5 kroků k zaručené cestě do vagíny

Rada k nezaplacení pro všechny, kteří potřebují navnadit svou partnerku na sex. I ženy čtěte dále, neboť tento snadný návod vám pomůže najít cestu ke klidu, pohodě a uvolnění za pár minutek.

5 kroků k zaručené cestě do vagíny

Znáš taky tu denní rutinu, kdy muž by si po večeři dal říct a mlsně kolem své krásky obchází, zatím co ona je po všech těch domácí pracech a povinnostech vyřízená jak faktura a mužovy chlípné pohledy ji můžou akorát tak vytočit? S tím jsme se setkali snad už všichni, kteří máme zaměstnání, děti a jedeme na nikdynezastavujícímse kolotoči povinností a starostí.

Dnešní návod je pro všehny rozlítáné ženy, které si zaslouží trochu ocenění.

Přiveď ženu zpět ke svému tělu díky pár minutám klidu a citlivých doteků
Přiveď ženu zpět ke svému tělu díky pár
minutám klidu a citlivých doteků

Muži bývají přímočařejší a když jde o sex, tak to moc neřeší. Ale žena, to je stvoření mnohem komplikovanější a pro milování potřebuje daleko více splněných parametrů.

Tím největším problémem však je klid a pohoda. Někdy je to však téměř až nesplnitelný úkol při všech těch starostech okolo běhu celé domácnosti.

Milion starostí a myšlenek, které ženě bzučí v hlavě ji prakticky znemožňují naladit se na sex a vůbec zaměřit se na sebe samotnou. A to je ta klíčová myšlenka.

Podaří-li se ti uklidnit ženu laskavě a jemně, máš v podstatě vyhráno.

Žena se musí vrátit do svého středu, co nejvíce vypnout hlavu a zklidnit se.

Příprava: udělej si exotiku přímo ve tvém bytě

Kouzlo dovolených bývá mimo jiné také v tom, že vypadneme ze stereotypního prostředí a jsme jinde, než doma. Spojení s domácím prostředím spojuje i naši mysl s denními starostmi. Avšak i doma v obýváku nebo ložnici si můžeš nasimulovat jiné prostředí a navodit si dojem, že jsi jinde. Buď zkus něco zcela nového nebo se pokus připomenout příjemné prostředí dovolené nebo hotelu, kde se vám oběma líbilo.

Použij jiné světlo

Míra osvětlení a také jeho barva mají vliv na tvou psychiku. Zapni lampu, kterou jindy nepoužíváš nebo zapal svíčku. Případně zkus lampičku s jinou barvou žárovky. Tím najednou dosáhneš zcela jiného světelného dojmu.

Zkus jiné vůně

Kup vonné tyčinky nebo svíčky, rozhodně však vezmi něco nového, co běžně nepoužíváš. 

Pusť novou hudbu

Najdi si nové album oblíbené kapely nebo nějakou relaxační hudbu. Jde o to, aby to bylo příjemné a přitom pokud možno neoposlouchané. Nepouštěj nic, při čem doma vaříš. Spíše třeba hudbu, kterou hráli v baru na pláži, když jste byli na dovolené.


Zkus pustit šumění moře a zašeptat jí
Zkus pustit šumění moře a zašeptat jí "Sluší ti to" a najednou se bude cítit jako sexy kočička někde na pláži

5 minut efektivní předehry

Jdeme tedy na samotnou techniku uvolnění a navnadění. 

První minuta: polož ji na záda a pohlaď

Žena se pohodlně položí na záda se vším komfortem, který ji udělá dobře (deka, polštář atd.). Oba jste tiše, klid zklidní nejvíc ze všeho. Pohlaď ji po vlasech, po tváři, přejeď přes ramena k jejím dlaním. Pomalu!

