly: 2 (bipolární)
 • Obsah balení: anální kolík Hector Helix S včetně kabelu
 • Výrobce: Mystim (Německo)

Galerie (2)

Galerie


Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)
Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)