Lubrikační gel s efektem zpevnění a zúžení vaginy Lovely Lovers TightUP, 150 ml

Lubrikační gel s efektem zpevnění a zúžení vaginy TightUP

Usnadňuje dosažení orgasmu a zlepšuje prožitek ze sexu

Lubrikační gel s efektem zpevnění a zúžení vaginy TightUP obsahuje aktivní složky (např. vilín, arginin a jírovec maďal), které zlepšují pružnost pochvy a mají zpevňující účinek. Panenský efekt (stažení poševních stěn) si můžete užívat až 30 minut.  Více
  • má zpevňující účinek a zlepšuje pružnost pochvy
  • oběma z páru zlepšuje prožitek ze sexu
  • svěží mentolová vůně
  • snadno se smývá vodou
skladem

Kdy zboží dostanu?
555

ks
Popis a parametry
Lubrikační gel s efektem zpevnění a zúžení vaginy Lovely Lovers TightUP, 150 ml

Lubrikační gel s efektem zpevnění a zúžení vaginy TightUP obsahuje aktivní složky (např. vilín, arginin a jírovec maďal), které zlepšují pružnost pochvy a mají zpevňující účinek. Panenský efekt (stažení poševních stěn) si můžete užívat až 30 minut.

Gel má lehce hřejivý efekt, postará se o silnější prokrvení intimních partií a zvyšuje citlivost a vnímání sexuálních podnětů. Ženám pomáhá ke snadnějšímu dosažení orgasmu (mnohdy i několikanásobnému) a oběma z páru zlepšuje prožitek ze sexu. Potěší vás i svěží mentolovou vůní.

Lubrikant je na vodní bázi, hydratuje pokožku, nezanechává skvrny a zajišťuje optimální kluznost při sexu i masturbaci. Můžete jej používat s jakýmkoliv kondomem či erotickou pomůckou.

TIP: Gel pomůže ke snadnějšímu dosažení orgasmu i ženám, které jinak potřebují větší vzrušení a silnou stimulaci. Je vhodný i pro ženy, které mají po porodu ochablé poševní svaly.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Lubrikační gel s efektem zpevnění a zúžení vaginy TightUP od výrobce Lovely Lovers

Vyberte si z široké nabídky hřejivých lubrikačních gelů v našem obchodě. Kvalitní zboží od firmy Lovely Lovers u nás koupilo již 288 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Lovely Lovers na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 30 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Lovely Lovers naleznete tady.Parametry

  • Obsah: 150 ml
  • Balení: plastová lahvička s dávkovačem
  • Báze: vodní
  • Složení (INCI): Water, Glycerin, Mentha Piperita Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Hamamelis Virginiana (With Hazel) Extract, Mentha Arvensis Leaf Oil, Arhinine, Hydroxyethylcellulose, Peg-40 Hydrogenated Castor, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aroma, D-Limonene
  • Skladování: Uchovávejte na chladném a temném místě.
  • Výrobce: Lovely Lovers (Polsko)