MACA FRESH Men – pro intimní, psychické i fyzické zdraví mužů, 90 kapslí

MACA FRESH Men - pro intimní, psychické i fyzické zdraví mužů

Přírodní složení - obsahuje výtažky z mocných bylin

Maca fresh, L-arginin a Tribulus terrestris - jedinečná kombinace látek pro muže v jednom produktuUnikátní produkt MACA FRESH Men byl sestaven speciálně pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální výkon, erekci, plodnost, dodat svému tělu energii a udělat...  Více
 • podporuje erekci, plodnost, intimní, psychické i fyzické zdraví muže
 • zlepšuje sexuální výkonnost
 • dodává energii
 • velký obsah účinných látek
skladem

Kdy zboží dostanu?
600

ks
Popis a parametry
MACA FRESH Men – pro intimní, psychické i fyzické zdraví mužů, 90 kapslí

Maca fresh, L-arginin a Tribulus terrestris - jedinečná kombinace látek pro muže v jednom produktu
Unikátní produkt MACA FRESH Men byl sestaven speciálně pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální výkon, erekci, plodnost, dodat svému tělu energii a udělat něco pro své intimní, psychické i fyzické zdraví a pohodu.

Přírodní produkt – základ produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty.

Maca je velmi oblíbená rostlina mezi muži, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální výkon, podpořit erekci, plodnost, získat více energie a podpořit nejen své intimní zdraví.

MACA FRESH Men obsahuje prospěšné látky, které mají pozitivní vliv na:

 • plodnost, sexualitu, sexuální aktivitu, fyzické a psychické zdraví, vitalitu (Maca)
 • normální funkci pohlavních orgánů - erekci a hormonální aktivitu, sexuální touhu, imunitu; podporuje zdraví močového ústrojí, podporuje zdraví srdce (Tribulus terrestris)
 • zlepšení krevního oběhu na úrovni pánve; má kladnou roli v procesu spermatogeneze, pomáhá organismu s regenerací po delším fyzickém vypětí, pomáhá při vývoji svalové hmoty (L-Arginin)

Extra silné složení - 3 pečlivě vybrané složky a 1350 mg účinných látek v jedné denní dávce!

Aby vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte, musí obsahovat dostatečné množství účinných složek. MACA FRESH Men obsahuje v jedné dávce 1350 mg účinných látek, což je mnohem více než většina konkurenčních produktů!

Bezpečný a prověřený produkt
MACA FRESH Men je vyráběn v České republice a je řádně notifikován na Ministerstvu zemědělství.

UPOZORNĚNÍ: Ukládat mimo dosah dětí. Určeno pro muže. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte zdravý životní styl. Pokud užíváte nějaké léky nebo jste přecitlivělí na některou z obsažených látek, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte nějaké léky či doplňky stravy nebo jste přecitlivělí na některou z obsažených látek, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Skladujte při běžné pokojové teplotě.


MACA FRESH Men - pro intimní, psychické i fyzické zdraví mužů vyrobený společností VALAVANI

Vyberte si z široké nabídky afrodiziak pro muže v našem obchodě. Kvalitní produkt od společnosti VALAVANI u nás koupilo dohromady 178 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

VALAVANI na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 36 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy VALAVANI naleznete tady.Parametry

 • Obsah balení: 90 kapslí
 • Doporučené dávkování: 3 kapsle denně, zapít vodou
 • Složení (v 1 denní dávce = 3 kapslích): Maca extrakt (Lepidium meyenii) 750 mg, L-arginin 450 mg, Tribulus terrestris extrakt 150 mg; obal kapsle obsahuje želatinu
 • Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.
 • Výrobce: VALAVANI (Česká republika)