Dildo maker: Vyrobte si dildo z čeho je libo

Dildo maker je šikovná mašinka, díky které vytvarujete i vágně rostlou mrkev do těch správných proporcí. Vynálezcem tohoto užitečného přístroje je Francesco Morackini. Kreativec, jehož rodnou zemí je nedaleké Rakousko, se nechal inspirovat konceptem velmi oblíbeného stolního ořezávátka, které představil světu slavný francouzský designer Raymond Loewy.

Dildo maker: Vyrobte si dildo z čeho je libo

Dildo maker

Od doby odhalení prototypu klasického ořezávátka uplynulo přesně 80 let a Morackiniho Dildo maker jakoby ono kulaté výročí připomínal účelně. Rakušan přístroj navrhl pro všechny, kteří se pro erotickou pomůcku nechtějí nechat omezovat obvyklými materiály a rádi experimentují.

Klasické stolní ořezávátko na tužky z roku 1933
Klasické stolní ořezávátko na tužky z roku 1933

S Dildo makerem není problém si do tvaru penisu vyříznout třeba kus dřeva, mrkev, klobásu nebo kus ledu.

Francesco Morackini zůstal tvarem a proporcemi věrný prvnímu kousku Loewwyho ořezávátka. Domnívá se totiž, že dnešní doba si žádá mnohem více, než dobrou funkčnost a příznivou cenu. Aby se stal produkt oblíbeným, musí být všechny jeho stránky v souznění, velmi tedy záleží i na stránce estetické. Morackiniho Dildo maker neumí přímo poskytnout rozkoš, ale může se stát jejím zprostředkovatelem, což je mnohdy mnohem více vzrušující.

Kdyby vás zajímalo, stejně jako nás, kde se dá Dildo maker sehnat a na kolik tak vyjde, na tuto informaci si budeme muset ještě chvíli počkat. Přístroj je totiž stále ještě ve fázi projektu. Než se Dildo Maker dostane na pulty sexshopů, nezbyde nám asi nic víc, než používat dilda možná neobvyklejších tvarů, za to ze zcela běžných materiálů.

Dildo maker umí udělat dildo z čehokoliv
Dildo maker umí udělat dildo z čehokoliv

Související hračky