Bitva v želé – další sexy akce ve Zlíně

Po eroticky laděné afterparty festivalu Skrz Prsty čeká Zlín další vzrušující akce. V rámci doprovodného programu studentského Majálesu se můžete těšit na nefalšovanou bitvu v želé. Zajímá vás, kde přesně to proběhne, kdy a za kolik je možné téhle srandě přihlížet? Veškeré informace jsme nasoukali do následujícího článku.

Bitva v želé – další sexy akce ve Zlíně

Bitvy v čemkoliv tekutém, klouzavém či mazlavém vždycky byly a prostě vždycky budou sexy. Jednu takovou sexy bitvu budete moci shlédnout už v úterý 22. dubna na zlínském Majálesu. Ten se uskuteční na platformě 14|15 Baťova institutu. Na stejném místě bude pro zájemce připraven i onen bazének se sexy rudou a odporně slizkou náplní.

Také ve skrytu duše doufáte, že zápasy v želé na zlínském Majálesu budou alespoň takhle sexy?
Také ve skrytu duše doufáte, že zápasy v želé na zlínském Majálesu budou alespoň takhle sexy?

Možná, stejně jako my, tajně doufáte, že proti sobě v želé budou bojovat samé sexy holky v přiléhavých topících (ještě lépe bez nich), ale změřit síly v mazlavém slizu bude mít možnost úplně každý návštěvník zlínského Majálesu. Sprchy budou samozřejmě všem umazaným 'fighterům' k dispozici a stejně jako celý zlínský Majáles vás tahle kratochvíle nebude stát ani korunu.

Krom bitvy v želé se samozřejmě můžete těšit i na hlavní, převážně hudební, část programu. Během úterního odpoledne a večera se na pódiu představí například legendární Vypsaná Fixa, slovenská skáčková partička Polemic, nebo zbrusu nová sešlost kolem Alberta Černého z Charlie Straight – Lake Malawi.

Tahle velkolepá studentská akce vypukne přesně ve 14 hodin. Pokud jsme vás nalákali a toužíte zjistit další informace, mrkněte na oficiální web zlínského Majálesu.


Související hračky