Kovový anální kolík MYSTIM Hector Helix S (elektrosex)

Doprava zdarma
Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)
Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)
Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)

Ideální pomůcka pro intenzivní anální potěšení

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem a rádi byste zkusili něco nového? Pokud si libujete v análním dráždění a elektrosex vám není cizí, bude pro vás tento unikátní anální kolík Hector Helix S pravým potěšením!  Více
 • intenzivní brnění ve vašich útrobách
 • výrazně drážkované tělo pro extra stimulaci
 • lékařský hliník zvyšuje vodivost
 • lze použít i bez elektrických impulzů
do 7 dní

Kdy zboží dostanu?
2 995

ks
Popis a parametry
Kovový anální kolík MYSTIM Hector Helix S (elektrosex)

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem a rádi byste zkusili něco nového? Pokud si libujete v análním dráždění a elektrosex vám není cizí, bude pro vás tento unikátní anální kolík Hector Helix S pravým potěšením!

Pro využití veškerého potenciálu této designově vytříbené pomůcky stačí, když ji konektorem připojíte ke generátoru elektrického proudu a anální dráždění získá zcela novou podobu. Tělo kolíku se rázem promění ve dvě elektrody, na kterých ucítíte stimulační efekt. Navolte váš oblíbený program nebo experimentujte s kombinacemi jednotlivých parametrů a zkoušejte, co vám navodí největší rozkoš.

Anální kolík můžete využít i jako pomůcku pro mučení vaší spoutané polovičky neutuchajícími vlnami slasti a intenzivního brnění a samozřejmě jej můžete použít i bez stimulačních elektrických impulzů - díky klasickému kuželovému tvaru vás určitě nezklame.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost.

INFO: Abyste si všechny kvality kolíku Hector Helix S užili naplno, potřebujete ještě generátor elektrického proudu.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.Parametry

 • Rozměry: celková délka 10 cm, max. průměr 4 cm
 • Velikost: S
 • Barva: stříbrná
 • Materiál: ručně leštěný lékařský hliník
 • Póly: 2 (bipolární)
 • Obsah balení: anální kolík Hector Helix S včetně kabelu
 • Výrobce: Mystim (Německo)

Galerie (2)

Galerie


Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)
Kovový anální kolík Hector Helix S (elektrosex)