Druhá minuta: ať s ruce i nohy odpočinou

Na chvíli stiskni jemně její dlaně ve svých rukou. Ruce celý den pracují a laskavý dotek jim udělá dobře a uklidní je. Pohlazením přejdi ke kotníkům a na chvíli je podrž ve svých dlaních. Nic víc, jen ať klidně leží, vypne hlavu a nechá chodidla spočinout ve tvých rukou.

Třetí minuta: zklidnění dechu

Polož ruku na její bříško pod pupíkem. Ona ať klidně dýchá a pokusí se dech svést do oblasti pod tvou dlaň.

Zaměření na dech pomůže odpoutat pozornost od ostatních starostí.

Čtvrtá minuta: první kontakt

Přesuň svou dlaň níže a překryj jí její intimní oblast. Žena stále soustředí svůj dech do podbřišku a může jej zkusit svést jetě níže pod mužovu dlaň. Mnohem více teď již vnímá své tělo a pozornost se směřuje k jejímu lůnu.

Navlhči prsty, olejíčkem nebo jen vlastními slinami a jemně přejížděj její vnější pohlaví, hlaď jej pomalu. Pohyby můžeš rozšířit i na vnitřní stehna nebo zadeček. Důležité je, aby ruka hladila vždy ve směru k vagíně. Jako by jsi dlaní a prsty kreslil dostředné paprsky. Celá její pozornost se tak centralizuje kolem jejího vnitřního vesmíru.


Věnuj se bříšku, pomalu jdi dolů a roztaje ti pod rukama jako zmrzlina v parném létě
Věnuj se bříšku, pomalu jdi dolů a roztaje ti pod rukama jako zmrzlina v parném létě

Pátá minuta: šetrně vnikni dovnitř

Celou minutu si vyhraď na průnik do její vagíny. Postupuj jedním navlhčeným prstem pomalu, velmi pomalu. Svět je uspěchaný, naše myšlenky jsou už taky dávno uvnitř, ale dej jejímu tělu čas a prostor tě poklidně přijmout.

Závěr: úspěch je zaručen

Věnovals jí nesobeckou péči, dals jí prostor pro zklidnění, jemně a nenásilně ses přiblížil k jejímu klínu. Je klidnější, uvoněnější a možná už i trochu vlhká.

5 minut je krátká chvilička, ale pokud se využije plnohodnotně a intenzivně, může udělat zázrak.

Celý postup si samozřejmě můžeš natáhnout na delší dobu, klidně i trojnásobnou, záleží kolik máš času a jak moc si chceš hrát.


Fyzický dotek v oblasti bříška výrazně pomůže uklidnění a uvolnění
Fyzický dotek v oblasti bříška výrazně pomůže uklidnění a uvolnění

I žena sebe sama může krásně zklidnit

Celé jsem to psala jako návod pro muže, ale i pro ženy samotné je to vodítko k uklidnění, k cestě za sebou samotnou.

Když máš šílený den, jsi rozstřelená milionem myšlenek, nevíš kde ti hlava stojí a do čeho se vrhnout dřív, tak toto je super prostředek.

  • Zastav se, sedni si.
  • Nádech, výdech, zavři oči.
  • Polož ruce na bříško a zaměř tam svůj dech.
  • Projdi v mysli celé své tělo a vědomě uvolni všechny svaly, i v obličeji.
  • Jednu ruku nech na bříšku, aby ti neutekl dech zase do hrudníku a druhou se přesuň níže, hlaď si ji. Pohlaď svou ženu v sobě.

Jsi jen ty sama se sebou. Není cílem se udělat, jen se zklidnit. A jestli tě to inspiruje i k něčemu dalšímu, tak proč ne :)

Co na to říkáš? Napadlo by tě pro zklidnění si začít hladit svou lasturku? :) Jestli ti to připadá zvláštní, tak se nad tím ale zamysli. Proč ti to připadá tak divné? Je to jen tvé vlastní tělo. Tvá ženskost, tvá intimita. Jen tvá. Jsi to ty, pohlaď sebe, zasloužíš si to :)


Související hračky