Aplikace Sock-it upozorní spolubydlící, že nechcete být při sexu rušeni

Sock-it je aplikace pro všechny, kteří bydlí ve sdíleném pokoji, mají občas sex s někým jiným, než se svým spolubydlícím, a jsou majiteli iPhone. Jak přesně Sock-it funguje, a proč ji ke stažení nabízí zrovna firma zabývající se prodejem pracích prostředků? Čtěte v článku.

Aplikace Sock-it upozorní spolubydlící, že nechcete být při sexu rušeni

Uživatelské prostředí aplikace Sock-it
Uživatelské prostředí aplikace Sock-it

Tvůrci mobilní aplikace Sock-it se nechali inspirovat zvykem věšet na kliku ponožku na znamení, že máte zrovna „intimčo“ a nepřejete si být rušeni. Díky Sock-it můžete učinit gesto s ponožkou virtuálně. Dáte tak o svém právě probíhajícím sexu vědět nejenom svému spolubydlícímu, ale i všem ostatním, kteří mají aplikaci v telefonu nainstalovanou a jsou v dosahu blouetooth.

Clorox je výrobce pracích prášků a čisticích prostředků s ročním obratem bezmála 6 miliard dolarů. Ve snaze naklonit si mladou generaci před nedávnem firma nabídla v App Store zbrusu novou aplikaci pro náruživé nerdy. Nebylo by na tom nic moc zvláštního, podobných marketingových tahů v současnosti přibývá jako hub po dešti, kdyby nápad na aplikaci Sock-it nebyl tak trochu kradený.


Uživatelské prostředí aplikace Sendasock
Uživatelské prostředí aplikace Sendasock

S nápadem vytvořit aplikaci virtuálně věšící ponožky na kliky přišli před časem studenti z Marylandského institutu. Princip je úplně stejný – pošlete spolubydlícímu virtuální ponožku skrz aplikaci. Původní aplikace nese název jednoduše Sendasock.

Sama o sobě aplikace nebyla příliš úspěšná, dočkala se pouhého jednoho tisíce stažení, ale je součástí rozsáhlejší sady sexuálních aplikací, která je jako celek velmi zajímavým projektem.

Jeden z tvůrců aplikace Sendasock, Jordan Bradley, se nechal slyšet, že je vznik aplikace Sock-it poněkud zneklidnil. Rozhodli se firmu Clorox požádat o oficiální vyjádření k jejich počinu. Zástupce agentury zastupující Clorox pak uvedl, že o podobné aplikaci při vývoji Sock-it neměli ani ponětí a že za tím vším stojí pouze snaha vtipnou formou zaujmout studenty a mladé lidi tolik holdující moderním technologiím.

A co říkáte na aplikace, pomocí kterých můžete sdílet svoje intimní chvíle s ostatními vy? Praktikujete se spolubydlícími fintu s ponožkou, nebo to, že nechcete být rušeni, dáváte ve známost jiným způsobem?


Video: Jak funguje aplikace Sock-it od výrobce pracích prostředků Clorox (zdroj: Youtube.com)

Související hračky