Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2

Náš TIPVýprodej

Stylový společník pro intenzivní prožitky

Vychutnejte si pořádnou jízdu, kdykoli si zamanete. Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2 je ten nejlepší společník pro nekonečnou rozkoš. Masturbátor vyniká svým designem – na první pohled ani nevypadá jako erotická pomůcka, takže si ho můžete s klidem vystavit i na poličku.  Více
  • diskrétní vzhled
  • snadná manipulace i čištění
  • měkký tunýlek je plný stimulačních výstupků
skladem

Kdy zboží dostanu?
1 295

875

ks
Popis a parametry
Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2

Vychutnejte si pořádnou jízdu, kdykoli si zamanete. Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2 je ten nejlepší společník pro nekonečnou rozkoš.

Masturbátor vyniká svým designem na první pohled ani nevypadá jako erotická pomůcka, takže si ho můžete s klidem vystavit i na poličku. Krásný obal z odolného plastu padne do ruky pravákům i levákům a dobře se drží.

Než vaše společné chvíle započnou, využijte možnosti upravit si těsnost sevření podle vlastních preferencí (díky dvojici vyměnitelných plastových kroužků). Poté už konečně prozkoumejte vnitřek měkkého a pružného tunýlku, který je posetý stimulačními výstupky – ty vám ihned po zasunutí namasírují penis a přivodí slastný úsměv na rtech.

Uzávěrem na druhém konci tunýlku se snadno reguluje vnitřní podlak (a tím i intenzita prožitku). Pro změnu tlaku nemusíte ničím otáčet nebo přidržovat dírku na konci – uzávěr stačí pouze zmáčknout.

Čištění je jednoduché: rozebrat masturbátor je snadné, následné sušení usnadňuje speciální perforované víčko i odšroubovatelný uzávěr na konci.

Pro lubrikaci používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Po použití stačí vložku opláchnout teplou vodou a očistit speciálním desinfekčním sprejem. Aby vám masturbátor vydržel co nejdéle jako nový, ošetřujte ho pravidelně pudrem. V modrém perforovaném víčku se nachází bílá nádobka – nasypte do ní trochu pudru, víčko i s nádobkou zašroubujte a masturbátorem zatřeste (pudr se tak dokonale rozptýlí).

TIP: Masturbátor si můžete snadno zahřát na "provozní teplotu". Stačí, když odšroubujete spodní uzávěr a chvíli necháte tunýlkem protékat teplou vodu.


Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2 od společnosti Blewit

Vyberte si z široké nabídky honítek v našem obchodě. Kvalitní výrobek od firmy Blewit u nás koupilo již 40 zákazníků. Přečtěte si jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Blewit na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme 1 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Blewit naleznete tady.Parametry

  • Rozměry: celková délka 25 cm, délka měkkého tunýlku cca 18 cm, pro max. průměr penisu 3,5 – 4,5 cm
  • Barva: bílá, modrá
  • Materiál: TPE, ABS
  • Výrobce: Blewit

Galerie (6)

Galerie


Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2
Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2
Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2
Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2
Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2
Luxusní masturbátor pro muže Blewit V2