Kožená pouta na ruce Sportsheets Edge

Výprodej
Kožená pouta na ruce Edge

Oblíbená stálice mezi bondage pomůckami

Kožená pouta na ruce Edge od Sportsheets jsou bondage klasikou a užijete si s nimi spoustu zábavy. Hodí se k omezení pohybu rukou partnera či partnerky a můžete je libovolně kombinovat s dalšími výrobky ze stejné série, dokud nebudete se znehybněním 100% spokojení.  Více
  • univerzální velikost - sednou mužům i ženám
  • díky vnitřnímu změkčení jsou pohodlná
  • kvalitní a bytelné materiály i provedení
  • odnímatelný kovový řetěz s karabinkami

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Kožená pouta na ruce Sportsheets Edge

Kožená pouta na ruce Edge od Sportsheets jsou bondage klasikou a užijete si s nimi spoustu zábavy. Hodí se k omezení pohybu rukou partnera či partnerky a můžete je libovolně kombinovat s dalšími výrobky ze stejné série, dokud nebudete se znehybněním 100% spokojení. :)

Díky přezce s kovovou sponou mají pouta univerzální velikost a skvěle padnou na dámské i pánské ruce. Jsou vyrobená z prošívané pravé hovězí kůže, z vnitřní strany jsou změkčená a díky kvalitnímu zpracování přežijí i tvrdší zacházení. Bytelný spojovací řetízek je k nim připevněn pomocí karabinek, které zapnete do kovových D-kroužků. V případě potřeby ho tak můžete lehce odepnout.


Kožená pouta na ruce Edge vyrobený značkou Sportsheets

Vyberte si z široké nabídky pout na ruce v našem obchodě. Kvalitní výrobek od společnosti Sportsheets u nás koupilo již 30 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Sportsheets na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 19 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Sportsheets naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: univerzální, obvod pout 22,8 cm - 35,5 cm, délka řetízku včetně karabinek 25,5 cm, výška pout 6,5 cm
  • Barva: černá
  • Materiál: pravá hovězí kůže, kov (bez obsahu niklu), polyesterová tkanina, polyuretanová pěna
  • Výrobce: Sportsheets (USA)