Kožená plácačka se srdíčkem Hidden Desire Hard Love

Kožená plácačka se srdíčkem Hard Love

Srdíčko se po pořádném plácnutí hezky otiskne na kůži

Občas je potřeba miláčka trošku ocejchovat. Kožená plácačka Hard Love od Hidden Desire při výprasku otiskne srdíčko na kůži. Plácačka je ušita z pravé kůže a rukojeť je vyztužená. Nechybí ani poutko, kterým si můžete provléci ruku, aby vám plácačka při hrátkách nevyklouzla.  Více
  • praktické poutko na pověšení
  • stylový vzhled
skladem

Kdy zboží dostanu?
395

ks
Popis a parametry
Kožená plácačka se srdíčkem Hidden Desire Hard Love

Občas je potřeba miláčka trošku ocejchovat. Kožená plácačka Hard Love od Hidden Desire při výprasku otiskne srdíčko na kůži.

Plácačka je ušita z pravé kůže a rukojeť je vyztužená. Nechybí ani poutko, kterým si můžete provléci ruku, aby vám plácačka při hrátkách nevyklouzla.

TIP: Nasaďte své lásce sexy masku na oči, která utlumí zrak a zbystří ostatní smysly. Každé plácnutí bude působit výrazněji.


Kožená plácačka se srdíčkem Hard Love vyrobený značkou Hidden Desire

Vyberte si z široké nabídky plácaček pro spanking v našem obchodě. Kvalitní produkt od společnosti Hidden Desire si pořídilo již 30 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Hidden Desire na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 25 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Hidden Desire se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 31 cm (bez poutka), délka bez rukojeti 18 cm, šířka 7,5 cm
  • Barva: černá, červená
  • Materiál: 100% pravá kůže
  • Výrobce: Hidden Desire