Luxusní maska na oči Sportsheets SINCERELY

Luxusní maska na oči SINCERELY
Luxusní maska na oči SINCERELY
Luxusní maska na oči SINCERELY

Zaslepí zrak a rozjitří další smysly

Nasazením masky na oči SINCERELY snadno zaslepíte zrak, čímž rozjitříte další smysly a přidáte na vzrušení. Dejte ji svému protějšku nebo si ji nasaďte sami - každý dotek a pohyb budete cítit intenzivněji než kdykoli předtím. Maska na oči je měkce polstrovaná a její nošení je pohodlné.  Více
  • měkké polstrování
  • elastické gumičky spolehlivě udrží masku na obličeji
  • stylový vzor krajky
skladem

Kdy zboží dostanu?
395

ks
Popis a parametry
Luxusní maska na oči Sportsheets SINCERELY

Nasazením masky na oči SINCERELY snadno zaslepíte zrak, čímž rozjitříte další smysly a přidáte na vzrušení. Dejte ji svému protějšku nebo si ji nasaďte sami - každý dotek a pohyb budete cítit intenzivněji než kdykoli předtím.

Maska na oči je měkce polstrovaná a její nošení je pohodlné. Snadno se nasazuje a spolehlivě drží na obličeji díky dvojici elastických gumiček. Povrch masky zdobí stylový vzor něžné krajky.

TIP: Připravte se na noci plné vášně a udělejte si radost dalšími vzrušujícími kousky z kolekce SINCERELY ve stejném designu.


Luxusní maska na oči SINCERELY od značky Sportsheets

Široká nabídka masek na oči na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od společnosti Sportsheets si pořídilo již 173 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Sportsheets na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 19 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Sportsheets se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: délka 18 cm, šířka 8,5 cm
  • Barva: černá
  • Materiál: 56% polyester, 30%, polyethylen, 8% polyuretan, 6% elastan
  • Výrobce: Sportsheets (USA)

Galerie (2)

Galerie


Luxusní maska na oči SINCERELY
Luxusní maska na oči SINCERELY