Lubrikační gel System JO H2O ANAL + čisticí sprej Misting Fresh Scent ZDARMA, 120 + 120 ml

Náš TIP
Lubrikační gel System JO H2O ANAL + čisticí sprej ZDARMA

Užijete si dokonalou lubrikaci a udržíte své hračky čisté a voňavé

Díky výhodné sadě lubrikačního gelu a čisticího spreje si vychutnáte smyslné anální hry naplno a udržíte všechny své pomůcky krásně čisté a voňavé. Extra hustá, vysoce viskózní receptura a nejkvalitnější ingredience ve farmaceutické kvalitě – to je anální lubrikační gel H2O ANAL od System JO.  Více
  • lubrikant dodá kluznost vašim análním hrám a lze jej použít s latexovými kondomy i všemi pomůckami
  • čisticí sprej je vhodný pro všechny druhy materiálů

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Lubrikační gel System JO H2O ANAL + čisticí sprej Misting Fresh Scent ZDARMA, 120 + 120 ml

Díky výhodné sadě lubrikačního gelu a čisticího spreje si vychutnáte smyslné anální hry naplno a udržíte všechny své pomůcky krásně čisté a voňavé.

Lubrikační gel System JO H2O ANAL

Extra hustá, vysoce viskózní receptura a nejkvalitnější ingredience ve farmaceutické kvalitě – to je anální lubrikační gel H2O ANAL od System JO. Neobsahuje žádné tlumivé přísady, vychutnáte si ryzí a smyslnou anální rozkoš.

Gel je na vodní bázi, ale díky speciálním složkám vám bude připadat jako silikonový. Má dlouhotrvající lubrikační efekt, nikdy nelepí a není mazlavý. Lze jej snadno umýt čistou vodou.

Bezpečný pro použití s jakýmkoliv kondomem a můžete jej použít na všechny erotické pomůcky z libovolného materiálu.

Čisticí sprej System JO Misting Fresh Scent

Čisticí sprej System JO Misting Fresh Scent má unikátní složení, které dokáže vaše erotické hračky zbavit nežádoucího zápachu a navíc je udrží čisté, prodlouží jejich životnost a je vhodný pro všechny druhy materiálů (latex, silikon, gumu a další). Neobsahuje parabeny ani triclosan.

Sprej je jemný a svěže vonící. Při použití jej naneste na hračku, nechte chvíli působit a opláchněte vlažnou vodou. Za pouhou 1 minutu budou vaše oblíbené hračky zbaveny pachových stop a připraveny ke hře.

INFO: Sprej neodstraní charakteristický odér některých patentovaných materiálů (např. produkty od Pipedream a Doc Johnson).

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.

Zamezte kontaktu spreje s očima. V případě vniknutí přípravku do očí, vypláchněte oči čistou vodou a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Lubrikační gel System JO H2O ANAL + čisticí sprej ZDARMA od firmy System JO

Široká nabídka análních lubrikantů na Vibratory.net. Kvalitní produkt od firmy System JO si od nás pořídilo již 85 zákazníků. Projděte si jejich názory a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

System JO na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 42 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy System JO naleznete zde.Parametry

  • Obsah: 120 ml + 120 ml
  • Složení:
    • Lubrikační gel System JO H2O Anal: Glycerin, Water (Aqua), Cellulose Gum, Methylparaben, Propylparaben
    • Čisticí sprej System JO Misting Fresh Scent: Water (Aqua), Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Zinc Gluconate, Fragrance
  • Výrobce: System JO (USA)